.

Share | 

Svetainė/valgomasis/virtuvė

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AuthorMessage
Alias :
Simona☽

Credit :
Starboy

Claim :
Selena Marie Gomez

I worship the sun, but I swoon for the moon
I worship the sun, but I swoon for the moon

Sun 15 Apr 2018 - 21:08

First topic message reminder :

You spend your whole life stuck in the labyrinth, thinking about how you’ll escape it one day, and how awesome it will be, and imagining that future keeps you going, but you never do it. You just use the future to escape the present.
Back to top Go down

AuthorMessage

Credit :
starboy.

Claim :
Skeet Ulrich

Sun 7 Oct 2018 - 13:38

- Klysti, Abigaile, tu jau pasirinkai kartą kitą variantą vietoj manęs. Kodėl man vienam nereikėjo jokių meilužių per tuos dvidešimt santuokos metų? Kodėl aš vienas kaip durnius likau tavęs neišdavęs? Ką aš žinau, gal buvo daugiau kitų vyrų, tik nieko man apie juos nesakei... Niekada tavęs nevaržiau, bet tikriausiai turėjau, nes savo moterimi aš nenoriu su jokiu kuinu dalintis. Užuot ieškodama seksualinių nuotykių kito glėbyje turėjai bandyti jų ieškoti su manimi, puikiai žinai, kad ir mes galim gerai laiką praleisti, jeigu aš per daug įsitraukiau į savo darbo rutiną ir atitolau, tau tereikėjo prieiti prie manęs ir pasakyti kaip jautiesi. Man labai apmaudu, kad tik dabar pradėjome kalbėtis, kai tą galėjome padaryti jau seniai, gal būtumėm daugiau klaidų išvengę ir mūsų santuoka nebūtų pradėjusi griūti, - atsisukęs veidu į žmoną prabilo Bernabe trumpam ją nutraukęs. Abigailei pasisakius, kad ji betkada galėjo palikti Eriką, bet to nepadarė, šis pavartė akis, lyg visa santuoka tik ir laikėsi dėl to, kad ji niekur neišėjo, o buvo su savo vyru. - Ne, Abigaile, šį kartą nebebūsi ta, kuri kontroliuoja visą situaciją ir mūsų santuoką. Užpiso man būti tavo šunyčiu, kurį niurkai tik kada pati nori. Troškai nuotykių? Gerai, jie visi tavo, bet be manęs. Ne tau galvot kiek su manim galėsi išbūti, nes ne aš pisausi su kažkokia neaiškia kurva tau už akių. Nebesistengsiu nei dėl tavęs, nei dėl tavo gerovės, rūpinkis savim pati, - skėstelėjo rankomis, grynai Bernabe lūpomis kalbėjo alkoholio sukeltas pyktis, išgėręs jis visada pasidarydavo agresyvus. Tačiau nakvoti vis tiek nusprendė šiuose apartamentuose, vis tik prižadėjo dukrai čia pasilikti. - Miegosiu Dianos kambaryje, - burbtelėjo galiausiai, nusprendęs už juos abu, nenorėjo, kad naktį Abigailė sugalvotų kuistis po dukros daiktus ieškodama kažko pikantiško ir naudingo jai. Ir šiaip jam reikėjo pasikalbėti su abiem dukromis, gal jeigu jos įsileis tėvą į gyvenimus, Bernabe persikraustys gyventi arčiau jų.

She said, "Forgive me for being a dreamer" and he took her by the hand and replied.
"Forgive me for not being here sooner, to dream with you."

Back to top Go down
Credit :
xionide

Claim :
Mädchen Amick

Sun 7 Oct 2018 - 15:24

Minčių, kad šis barnis pasibaigs gerai, moters galvoje jau seniai nebebuvo. Matė Colletė, koks Erick įtūžęs, o tai tikrai nieko gero nežadėjo, na, nebent tik ji taip manė. Nesuvokė jau moteris ar jos vyro lūpomis kalba alkoholis, ar stiprus pyktis ir nusivylimas savo žmona. Abigailė ramiai stovėdama, bandydama susitvarkyti su savimi, nenorėdama pasakyti dar kažko, kas įsiutintų Bernabe įdėmiai išklausė jo žodžius, vyrui atsisukus į ją ir jų akims susitikus ši net krūpteli, - negi tikrai nori, kad ši mano klaida viską galutinai sugriautų? Ar bent pagalvoji, kokie mes buvom iki tada, kai abu pradėjom keistis? Kai buvom paskendę vieno kito meilėje ir visiškai nesijaudinom dėl to, ką gali atnešti rytojus, nes mums pakako vienas kito? Bet tada leidom viskam sugriūti, visą tai, kas buvo palikdami vien tik prisiminimuose, - gal ir nebuvo gera mintis visą tai palyginti būtent su taip laikais, bet Abigailei tai pasirodė tinkama proga, po tolimesnių vyro žodžiu moteris nuleidžia akis į žemę, net negalėdama žiūrėti į vyrą, matyt kaltės jausmas apėmė, pasijautė dėl visko ji kalta, - aš nenoriu, kad darytum tokius skubotus sprendimus, Erick.. gi puikiai žinai, kad mes kartu galim tai išspręsti, - tuoj rimtai pamanys, kad tariamoji dukrų mirtis visiškai sujaukė Bernabe protą, nors ir pati po šios žinios pasijautė vos tik per plauką nuo beprotybės, - žinai, Erick, aš suprantu, kad tau sunku dėl dukrų ir galbūt dabar už tave kalba pyktis ant manęs, ne tik dėl išdavystės, bet ir dėl to, kad per mane neturėjai progos su jomis pabendrauti, - pagaliau pakelia akis į vyrą ir kiek nedrąsiai į jį pažvelgia, - bet aš žinau, kad viską galim išspręsti kartu ir tam tikrai nereikia skyrybų, taip pat nereikia vienam nuo kito atsiriboti, - ko jau ko, bet skirtis su šiuo vyru moteris tikrai nenori.
Back to top Go down

Credit :
starboy.

Claim :
Skeet Ulrich

Wed 31 Oct 2018 - 16:26

Bernabe įsižiūrėjo į savo žmoną, suprato viena - ji tikrai nenori skirtis, net jeigu pati apleido vyrą vienam momentui. Ar jis pats nori skirtis? Ne, tikrai ne, bet po susisiekimo su Diana, jis ėmė bijoti dėl savo abiejų dukrų gerovės. Nebegalėjo pasitikėti savo žmona taip, kaip anksčiau, nebeliko vieningumo jų santykiuose, kiekvienas ėjo už save. Tačiau persikelti į Los Andželą Erikas tvirtai nusprendė, tik dar to nepasakė žmonai, kaip ir nepasakė, kad jos abi dukros gyvos. Tad kuris iš jų labiau nesąžiningai elgiasi? Galiausiai Erikas atsiduso, pyktis pamažu apleido jo įsisiautėjusias mintis.
- Tau ir man reikia pailsėti. Noriu viską gerai apgalvoti blaivia galva, nesiruošiu priimti skubotų sprendimų, Abigaile. Geriau bus, jei šiąnakt nakvosim atskirai. Labanaktis, - tarstelėjęs Erikas išėjo iš svetainės į dukros miegamąjį, pasiruošti miegui.

She said, "Forgive me for being a dreamer" and he took her by the hand and replied.
"Forgive me for not being here sooner, to dream with you."

Back to top Go down
Sponsored content

Back to top Go down

Svetainė/valgomasis/virtuvė
View previous topic View next topic Back to top 
Page 7 of 7Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7