. 

Share | 
 

 Svetainė/valgomasis/virtuvė

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AuthorMessage
I worship the sun, but I swoon for the moon
Diana Herrera
Alias :
Simona☽

Credit :
Maliblue

Likes :
351

Posts :
1983

Claim :
Selena Marie Gomez

I worship the sun, but I swoon for the moon

Sun 15 Apr 2018 - 21:08
View user profile

First topic message reminder :

You spend your whole life stuck in the labyrinth, thinking about how you’ll escape it one day, and how awesome it will be, and imagining that future keeps you going, but you never do it. You just use the future to escape the present.

Back to top Go down

AuthorMessage
I worship the sun, but I swoon for the moon
Diana Herrera
Alias :
Simona☽

Credit :
Maliblue

Likes :
351

Posts :
1983

Claim :
Selena Marie Gomez

I worship the sun, but I swoon for the moon

Fri 6 Jul 2018 - 23:33
View user profile

Jau kad Esperanza neišpyzdintų iš chatos be fejerverkų, tai čia faktas. Ar kur į darbą, į miestą, ar visam.. nu viską ka jinai daro, tai būna su priedais. Šiaip prieš kokius kelis mėnesius rimtai galvojo visam laikui kraustytis į Bora Bora, nes nu jinai vierchė rajono yr, gali tai sau leist, tik paskui jos čia planai taip pasikeitė, kad mintys apie pasakymą LA "adios" pasiliko tik neišpildytomis idėjomis. 
- Nu jau, palaukei čia kokią minutę ar dvi.- nusišypsojo pati kai daunė kokia. Mėgo pastarosiom dienom, savaitėm, šypsotis be jokios priežasties. Kažkaip atrodo nuoširdžiai laiminga jautėsi, kas seniau buvo retas dalykas, nebent jos bff pakeldavo jai nuotaiką, arba užmušdavo jos abi su bff kažką, ir taip pasikeldavo sau nuotaiką. Tik ta jos šypsena kiek išblėso veide po to "mažute". Ne nu pzdc taip tai nesureikšmintų, bet čia kurią dieną skaitė Di internete straipsnį, kad jei bahūras taip pavadina savo paną, tokiu grynai mažybiniu žodžiu, tai pzdc, arba jis pamiršo vardą, arba turi dar dešimt panų ir bijo jų vardus sumaišyt. Taip tai jai atrodytų juokingi tokie apmąstymai, o ir šiaip, Dianka kažkaip ilgai negėrė kažko, kas turėtų laipsnių, bet pati nesuprato, kodėl tada kažkiek įsižeidė. - Pora reikalų irgi darbas gi.- sukrizeno tipo taip linksmai, nors pati nejausdama pradėjo prisipisinėt prie jo žodžių. Šiaip ar taip būdinga jai prisipisinėt prie kitų, gal raminamieji jai dar nesuveikė. Todėl taip random vėl nusišypsojo, apsivijo letenom jo liemenį ir atsakė į tą bučinį. Duot tai neduos šiandien, gali net neprašyt, nes dar vis jautės užsišikus dėl to "mažute", tik pati būdama tokia protinga suvokė, kad per durna būtų pasakyt, kas čia blet per žodis. - Aš irgi tavęs pasiilgt spėjau... šiaip pati čia biškį reikalų turėjau, bet kadangi aš maladec, tai paruošiau pietus, tik pasišildyt reik.- besišypsodama perbraukė pirštais jam per skruostą, o paskui žvilgtelėjo į teliko pultelį ant stalo, ir taip random sugalvojo, kad reik čia tą teliką pasijungt, o tai stovi toks forever alone nenaudojamas vapšie. Tai jinai taip atsitiesė toj sofikėj patogiau biškį, kad jeigu jis netyčia alkanas, netrukdytų nueit to maisto pasišildyt.- Nori pažiūrėt kažką? - dar pasiūlė tokia gera būdama labai, pajungė tv, sustodama ties kanalu, per kurį kažkokius debiliškus filmukus rodė. 


You spend your whole life stuck in the labyrinth, thinking about how you’ll escape it one day, and how awesome it will be, and imagining that future keeps you going, but you never do it. You just use the future to escape the present.

Back to top Go down
Para mi tú eres mi lady. Yo soy tú Enrique baby
Enrique Luis Escobar

Alias :
G ♛

Credit :
MALIBLUE

Likes :
517

Posts :
1918

Claim :
Juan Luis Londoño Arias

Other accs :
Adriana Smith Herrera

Para mi tú eres mi lady. Yo soy tú Enrique baby

Sat 7 Jul 2018 - 1:14
View user profile

Pats galvojo su Diana dvise kuriam laikui išpizdinti iš LA, bet čia toks netikėtas draugo pasiūlymas varyt keturiems prie ežerų kiek sugriovė Enrique planus. Nu bet pizdum, bus to laiko, spės jie. Ežeras irgi smagiai skambėjo, pasikeps kokio šašlikiukio, alučio įkals ir lafa bus. 
- na tai ir sulaukiau - nusišypsojo. O Dianos elgesys šiandien jam dar keistesnis atrodė nei užvakar ar vakar.. tai neparišo ko čia jos dailus veidelis apsiniaukė po to žodžio " mažute" nu blet galėjo pasakyt ir "mažule" bet ir blet suprask Diana kaip nori. Kabinėjas čia prie visko. Tai linktelėjo galvą į jos žodžius - taip taip ,- nusišypsojo vyras, nes pagaliau jos juoką išgirdo. Tai toks užsisvajojęs žvelgė į Herrara,užsimerkė net nuo jos prisilietimo, nes patiko.
 O  kuomet išgirdo apie maistą tai sugrįžo į realybę. Atsimerkė šis ir nusišypsojo.  - kokia tu šaunuolė - pagyrė mergina. - o ką gaminai? - iš kart taip snagiai pasiteiravo. Nes nu kol kas valgyt nenorėjo, bet greit užsimanys. 
Kai šioji atsitiesė ir įjungė teliką persibraukė sau per plaukus ir kai koks prielipą prisiglaudė prie Dianos - galim kažką ir įsijungti - pritarė - o ką pati  žiūrėt norėtum? - pasiteiravo jos dar akis nusukdamas į TV ekraną. O tada greit pašoko iš vietos kai nesveikas koks  - ai tiesa, neplanuok nieko ateinantį savaitgalį, nes varysim prie Ežerų. Čia Geraldo mintis, nes varo su savo mergina - ir vos nepasakė puskę krč jau pats net nesigaudė kaip tuos santykius įvardinti,  nu bet  px. - tai pasiūlė ir mums prisijungti. Ką manai? Norėtum ?  - pasakė Dianai ko nespėjo pasakyti prieš porą dienų jai. Tai kadangi jau ir pakilęs buvo iš vietos ketino varyt maisto atnešti  - o tu valgysi ? - pasiteiravo prie to pačio Luis. 


Vamos a la práctica, no seas tímida quiero conocerte en la intimidad . Hagámoslo muy lento, despacio con tus caricias quiero llegar al espacio. Soy tu sugar daddy, y tú eres mi mami. Por toda la habitación haremos un safari algo exótico, erótico. Prometo va a ser magnífico...

Back to top Go down
I worship the sun, but I swoon for the moon
Diana Herrera
Alias :
Simona☽

Credit :
Maliblue

Likes :
351

Posts :
1983

Claim :
Selena Marie Gomez

I worship the sun, but I swoon for the moon

Sat 7 Jul 2018 - 1:53
View user profile

Net jeigu pati nelabai parišo kokio velnio jai čia prisiknisinėt prie jo žodžių, nu vistiek suveikė ta Herreros pusė, kuri šiaip pragaro lygio yra, nes kokia normali pana dėl tokių smulkmenų suktų galvą? Ir Di dažnai tokie žodžiai iš Enrique pusės gražiai skamba, o va nesuprasi dabar ko čia jai nepatiko toks jo išsireiškimas. Šiaip rimtai toks liūdesėlis apėmė, net užsimanė titaniką pažiūrėt, ar kokį armagedoną, nu bet ką, kas būtų su liūdnu storylainu. Tačiau iš kitos pusės.. džiugino ją tas faktas, kad Luis šalia, nu tai pzdc ko jai čia liūdėt. Ai negėrė šiandien jinai nei kubušo nei kavos, gal reikėjo kokio viskio įkalt atsibudus, nu bet jau too late, jeigu dabar užgertų, nebūtų taip veiksminga, kaip būtų buvę, jeigu ji būtų užgėrus vos atsibudus. Tai jei ne tos mažos smulkmenos, sėdėtų išsišiepus visą laiką, bet nu blet, vėl toks įdomus klausimas iš jo pusės. Ką pagamino. Nu ta prasme sunku nueit pasižiūrėt? Aišku neišsireiškė garsiai, nes tada jau ir pati sau įdomi pasirodytų, juk nekalba ji taip su juo paprastai. Kitiems gali būt nepakenčiama, bet nu savo bestulkai ir jam jinai toks angelas, kad šakės, nors imk ir apdovanojimą įteik. 
- Vištienos troškinį su daržovėm.- net pati didžiavosi savo pasiekimais, bet nu aplamai ji mėgo gamint, kavinės ir tie restoranai tai buvo pasirinkimas tada, kai atsibosdavo ta pati namų rutina. O šiaip jo, šaunuolė jinai, maladec tokia, pagamino ten visai neblogai tuos pietus, ir susilaikė nepasiuntus nx kelių svarbių žmonių, nu, o susilaikė, nes svarbūs "bizniui" žmonės. Ai tas darbas, įdomi šiaip jinai buvo, matyt net miegodama apie neužbaigtus reikalus galvoja, tai gerai, kad nors Escobaras sugeba jos mintis atitraukt nuo minčių kur kokią dielą prasukus, kam pakenkus ir panašiai. Tai jam prisiglaudus čia taip apsiramino, pati čia taip trumpam galvą padėdama ant jo peties. Nu va ramiai moka žmonės pasėdėt, net jeigu per tv rodo čia kokius pieštus personažus, vpš nei kempiniukas nei simpsonai, pieva kažkokia, bet nu dar nuspręs, ką čia pasijungt. - Nežinau... kokią čia gal komediją reik pasijungt sakau..... - susimąstė taip garsiai tipo, nu ir dar tuo pačiu metu jam pasiūlė kažkokią komediją žiūrėt. Jinai pati kai komedija jau kuris laikas, bet nu juokas dar nieko nenužudė. Tai jinai čia pati šiaip krūptelėjo kai jis pašoko iš vietos. Gerai, kad dar ne ant kokio kampo sėdėjo, o tai ir pati būtų apsivertus. Komedija krč. - Prie ežerų? - kilstelėjo antakį nu čia taip tipo rimtai apmąstydama tokią mintį. Kažkokia keista jai idėja pasirodė, bet nu kodėl ne, kiek pati prisimena, tas Geraldas toks visai neužpisantis žmogus buvo, nu iš tiek galima spręst, kiek jinai su juo buvo bendravus, dar va pamena ir iš to, kad jisai su jos bff susimetęs buvo, bet nu biškį klaidą bičas padarė žengdamas rimtą žingsnį. Nes čia kas gerai Kay pažįsta, tai žino, kad jinai santykiuose rimtus žingsnius žengtų tik kai būtų įsitikinus, nes nu blet, ne prikolas paskui vieną žmogų pakęst visą gyvenimą, jei nesi įsitikinus, ar tas žmogus yra vertas praleist visą gyvenimą kartu. Tai kai Enrique užsiminė apie Geraldą ir jo merginą, tai va Di pirma mintis ir buvo ta, kad jisai čia apie Kay kalba, tik tada atgamino, kad jie bl ne kartu. Iškritus Esperanza išvis, matyt jai jokios tabletės jau nepadės.- Nu gal ir visai nebloga mintis. Būtų smagu.- gūžtelėjo pečiais čia taip sutikdama tipo, o paskui prasuko kelis kanalus priekin, sustodama ties kažkokiu dokumentiniu. Kaip greitai iš komedijos į dokumentiką.. Na nekentė dokumentikos, bet kažkodėl va dabar jai visai nieko pasirodė, tai ir paliko ten tą kanalą. - Aš pavalgius.... nors... nu ok valgysiu.- čia toks pasimetimas trumpalaikis užklupo Herrerą, bet nu iš antro karto nusprendė ir jinai pavalgyt. O ko ne, maistas gi žmogaus bestulis.


You spend your whole life stuck in the labyrinth, thinking about how you’ll escape it one day, and how awesome it will be, and imagining that future keeps you going, but you never do it. You just use the future to escape the present.

Back to top Go down
Para mi tú eres mi lady. Yo soy tú Enrique baby
Enrique Luis Escobar

Alias :
G ♛

Credit :
MALIBLUE

Likes :
517

Posts :
1918

Claim :
Juan Luis Londoño Arias

Other accs :
Adriana Smith Herrera

Para mi tú eres mi lady. Yo soy tú Enrique baby

Sat 7 Jul 2018 - 18:16
View user profile

Nu bet pzdc, keista Diana buvo, vertė Luis net sunerimti savo tokiu įdomiu elgesiu. Na pačiam šiandien buvo įdomi diena, naktį beveik nemiegojo. Dar ir draugo merginai taip įdomiai pasakė, lyg pats blet turėtų kažkokių kėslų. Nu bet Luis buvo toks žmogus, jei jau Geraldas jam nenori nieko pasakoti apie Sebą, tai blet jis padarys viską savais būdais, nors ir reikės įvelti pašalinių žmonių ir juos supykdyti. Tai dar susirūpinęs pažiūrėjo į Dianą.  Bet kol kas dar nieko nesakė. Išgirdęs apie troškinį pakilnojo antakius - bleet, troškinys - net lūpas apsilaižė-  tu tikrai nuostabi! - apsidžuaugęs pasakė dar suėmęs delnais jos veidelį pakšėlėjo merginai į lūpas. Nu Diana tokį gėrį pagamino tai kur čia tokios nepabučiuoti dabar. 
Kalbai pasisukus apie filmo žiūrėjimą palinksėjo galvą - davai komedija kokia. Gal sakau pažūrim Tedį? Nu kur tas nešvankus meškiukas - nusijuokė Luis net. 
- Taip prie ežerų, manau bus fainai, susipažinsi su jo mergina, manau rasit bendra kalba. - užmetė čia taip vyras. Vis svarstė ar verta Dianai tai sakyt. Nes gi žino, kad jis nudaužė netyčia draugo puskę ir jinai dirbą pas Escobarą. Bet kaip pasakyti, kad čia vieną ir tą pati mergina? Niekaip nesugalvojo. Jau ilgą laiką Luis jautiesi kaip tarp kūjo ir priekalo. Nenorėjo griauti nei vienu santykių. Bet ėmė kankinti keista nuojautą dėl tų ežerų. Tai trumpai patylėjo ir šyptelėjo po kitų merginos žodžių. - tai jei tinką tą komedija surask, o aš atnešiu  mums pavalgyti - sukalbėjo Luis ir greitai nubėgo į virtuvę. Kol šildė troškinį , paėmė bliudelius ir įrankius. Bet vis dar iš galvos neišėjo Dianos elgesys ir tą mintis kaip merginai pasakyt apie Lexie su Geraldu. Ar tiesiog palikti viską taip, o prie ežerų jau ir taip viskas išaiškėtų ? 


Vamos a la práctica, no seas tímida quiero conocerte en la intimidad . Hagámoslo muy lento, despacio con tus caricias quiero llegar al espacio. Soy tu sugar daddy, y tú eres mi mami. Por toda la habitación haremos un safari algo exótico, erótico. Prometo va a ser magnífico...

Back to top Go down
I worship the sun, but I swoon for the moon
Diana Herrera
Alias :
Simona☽

Credit :
Maliblue

Likes :
351

Posts :
1983

Claim :
Selena Marie Gomez

I worship the sun, but I swoon for the moon

Sat 7 Jul 2018 - 19:15
View user profile

Būna jai taip, kad užplaukia knist kam nors protą, nu nieko čia nepadarysi dėl to, kai tai yra jos charakterio dalis. Bet nu ant tiek? Aišku, viskas čia jai normaliai atrodė, tik jau spėjo įsikalt į galvą, kad jis musulmonu nori tapt ir turi kokias penkias mergas, tai bijo sumaišyt vardus. Garsiai tik dar savo minčių neišreiškė, nu nes kam čia gadint tuos santykius, gražiai jie gi sutaria, tik Esperanza turi talentą prisiknist prie kiekvieno žodžio. Kas čia žino, gal koks nuovargis, neužtenka jai matyt to miego nuo vakaro iki pietų, reik gal kurią dieną nuo vakaro iki vakaro pamiegot, ir tada jau žiūrėt, kaip kas bus. Tai kaip geriausia aktorė (nu jai rimtai reikėtų apie aktorinį jau pagalvot), besišypsodama palinkčiojo galva. Nu zjbs, kad taip pradžiugino jį troškinio pagalba, gal dabar Diana turėtų special pasijaust, jeigu tarkim ji nors viena iš jo šimto mergų moka troškinį pagamint. - Į sveikatą.- nusijuokė po to netikėto bučinio. Ai krč pats keistas kažkoks, ir dar mėto čia keistus žvilgsnius. Tai jinai dar kartą palinksėjo galva ir perjungė tą kanalą kurį jau buvo palikus kokiai minutei. 
- Nu pala, surasiu tuoj tą tedį.- dar čia pridūrė, nu šiaip zjbs tas filmas, tik vėl kažkokie durni įtarinėjimai Diankos, nešvankybių matai jis čia užsimanė. Belieka džiaugtis, kad nepasiūlė pornūhos kokios pajungt, turbūt neblogai žiūrėtųsi bevalgant.  - Jeigu ji ne tokia, kaip tavo sesuo, tai jo, rasim.- biškį gal per žiauriai čia jinai, nu bet lyg niekur nieko ieškojo ten to tedžio, o radusi, tiesiog užsispoksojo į ekraną laukdama kol jis su tuo maistu čia pasirodys. Kažkaip ir pati nebuvo tikra dėl tų ežerų, tačiau tuo pačiu metu, tikrai nebloga mintis buvo. Reikėjo kažkur išvažiuot,  bent jau kiek toliau nuo namų, darbo, ir šiaip visko kas jau užknisę buvo. 


You spend your whole life stuck in the labyrinth, thinking about how you’ll escape it one day, and how awesome it will be, and imagining that future keeps you going, but you never do it. You just use the future to escape the present.

Back to top Go down
Para mi tú eres mi lady. Yo soy tú Enrique baby
Enrique Luis Escobar

Alias :
G ♛

Credit :
MALIBLUE

Likes :
517

Posts :
1918

Claim :
Juan Luis Londoño Arias

Other accs :
Adriana Smith Herrera

Para mi tú eres mi lady. Yo soy tú Enrique baby

Sat 7 Jul 2018 - 19:47
View user profile

Nuvaręs į virtuvę, palaukė kol tas troškinys sušils. Dar pamaišė, kad neprisviltų, o kvapas. Na kvėpėjo tai neraliai. Blet visgi gerai visai čia jis sugalvojo pagyvent pas savo mamacita. Bent jau ne alkanas. Net mintyse nusijuokė. O jei ir Dianai atrodė, kad jis keistas, kad susirūpinusiai žvelgia į merginą, nu tik dėl to, kad jinai jam rūpėjo ir jis ją mylėjo. Rimtai jau galvojo siūlyt dabar pas daktarus varyt. 
Bepildamas troškinį į bliudelius klausėsi ką kalbėjo Diana. Tai nusijuokė net paimdamas maistą.  - Galiu garantuoti , kad tikrai ne tokia pati kai Nstalia - šyptelėjo atėjęs ir padėjo viską ant stalo. Tai įkrito į sofą šalia Dianos - šiaip ar taip viskas jau užsakytą. O atitrūkti nuo miesto irgi  mums į nauda. - taręs pažiūrėjo į savo gražuolę - tik bėda tame, kad mano ir Geraldo draugystę pradeda kabot ant plauko. Nepatinka, kad jis man nepasako, ko iš jo prireikė Sebui. Bet tikiuisi prie ežero elgsis kai civilizuotas žmogus. - atsiduso kai koks senis. Išvis dabar pagalvojo , kad jam nieko nereiktų. Nei tos įmonės, šaibų tiek. O tik ramybės, mažo namuko kalnuose ir Dianos šalia. Tai Enrique žymiai laimingesniu žmogumi būtų. Tai padavė pirma Herrerai jos troškinį, o paskui pasiėmė ir pats. Papūtė dar ir paragavo .
 - mmmhh, ne nu ir numirti galima kaip skanu - čia dar vienas savotiškas komplimentas buvo merginai. 


Vamos a la práctica, no seas tímida quiero conocerte en la intimidad . Hagámoslo muy lento, despacio con tus caricias quiero llegar al espacio. Soy tu sugar daddy, y tú eres mi mami. Por toda la habitación haremos un safari algo exótico, erótico. Prometo va a ser magnífico...

Back to top Go down
I worship the sun, but I swoon for the moon
Diana Herrera
Alias :
Simona☽

Credit :
Maliblue

Likes :
351

Posts :
1983

Claim :
Selena Marie Gomez

I worship the sun, but I swoon for the moon

Sat 7 Jul 2018 - 20:56
View user profile

Pati kuriam laikui nutilo, susimąstydama taip visai random apie gyvenimo prasmę. Patraukė čia ją biškį ant filosofijos, visa laimė, kad dar nebuvo ant tiek durna, kad pradėtų garsiai savo mintis reikšt. Per tuos apmąstymus susivokė, kad jau nemažą dalį gyvenimo nugyveno, o nieko gero nenuveikė. Pati kaip kokia pikta sena boba pradėjo mąstyt. Bet gi tiesa. Staiga jai čia parūpo, kokie gyvūnai ilgiau už žmones gyvena. Gaila, turėtų kokią knygą po ranka, tai turbūt pradėtų domėtis, taptų kokia gyvūnų žinove, o ką, vis geriau negu kažkokius lopus gaudyt, šaudyt, apipisinėt. Aišku, šaibos padeda žmogui, tačiau neprailgina gyvenimo. Tai va sulig tokiom mintim, užsispoksojo į tamsų teliko ekraną, mat dar vis laukė Enrique ir nepajungė to filmo. Paskui tik grįžo į šį pasaulį, trumpai pasvarstydama, kad gal reiks šiandien nuvaryt anksčiau miegot, o tai kai nenormali kokia - kaip naktis taip baliai festivaliai. 
- O tai taip gerai pažįsti, ar spėji, kad ne tokia pati? - įdomų tokį klausimą uždavė, dirstelėdama į jį.- Bet šiaip puiku tada, gal net draugėm tapsim.- pridūrė dar, pažvelgdama į atneštą maistą. Herrera tai faktas, kad niekada nejautė draugų trūkumo, ir išvis, užteko jai tiek kiek turi, neieškojo naujų pažinčių, bet va čia taip jam užsiminus, kad ta mergina ne tokia kaip ta kita, užsimanė visai dar kokią drg susirast. Nu ir eilinį sykį jos nuomonė apie tą ežerą pasikeitė. Jeigu pasirodė iš pradžių, kad to noro yra 50/50, tai dabar rimtai jinai tos išvykos laukė. O ir puiki proga bus prisigert po ilgo laiko, neatsimena gi kada paskutinį sykį alkoholio bonką kėlė, gal tada, kai savo bff matė. - Nu čia dabar, taigi draugai jūs, nesipykit.- nusijuokė biškį nesuprasdama savęs, ko čia tokia vėl gerutė staiga patapo, na, nieko blogo prieš Geraldą neturėjo, tai gal dėl to ir palaikė jų abiejų draugystę, taip taigi dzin būtų. - Viskas bus gerai.- numojo ranka lyg jau žinodama, kaip ten viskas ahujenai bus prie to ežero. Pagers visi kartu, paplaukios ežere, pakeps šašlus, nu o ką, smagu gi. Tai tą bliūdelį su troškiniu pasidėjo sau ant kelių, pajungė filmą, ir dar kartą nusišypsojo.- Nu nenumirk jau nors.- sukrizenusi pati čia kiek papūtė, kad nenusidegintų netyčia, ir lėtapėdiškai pradėjo valgyti stebėdama filmą televizoriaus ekrane.


You spend your whole life stuck in the labyrinth, thinking about how you’ll escape it one day, and how awesome it will be, and imagining that future keeps you going, but you never do it. You just use the future to escape the present.

Back to top Go down
Para mi tú eres mi lady. Yo soy tú Enrique baby
Enrique Luis Escobar

Alias :
G ♛

Credit :
MALIBLUE

Likes :
517

Posts :
1918

Claim :
Juan Luis Londoño Arias

Other accs :
Adriana Smith Herrera

Para mi tú eres mi lady. Yo soy tú Enrique baby

Sat 7 Jul 2018 - 21:29
View user profile

Norėjo jis viską Dianai pasakyti. Pasakatyti kas yra iš tikro yra Geraldo mergina. Kad jie giminės. Žodžių Erkė pats nenorėdamas išsikasė sau duobė. Bet kai jau nervai neišlaikys tai daug ką išdės į šuns dienas. Skaudinti Dianos nenorėtų. Nors jau viena karta buvo išsiskyrę ir abu dėl to kentėjo. Antro karto Luis nepakeltų. Stobaliai paskęstų depresijoj alkoholizmo liūnę. Labiau už viską norėjo džiaugtis ramiu gyvenimu. Tai po Dianos tokio klausimo nutarė nieko neslėpti. 
- šiaip tai čia tą pati pana kuri pasimaišė po mano ratais. Man pačiam buvo šokas kai Geraldas pasakė, jog pisasi su savo pirmos eilės puske - drėbė čia taip - bet jie sliapę savo santykius,kaip supratau sako, kad jie pora kas nežino, jog jie giminės. Tai jei ką aš tau nieko nesakiau -  sukalbėjo taip ramiai - tai jo matosi pyksta , kad ją įdarbinau. Bet nu nematau reikalo dėl to pykti. Man gi negaila padėti žmogui kuriam reikia darbo. Jesus gi ne pasaulio pabaiga.  - pridūrė dar. Tai valgė tą skanų troškinį žiūrėdamas filmą. - Nu rimtai galima praryt liežuvį - toliau gyrė jos maustą. Ir klausėsi ką kalba Herrera- Kad viskas bus gerai, tai jo. Tu busi su manim, praleisim smagiai laiką ko daugiau reikia.na nebent kad sutiktum už manęs tekėti. Tai tikrai būčiau dar laimingesnis , nei esu dabar - nusišypsojo taip mielai jai. Net kiek palengvėjo kai Dianai apie tai pasakė. Tai dar nusijuokė iš vieno juokingo epizodo filme. Nu biški rizika valgyt ir žvengti. Bet buvo taip skanu , kad negalėjo sustoti. 


Vamos a la práctica, no seas tímida quiero conocerte en la intimidad . Hagámoslo muy lento, despacio con tus caricias quiero llegar al espacio. Soy tu sugar daddy, y tú eres mi mami. Por toda la habitación haremos un safari algo exótico, erótico. Prometo va a ser magnífico...

Back to top Go down
I worship the sun, but I swoon for the moon
Diana Herrera
Alias :
Simona☽

Credit :
Maliblue

Likes :
351

Posts :
1983

Claim :
Selena Marie Gomez

I worship the sun, but I swoon for the moon

Sun 8 Jul 2018 - 2:20
View user profile

Taip tai Diana nesigilintų kas ten tokia Geraldo panelė, vistiek susipažins prie to ežero, nesėdės gi visi atskirai atsibaudę, nu čia gi durnam žmogui aišku, kad su kompanija išvaryt į gamta ir yra tokia esmė, kad visi ir būna kaip kompanijoj kartu. Tačiau įdomu kažkaip pasidarė, kad nors ta naujoji pažįstama nebūtų tokio proto kaip ta mumija kurią miške prie medžio čia prieš kažkiek dienų jie paliko. Ne nu, bet tai jeigu Geraldas kadaise buvo su Kaylee, nu tai turi reiškia skonį panom, ta prasme, gal kokios debilės nebus įsižiūrėjęs. Nors Kay nušokus tokia nuo proto, bet mldc gi jinai, Dianai tai konkrečiai kaip sesuo. Tai jinai čia valgė laukdama kažkokios reakcijos iš Enrique, ir po tų pirmų žodžių taip pyst ir paspringo vos neapspjaudama priešais stovinčio stalo. Puskė ir dar pana. Ne nu krč kas čia per prikolai.. nejuokinga šiaip net, bet biškį kraupu taip pasidarė. Aišku, kas tokia Esperanza, kad smerktų pasirinkimą pist savo giminę, dėl jos kas nori tas tegu ir pisasi, bile laimingi.
- Pz... - nu čia tokia reakcija jos buvo, nusikosėjo dar, pasivalė lūpas, jeigu netyčia tuo troškiniu pati save apsispjovė, kažkaip biškį juokas paėmė ją, bet nu nežvengs, taigi tikrai nejuokinga.- Nu tai jo, nėra čia ko pykt dėl to. - dar pritariamai palinkčiojo galva visai pamiršdama, kad neseniai įtarinėjo jį dėl tam tikrų dalykų. Nieko, va gal pavalgys, ir nesielgs čia kaip kokia nenormali. - Bet tai puskė ir pusbrolis.. ne nu, aš tai taip filme kažkokiam mačius buvau, bet realiam gyvenime.. nu ką žinau. Pirmas kartas, kai tokią istoriją girdžiu.- rimtai jinai čia nustebo kažkaip, taip tai papasakotų tokią žinią savo bff, bet žodis yra žodis, tai niekam nieko ir nepasakos. Kokia prasmė gi. O šiaip pamiršo net ir apie tuos pietus jinai per tokias naujienas, todėl po Luis žodžių apie maistą, tik pavaikė tas mintis apie pašalinius dalykus šalin, palinksėjo kažkaip neaiškiai šyptelėdama, ir vėl pradėjo valgyti. Juoktis ir valgyti tikrai pavojinga, bet dar taip visai pavojinga tokius įdomius dalykus pasakoti ir valgyti, o tai jeigu čia koks kitas žmogus būtų, pvz tos merginos ar Geraldo tėvai kokie, tai turbūt ir širdies smūgį pasitiktų. - Aha, bus linksma. O dėl to.. nu tai žinai, kad aš sutikčiau jei aplinkybės būtų paprastesnės. Bet nu ateis laikas, ir bus vaikas.- susijuokė po tų paskutinių žodžių, nu prikolistė jinai gi. Tačiau rimtai čia jinai kalbėjo, dabar taigi jie vapšie skirtingų gaujų galvos, nereikia čia paskui kažkokių skerdynių, jeigu taip kam nors nepatiktų jų laimę matyt. O žmonės jauni gi, turės dar to laiko. Gal net ir pačiai Dianai kiek keista, na.. ar jis rimtai to norėtų? Greičiausiai bet kas pasakytų, jog Enrique net nepanašus į tą, kuris galėtų rimtai nusiteikt tokiam dalykui kaip santuokai. Taigi čia rimtas dalykas, ne koks draugų susibėgimas. Net ir tas tedis jai nerūpėjo, o tai pagalvojo, kad ar tik jo kokia kaltė negraužia, kad čia tokius dalykus jai siūlo. Herrera tai sutiktų su bet kokia kvailyste, tačiau mažiausiai norėjosi, kad kažkuris iš jų liktų įskaudintas. Vėl blet tos deep mintys, tai čia buvo dabar jai ta fazė, kai sėdi įsižiūrėjusi į teliko vieną tašką, kurį laiką visai nemirksi, nes apie kažką kvailo pradėjo galvot. Nebuvo panašu į Dianą toks dalykas, nu, bet ką padarysi. Gal jinai norom nenorom pradėjo keistis, ir va, nėra jau kelio atgal. 


You spend your whole life stuck in the labyrinth, thinking about how you’ll escape it one day, and how awesome it will be, and imagining that future keeps you going, but you never do it. You just use the future to escape the present.

Back to top Go down
Para mi tú eres mi lady. Yo soy tú Enrique baby
Enrique Luis Escobar

Alias :
G ♛

Credit :
MALIBLUE

Likes :
517

Posts :
1918

Claim :
Juan Luis Londoño Arias

Other accs :
Adriana Smith Herrera

Para mi tú eres mi lady. Yo soy tú Enrique baby

Sun 8 Jul 2018 - 20:54
View user profile

Pavojinga juoktis ir valgyti, o tai dar visas LA sužinos per vakaro žinias, kad tokie du vierchai bevalgydami daržovių troškinį ir bežiūrėdami tedį užsilenkė nuo juoko. Baisu šiaip kaip pagalvoji. Bet realiai baisu ir tai kai tu pisi vos ne savo seserį, nuo tokios minties net ir pats vos nepaspringo. Nors realiai jau Geraldas sena smuko Luis akyse, kaip ir Escobaras Waynes. Nebus jau jie tokie draugai. O po tos kelionės prie Ežero, matomai viskas bus užrauką. Ir štai tau dešimt metų draugystės ir pasitikėjimo, kai viena pana gali sugriauti praktiškai viską. Bet likimas yra šmikis, nes vis bando Enriques ir Dianos meilė vienas kitam. Jis matomai net labai norėdamas nepistu Lexie,ypač dabar kai yra su Diana.  
Tai kuomet mergina pradėjo čia vs ne mirti jo akyse , padėjo tą maistą ant stalą ir švelniai parankė per jos nugarą. 
-Diana, blet negąsdink. Viskas gerai ? - durnas klausimas išsprūdo, nes nu jo gerai jai matyt, kad žvengia čia sau taip smagiai. Tai jau švelniai paglostė šios nugarą, kai nusiramino - Nu tai jo, pz, bet nu kas mes tokie, kad smerktumėm. Keista, aišku, bet yra kaip yra. - gūžtelėjo pečiais. Jau po tokio merginos paspringo Luis ir valgyt nebenorėjo ir ta komedija nuėjo į antrą planą. Dianai taip įdomiai atsakius, suraukė antakius. Gal čia jis skubotai taip, bet na nieko jau sau padaryt negali.  Tik ta dalis apie vaiką įdomiai nuskambėjo, nors tas posakis tai senas kaip pasaulis, bet vis tiek. Ir tas Esperanzos įdomus elgesys . 
- Aš tik galvoju apie ateitį, Diana. O jei turėtumėm vaikų tai tikrai viską mesčiau , dėl tavęs ir jų. - taip įdomiai pasakęs nusišypsojo, nors aišku to mergina net nepastebėjo, nes buvo kažkur paskendusi savo apmąstymuose. Tai švelniai truktelėjo ją į savo glėbį ir pakštelėjo į pakaušį - Ar tau tikrai viskas gerai? Atrodai keista paskutinėmis dienomis.  - susirūpinusius basu  pasakė žaisdamas su merginos plaukais. Nes jau ėmė galvoti , kad ji serga kažkuom tik jam to nesako. Nepatiko tai vyrui, kad Diana nesirūpina savo sveikatą. 


Vamos a la práctica, no seas tímida quiero conocerte en la intimidad . Hagámoslo muy lento, despacio con tus caricias quiero llegar al espacio. Soy tu sugar daddy, y tú eres mi mami. Por toda la habitación haremos un safari algo exótico, erótico. Prometo va a ser magnífico...

Back to top Go down
I worship the sun, but I swoon for the moon
Diana Herrera
Alias :
Simona☽

Credit :
Maliblue

Likes :
351

Posts :
1983

Claim :
Selena Marie Gomez

I worship the sun, but I swoon for the moon

Mon 9 Jul 2018 - 23:18
View user profile

Nu rimtai ją nustebino tokios naujienos, kad Geraldo pana yra jo puskė. Aišku, ko šiam pasauly šiais laikais nebūna, tik va kažkaip keista tai girdėt. Visa laimė, kad Dianos aktoriniai sugebėjimai nuo gimimo on fleek, tai gal paeis į juos žiūrėt ir necringe'int viduje. Nors šiaip jai nei šilta nei šalta, stiprūs žmonės vadinasi, jeigu jiems kitų nuomonė visiškai vienodai. O gal nevienodai? Ai, kas ten žino, tačiau faktas, kad dabar ta išvyka prie ežero linksma nusimato. Pirminė Esperanzos nuojauta, kad nieko ten gero nebus, matosi, kad ją šį kartą apgavo. Turbūt.
- Viskas normaliai, ne pirmas kartas gi kai vos nenusižudau.- susijuokė pati iš savęs, kaip nelabai normali, bet pagirtina, kad po n kartų rizikos nusižudyt jinai dar vis gyva. Nors šį kartą čia jinai visai netyčia paspringo, tiesiog baisiai nustebino tokie faktai ir tiek. - Bet realiai tai pavaro ble.. pistis ir niekam nesakyt. Nu nes įtariu jų tėvai tai nežino to, kažkaip per durna būtų pasakyt.- išsakė čia savo nuomonę tik lėtai palinkčiodama galva. Kad ir kaip kraupu, juokinga būtų, nu rimtai reik pripažint, kad tie žmonės moka gyvenime prasisukt, jeigu taip gyvena. Gal tada ir su ta pana Diana susišnekės, nu nes patinka jai drąsūs žmonės. O šiaip pati čia kuriam laikui apie filmą pamiršo, nu nes kam ta komedija, kai gyvenimas yra prikolas. Apie tą vaiką tai pati nesuprato kodėl pasakė, nu šiaip sau, gal neprisišnekės kaip ten būna kartais, nes gaila būtų vaiko, jeigu tokią nuprotėjusią motiną turėtų. Kai pati Diana užaugs, tada nebent. 
- Bleee... - nu čia taip nutęsė neaiškiai, trumpai akimis perbėgdama per Enrique veidą. Pati nesuprato kodėl, bet jis jai kitoks atrodė. Kažkokios įtartinos kalbos įrodė, jog ta frazė, kad žmonės keičiasi gal net ne šiaip sau buvo kažkieno pasakyta. Nors jinai tai nesuprato kada jis čia taip spėjo pasikeist, o gal jau jai tikrai ten su protu visai negerai, ir gliūčina tiesiog. - Įdomus tu man kažkoks, blaivas? - prisimerkė net kiek, dar betrūktų, kad paprašytų papūst. Kažkaip per gražiai jo tie žodžiai skambėjo, o jei gražiai skamba - tai taisyklė tokia, jog ir iki realybės biškį tolokai. Tikrai, kad per daug susimąsčiusi jinai čia nuo ryto sėdėjo, tai ir net nuoširdūs žodžiai jai kažkaip keistai skambėjo. Žinoma, Herrera nieko kito niekada ir nemylėjo taip, kaip myli jį, turbūt be šansų jau būtų jai kažką kitą ir įsimylėt, tačiau apie tokius dalykus geriausia kalbėt kai jau esi įsitikinęs, kad paskui likimas nepradėtų žvengt ir nesakytų "nori tai ir imk". Dar keisčiau, kai jis užsiminė apie jos pastarųjų dienų elgesį. Nu jo, įdomi Diana per šias dienas buvo, jautėsi tai vpš kai paauglė žengianti per paauglystę, tačiau nesureikšmino pati labai to. Matyt jai tiesiog bff žiauriai trūksta, seniai tą debilę matė, pasiilgo nenormaliai, kad tik nenumirtų iš to ilgesio. Tai šyptelėjo jinai čia taip ramiai, net šetonus savo galvoj visus nuramino, o tai matosi, kad net nenorėdama elgiasi kažkaip įdomiai ir įdomius įtarimus jam pačiam kelia. - Nu jau.. viskas man gerai. - susimąstė iškart, kas čia per nesąmonės su ja vyksta pastaruoju metu, o per tą laiką ramiai apsivijo rankom jo liemenį ir padėjo galvą ant peties pastalkindama dar tą filmą,- Reikalų tokių yra, nusimato nuobodžiausia kelionė į Londoną, nu tai pavargus tokia jaučiuosi, gal dėl to.- nežymiai gūžtelėjo pečiais dar, po tokios kaip ir išvados paskelbimo. Pati šiaip gal ir atkreipė dėmesį, kad kaip ne sava jaučiasi, bet nesureikšmino labai. O gal ir reiktų jau sureikšmint, jeigu Luis sugebėjo pastebėt.. Nejuokinga šiaip, maža kas, gal stopudovai kokia liga susirgo Esperanza, ir jau pzdc jai bus, nespės net su pasauliu normaliai atsisveikint. Ne visai pozityvios mintys, bet realybė irgi ne visada saldi būna.


You spend your whole life stuck in the labyrinth, thinking about how you’ll escape it one day, and how awesome it will be, and imagining that future keeps you going, but you never do it. You just use the future to escape the present.

Back to top Go down
Para mi tú eres mi lady. Yo soy tú Enrique baby
Enrique Luis Escobar

Alias :
G ♛

Credit :
MALIBLUE

Likes :
517

Posts :
1918

Claim :
Juan Luis Londoño Arias

Other accs :
Adriana Smith Herrera

Para mi tú eres mi lady. Yo soy tú Enrique baby

Tue 10 Jul 2018 - 17:52
View user profile

Na gal pati Diana neatkreipė ir nesureikšmino to fakto, kad jos elgesys tikrai įdomus. Bet na Luis tai pastebėjo. O gal čia jis pats kai nenormalus elgiasi, prisigalvoja daug visko. Rimtai gal kokia paranoja čia jį kankina ? Nu visko jau spėjo prisigalvoti, tai blemba nenustebtų  jei tektų su durnias vienoje įstaigoje pagyventi. 
-Na žiūrėk tu man, nesusirk, ką aš paskui be tavęs darysiu? Tikriausiai išprotėsiu, jei dar neišprotėjau - trumpai nusijuokė po savo žodžių. 
Tad apie Geraldo ir Lexies santykius daugiau nekomentavo, tiesiog galvą palinksėjo ir tiek. Nebeliko ką daugiau sakytiir išvis jau net nenorėjo apie tai diskutuoti. Kažkaip reikės ištverti savaitgalį. Tai dar užmetė akį į teliką, bet jau ir filmas nebetoks įdomus ėmė darytis. Jau geriau Simpsonus  pažiūrėtų nei tą tedį. Tai vėl akis gražino prie Dianos veido, net nusišypsojo nuo jos tokio atidaus nužiūrėjimo - Kas ? - kai durnas koks paklausė - ne ,nu tai jo, blaivas. Negėriau lyg nieko, apart kavos , - atsakė dar va galėjo ir papūsti , bet to nedarė. Tai toliau čia sėdėjo kurį laiką su šypseną veide. Nu įdomi mergina jam pasirodė nors tu ką. Jai ėmus teisintis, atsiduso. Na jau nusileis, nes dar tikrai mieganti padusins su kokia pagalvę, tai nu ne duok Dieve, Luis dar gyvent norėtų kurį laiką.  
-Na jei jau taip sakai... tai tau žinot geriau - tarė, kuomet jos rankos apsivijo jo kūną, Luis raminančiai pradėjo glostyti jos plakus , kelis syk dar pakštelėjo į viršugalvį įkvėpdamas nuo jos sklindantį aromatą. Jau tikrai, kad Diana jį veikė kai stipriausias narkotikas. Ta jis ir blaivas pasakyti gali. Herrerai pasakius apie kelionę  Londaną, suraukė antakius. Kažkodėl Luis nepatiko šitas sumanymas. Tai patylėjo kelias minutes . 
- Kada tiksliai išvyksti?  - pasidomėjo - o gal man vykti kartu, kad nebūtų taip nuobodu ? - dar pridūrė , bet vis nenustojo žaisti su merginos plaukais.  


Vamos a la práctica, no seas tímida quiero conocerte en la intimidad . Hagámoslo muy lento, despacio con tus caricias quiero llegar al espacio. Soy tu sugar daddy, y tú eres mi mami. Por toda la habitación haremos un safari algo exótico, erótico. Prometo va a ser magnífico...

Back to top Go down
I worship the sun, but I swoon for the moon
Diana Herrera
Alias :
Simona☽

Credit :
Maliblue

Likes :
351

Posts :
1983

Claim :
Selena Marie Gomez

I worship the sun, but I swoon for the moon

Tue 10 Jul 2018 - 22:31
View user profile

Čia jau neaišku kuris kartas nuo jų to originalaus susitaikymo, kai Diana ima ir suabejoja Enrique blaivumu. Nu bet faktas, kad pats kažkoks pastaruoju metu pasikeitęs atrodo, turbūt kažkokių rimtų problemų turi, ar dar kokia xujnia jį čia taip veikia. O jeigu Esperanza dabar beveik lūžtanti tai pastebi, tai matyt ir bus čia kažkuris variantas. Aišku, jeigu kokios rimtesnės problemos, kurios jį kažkaip keistai veikia, tai nelabai suprastų, kodėl jai nieko nepapasakoja, nu gal padėtų, ant to tai ne durna šiaip jau jinai, na, o gal jai tiesiog eilinį kartą vaidenasi ir viskas. Buvo čia gi kada bažnei apsilankius, pažaidė ten farmą per telefoną, matyt tos bobutės kurios heitino ją žvilgsniu, kažkaip užkeikė, tai prisigalvoja čia nesąmonių kažkokių. Taps dar paskui kaip ta baba Vanga, nes burs visiems apie gyvenimą.. nu tokį rimtai galima įspūdį susidaryt, nes kaip čia jinai elgiasi, kaip debilė kažkokia.
- Seniai tu išprotėjęs, nei pakenkčiau, nei ką.- sukrizeno tokį faktą labiau skeldama. Kreizi tas Escobaras, tegu sako ką nori. Nors dažnas žmogus, kuris gyvena panašų gyvenimą kaip jis, ar nu kaip ji, nelabai sveiko proto yra. Tai viskas čia gerai.- Aha aha.. - sumurmėjo nelabai jau ir gilindamasi, ar jis blaivas ar ne, ai nu ką čia gi gilintis kaip sakoma. Tai va ramiai taip tiesiog žiūrėjo tedį. Šiaip rimtai tas filmas ne očen dabar pasidarė, nes nu kažkoks liūdesėlis čia ją apėmė. Išvarys tedį tas lopas iš savo xatos, tai turbūt ir verkt Dianka čia pradės, nes nu bl, čia reik visišku beširdžiu būt, kad išmest meškiną į gatvę. Bet nu nepriėjo dar prie tos dalies, tai pakaupė Herrera savo emocijas. Kas dėl to Londono, tai ir pati nespindėjo begaliniu noru ten lėkt. Tačiau, kaip sakoma, čia buvo viena iš tų situacijų, kai norint kažką pasiekt, reik ir pačiai pirštą pajudint. Ir taip kurį laiką delsė dėl tos kelionės, čia tik visai neseniai sugalvojo, kad gal ir nieko būtų vieną - kitą legalią varkę įgyvendint, kad ir kaip tingėtų jinai skraidžiot pirmyn atgal. Nes bl stopudovai tuoj teks lėktuve jai apsigyvent.
- Už kelių savaičių, skambučio sulauksiu, ir skrisiu.- šyptelėjo taip net susimąstydama, kad gal ir visai neblogai būtų kokią kompaniją su savim pasiimt. Nors neplanuoja Esperanza ilgai Anglijoj užsibūt.- Kad nežinau, aš ten dėl vieno susitikimo, tai diena ten, diena čia. Nebent labai pats savo laiką trukdytis nori.. ar tu jokių problemų čia neturi? - po tokio įdomaus klausimo, nusijuokė trumpam žvilgsnį sugrąžindama prie jo.- Galėsim paskui bet kur nuskrist, kur nei popierių nei dar kažko panašaus nėra, nes darbo reikalai niekam nepatinka, bet nu nuobodu ar ne, kartais dėl tam tikrų tikslų tiesiog mirtinai reikia.- pridūrė ir puse lūpų nusišypsojusi vėl žvilgtelėjo į televizoriaus ekraną. Kalba čia krč kai kokia psichologė, turbūt dėl to, nes jai pačiai ten reik apsilankyt, bet nu kas čia žino, iki Londės gal ir užsuks pas kokį vietinį dakarėlį, nervų sistemą pasitikrint. Bent papasakos, ar pagydomai pakrikę jai, ar jau nebe.


You spend your whole life stuck in the labyrinth, thinking about how you’ll escape it one day, and how awesome it will be, and imagining that future keeps you going, but you never do it. You just use the future to escape the present.

Back to top Go down
Para mi tú eres mi lady. Yo soy tú Enrique baby
Enrique Luis Escobar

Alias :
G ♛

Credit :
MALIBLUE

Likes :
517

Posts :
1918

Claim :
Juan Luis Londoño Arias

Other accs :
Adriana Smith Herrera

Para mi tú eres mi lady. Yo soy tú Enrique baby

Tue 10 Jul 2018 - 23:59
View user profile

Kad Enriquei su galvą negerai, tai senai jau aišku. O ir šiaip per tiek laiko čia jis apturėjo tiek dramų,kad net knygą parašyt galėtų. Tai na savaime aišku, kad jam krito dar labiau ant to proto, pasidarė kai nesavas. Kažkoks tai blyn iškritęs. Nes tiek dramų per tokį trumpą laiką vargu ar bent vienas LA pilietis yra apturėjęs. Na, bet juokas juokais, tokie žmonės kai Geraldas juokina realiai. Net merginos tokioje situacija protingiau elgiasi nei tas ir dar būdamas suaugęs. Nu žodžių, reikia šia tema jau raukti, nes nėra ką ir sakyt daugiau. 
Tai nusijuokė dar ir Dianos žodžių - tiesa, mieloji , tiesa . Išprotėjęs aš ir jau turbūt laba senai- sukalbėjo taip įdomiai vos nesijuokdamas eilinį syki. Kažkoks durnas jis prie Dianos yra, o tas akivaizdžiai matosi. O be to, ko čia keistam nebūsi kai viskas tiesa pasakius griūną. Brolis ir draugas išduoda dėl neaiškios priežasties. Ai nu bet koks skirtumas jau. Kiek Enriquei keistą atrodė Diana, tai turbūt tiek Dianai keistas atrodė Enrique. Na bet nenori be reikalo jaudinti jos, savo gyvenimiškomis dramomis..
- Gal esu toks todėl, kad brolis ir geriausias draugas mane ketina išduoti. Na bet ką jau darysi, toks gyvenimas. Šį vakarą pažiūrėsiu kas kieno pusėje. Ir šiaip nepatinka man pyktis su draugu - pasipasakojo ir atsiduso, tai išklausė tos dalies apie Londoną. Liūdna ko tais paliko - Verslininkė tu verslininkė - pakštelėjo šį syk į skruostą - Na , man tai nesunku, bet jeigu jau taip nori, kai sugrįši abu tikrai kur nors išlėksim - nusišypsojo ir pasižiūrėjo į laikrodį. Tad kiek pasikėlė - Diana, kelioms valandoms išlėksiu, pažadu neužtrukti - pasakęs pabučiavo dar merginą į lūpas. Na čia faktas, kad Diana jo nesulauks ir smigs priešais televizorių. Ir atsisveikinęs  netrukus rovė pro duris. 
<..>
Visgi Erkės nujautą neklydo, Geraldas mieliau pasirinko Sebą, vis dar kai kokia mergotė pyko ant jo. Be Escobaras jau neėmė tai į galvą. Kas padarytą tas. Dar klausimas išvis ar Luis pyko draugo? Greičiausiai , kad ne, tik juokas ėmė iš jo vaikiško elgesio. Tai kol dar važiavo nuo sodybos link Dianos buto, apsivalė kiek galėjo kraują nuo veido, aišku bus poras mėlynių, nes ir lūpą ir antakis praskelti. Tai tyliai įėjęs į butą nusispyrė batus ir nuėjo iki virtuvės. Atsidaręs  šaldiklį, ten susirado ledo kurį sukrovė į rankšluostį ir pridėjo prie veido, jautė kai šaltis nudegino tas sužalotas vietas. Tai neaišku kiek laiko tamsoje ten jis prastovė šaldydamas savo veidą, kad net tas ledas varvėti pradėjo. O netrukus virtuvėj įsijungus šviesą, tyliai nusikeikė. Visgi reikėjo varyti į savo namus. Luis net atsisukti į merginos pusę nenorėjo, bet gal nelabai patinęs snukis buvo , visgi ledas kiek padėjo ir nesijautė baisia subaladotas. 
- Galvojau jau miegosi - kiek tyliau pasakė bet vis dar neatsisuko į merginą, tik padėjo rankšluosti ant spintelės ir pasitrynė krumplius, ant kurių kaip pasirodo buvo likę kraujo. 


Vamos a la práctica, no seas tímida quiero conocerte en la intimidad . Hagámoslo muy lento, despacio con tus caricias quiero llegar al espacio. Soy tu sugar daddy, y tú eres mi mami. Por toda la habitación haremos un safari algo exótico, erótico. Prometo va a ser magnífico...

Back to top Go down
I worship the sun, but I swoon for the moon
Diana Herrera
Alias :
Simona☽

Credit :
Maliblue

Likes :
351

Posts :
1983

Claim :
Selena Marie Gomez

I worship the sun, but I swoon for the moon

Sat 14 Jul 2018 - 1:30
View user profile

Diana tai atvirkščiai negu Enrique - ji gyveno kažkaip pastaruoju metu gan ramiai. Jokių dramų, nemalonių staigmenų, nu nieko. Tos avarijos, per kurią labiausiai nukentėjo jos mašinikė, nu net nepripažino kaip rimta problema. Kur čia problema, kai jai ne problema susitvarkyt savo roverį. Tada tik šiaip užsimanė tą mergą užmušt, nu užplaukia taip tokiai psichei kaip jai. Bet, kad daugiau kažkas.. nu ne, nieko nebuvo. Net savus žmones pakankamai senokai matė, o tai jokių reikalų ir nebuvo susitikt. Nors bff? Čia tai kažkiek keista, kaip taip ilgai sugebėjo be jos išgyvent. Faktas, kad prieš Londoną reiks susitikt jom, ne tik dėl Londės reikalų papasakot, bet ir šiaip, labai prisigert su ja norėjo. Geriausia kompanija ten Dianai buvo. 
- Brolis ir geriausias draugas... nu jo, baisi čia pas tave padėtis. Nors išsiaiškinsi, viskas bus gerai.- šyptelėjo taip užjaučiančiai. Pati giminių neturėjo, nebent jos tėvai spėjo prisidaryt vaikų, kai jinai pabėgo iš Meksikos. Tačiau geriausią draugę turėjo. Neapsisuktų Diankai tokia mintis galvoj, kad jinai ją kažkada galėtų išduoti. Jos taigi viena dėl kitos gyvybę paaukotų, sielos seserys buvo, tai nu ką čia kalbėt. Nors pajungus vaizduotę, galėjo primest, kaip supistai dėl to jaučiasi Escobaras. Paskui jau pati galva linktelėjo kreivai šyptelėdama. Pati nespindėjo kažkokiu nenormaliu noru varyt į Londoną, bet ko tik nepadarysi, dėl geresnio pasiūlymo. Iki verslininkės tai jai gal dar toli, nors va, moka pinigus paskaičiuot, maladec ant to Esperanza šiaip jau. Norėtų - galėtų pasiekti gyvenime šį tą daugiau, nei tik apgaudinėt žmones, juos vežiot į mišką miesto pažiūrėt, bei panašiai. Dar sykį nusižiovavo, jautė, kad užmigs greitu metu, net nespės sulaukti tos filmo vietos, kurios metu taip sad pasidaro net tokiai bejausmei moterai. - Sounds fun tiesiog. Sėkmės.- sukrizenusi pati nesuprasdama kodėl, prikando lūpą nulydėdama jį žvilgsniu, o paskui vėl grįžo prie to filmo. Kažkaip keista pačiai buvo, kad taip anksti, o jau miega ji čia beveik. Pristabdė filmą, dirstelėdama kiek dar čia jo liko, nu, o kadangi dar kiek daugiau negu truputis liko, tai vapšie išjungė tą teliką ir nuvarė į vonią. Išsimaudė, įlindo į ilgą maikę, nuvarė į miegamąjį ir įsipatoginusi lovoj, lūžo po kokių kelių minučių. Tas jos miegas tai toks įdomus buvo, nes nu pamiegojo kokį pusvalandį ir vėl pabudo. Pasiėmusi telefoną pradėjo žaist kažkokį žaidimą, tada dar youtubei pora videkų peržvelgė, nu migdytis kažkaip bandė, o tai čia visai pasirodo ji be reikalo to miego norėjo. Vos ne kaip gyvūnas koks, kad miegas pusvalandžio ilgumo. Arba kaip kokia pagyvenus bobutė. Ne senatvė gi jai dar, jauna yra, tai nelabai pati suvokė, kokios čia problemos, gal stopudovai kažkas su sveikata negerai. Bet px buvo, kol netrukdo gyvent - nesigilins. Turbūt nemažai ji ten laiko praleido prie to telefono, iškrovė beveik, tai dar įkišo laidą kraut, ir atsigulusi ant šono trumpai žvilgtelėjo į tamsų dangų pro langą. Net krūptelėjo kai išgirdo, jog kažkas įžengė į butą. Sklerozė jai čia grn, arba jau ant tiek prisidirbus, kad niekada negali žinot, kada kas ją užmušt norės. Drąsi šiaip buvo ir dar konkreti velnio konkurentė, tai išlipo iš lovos, įsispyrė į šlepetes, užsimetė chalatą ir nuvarė pažėt ar čia Luis sugrįžo, ar koks gudrutis įsilaužė. Susikišusi rankas į chalato kišenes, atvarė į svetainę, įjungė šviesą, pora žingsnių žengė pirmyn ir užmatė Enrique beveik besilaižantį su rankšluosčiu. Iš pradžių nepagavo kampo, tik paskui tokia mintis atėjo į galvą, kad gal jis su kažkuo susimušė.
- Kokį pusvalandį miegojau.- gūžtelėjo pečiais, nors ne tame čia esmė buvo, įdomu pasidarė, kas čia bl per drakės. Akimis nuslydusi prie rankšluosčio, kuris ką tik jo paties buvo padėtas ant spintelės, pasitraukė kiek į šoną, kad užtektų pamatyt jo veidą.- Nu nx, su kuo susipisai? - neįdomu jau net buvo, kad čia ta keiksmažodžių lavina pasipylė iš jos lūpų, pikta kažkokia pasijautė baisiai, bl, visai jau čia. Iš vienos pusės aišku, nieko keisto, kad jį kažkas sumušė, nu gi irgi lopas buvo, mėgo žmonėm protą pist, bet dabar tai neturėjo jokios reikšmės. - Blet, gerai, kad nors parėjai, o tai turbūt būtų ir koks morgas paskambinęs jau, ane? - gal net kažkiek ironijos čia buvo, bet nu krč kaip kitaip kalbėt su debilu. Iš vietos dar nepajudėjo, bet atstumas buvo pakankamas, kad jinai galėtų čia taip užvaryt ant jo, prieš pasiūlant sutvarkyt jo sudaužytą veidą. O šiaip neblogas bangas Herrera pakėlė, neįdomu net buvo, kad gal jos pagyvenę kaimynai jau prisikėlė. Žiauri visai, nors ką čia. Ne ji žiauri, o gyvenimas žiaurus.


You spend your whole life stuck in the labyrinth, thinking about how you’ll escape it one day, and how awesome it will be, and imagining that future keeps you going, but you never do it. You just use the future to escape the present.

Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Svetainė/valgomasis/virtuvė
View previous topic View next topic Back to top 
Page 4 of 7Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Under the Sun :: D. Herrera-
Jump to: