. 

Post new topic   Reply to topic
Share
 

 Taisyklės

Para mi tú eres mi lady. Yo soy tú Enrique baby
Enrique Luis Escobar
Taisyklės  03
Alias : G ♛
Credit : MALIBLUE
Likes : 532
Posts : 1992
Claim : Juan Luis Londoño Arias
Other characters : Adriana Smith Herrera
Para mi tú eres mi lady. Yo soy tú Enrique baby

Taisyklės  Empty
Taisyklės  Empty
Sun 15 Apr 2018 - 20:51
View user profile

Forumo taisyklės

1. Temos
1.1. Temas galite kurti šiose skiltyse: miestas, gyvenamieji rajonai, Europa, egzotinės šalys,  flood ir grafikos zona. Kitose kategorijose temas gali kurti tik forumo administracija.
1.2. Savo santykių temoje privaloma susirašyti visus turimus statusus ir pasirašyti trumpą veikėjo aprašymą naudojantis sukurta anketa.

1.3. Kuriant RPG vietovių temas, pavadinime negali būti pašalinių simbolių, pavadinimas turi būti konkretus ir aiškus, lietuviškas. Kita kalba gali būti tik išskirtinis pavadinimas, pvz: "Jungle Street Tattoo" salonas.
1.4. Pakeitus personažą ar apskritai nenaudojamų temų nuorodas privalote įdėti į šią temą.
1.5. Per dvi dienas neapstatyti būstai ištrinami.

2. Anketos
2.1. Anketų galite turėti kiek tik norite, bet turėkite omenyje, kad administracija šalina visas neaktyvias anketas, kurios nedalyvavo forumo veikloje mėnesį. Todėl, jeigu esate aktyvūs vienoje, nereiškia, kad ta, kurioje nesilankote, bus neištrinta.
2.2. Administracija pasilieka teisę bet kada pašalinti anketą, jeigu ji nedalyvauja forumo veikloje. Tas pats galioja, jeigu užsiregistruota, tačiau anketa nedalyvauja rpg veikloje.
2.3. Avatarų dydis 200x300. Kitokie bus trinami. Jeigu neturite tokių avatarų, galite paprašyti šioje temoje, kad jums jį padarytų.
2.4. Savo veikėjo veidą būtina prisirašyti veikėjų veidų temoje, kad išvengti galimų nesusipratimų. Du vienodi veidai galimi tik jeigu jūsų personažai yra dvyniai.
2.5. Administratorių anketos forume išskirtos karūnos simboliu, o narių, kurie forume aktyviai reiškiasi bei nekeitė personažo daugiau negu trys mėnesiai - deimanto. Tokios naujovės įdiegtos tam, kad žinotumėte, kuriais veikėjais galima pasitikėti kuriant įtraukiantį rpg veiksmą.
2.6. Prieš pradedant rpg privaloma priskirti savo veikėją kuriai nors grupei šioje temoje.


3. RPG
3.1. Negalima rašyti už kitą asmenį.
3.2. Kaip ir realiame gyvenime, jūsų veikėjas gali pasiklysti, pavargti ir t.t.
3.3. RPG vietų skaičius neribotas.
3.4. Jei nori savo veikėjui suteikti daugiau „galios“ ar šiaip turėti ką čia veikt, galit kurtis savo sektą, slaptą grupuotę ir pan.
3.5. Neprievartaukit, nežudykit, negrobkit negavę kito veikėjo leidimo.
3.6. Rpg susitikimus darykite ne tik po du žmones, bet kartais organizuokite ir didesnius susibūrimus. Pvz.: vakarėlius, netyčinius kelių žmonių susitikimus įvairiose vietose ir pan. P.S. tik neignoruokite vieni kitų susitikimų temoje vien todėl, jog žmogaus pasirinktas veikėjo vardas ar veidas nepatrauklus ir pan.


4. Reklama
4.1. Reklamavimas per PM, parašus, ne tam skirtose temose ir kitur yra griežtai draudžiamas. Jei prasisuksite su reklama per forumiečių pm, gausite IP bloką.
4.2. Griežtai draudžiama vogti stiliaus detales, forumo idėjas. Jei pamatysime jūsų forume - imsimės atitinkamų priemonių.

Administracija pasilieka teisę keisti/panaikinti/pridėti taisykles. Už jų nesilaikymą, arba piktnaudžiavimą bus dedami įspėjimai arba blokuojami IP.Que hay en tu falda, que la veo y me entra la calentura. No es normal, que nos saltemos el proceso  de ir a la cama y ahorrarnos un par de besos. si bailamos como si tu viéramos sexo , entre tu y yo, esta noche va a ver más que eso

Back to top Go down
 
Taisyklės
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:
You can reply to topics in this forum
Under the Sun :: Welcome! :: Let's get started-
Post new topic   Reply to topicJump to: