. 

Share | 
 

 Dianos miegamasis

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
I worship the sun, but I swoon for the moon
Diana Herrera
Alias :
Simona☽

Credit :
Maliblue

Likes :
351

Posts :
1983

Claim :
Selena Marie Gomez

I worship the sun, but I swoon for the moon

Sun 15 Apr 2018 - 21:11
View user profileYou spend your whole life stuck in the labyrinth, thinking about how you’ll escape it one day, and how awesome it will be, and imagining that future keeps you going, but you never do it. You just use the future to escape the present.

Back to top Go down
Abigail Collete Herrera
Credit :
xionide

Likes :
33

Posts :
75

Claim :
Mädchen Amick


Mon 12 Nov 2018 - 22:26
View user profile

Vyrui benueinant moteris tik linktelėjo pritariamai galva ir nusekė nutolstantį vyrą akimis. Šiam išėjus į stiklinę įsipylė brangaus viskio ir užsivertė jį, bet greitai ėmė kosėti, kadangi neįvertino savo pastangų, bekosėdama išpylė likusi turinį į kriauklę ir atsisukusi čiaupą į tą pačią stiklinę įsipylė vandens, kurio galiausiai ir atsigėrė, kad nuramintų gerklę, kurią nežmoniškai degino. Iš dalies moteris sutiko su vyro žodžiais, jiems abiems reikėjo pailsėti ir nedaryti skubotų sprendimų, bet ar ji tikrai buvo pasiruošusi laukti, kol Erikas sugalvos ką nori su ja daryti? Tikrai ne, tai jai prilygo tarsi žeminimui, o tiek ilgai žemintis Colletė tikrai nesiruošė.
Paskendusi savo giliuose apmąstymuose moteris sugebėjo ir dušą aplankyti, ten išmazgoti savo kūną, po visko grįžti į kambary, kuriame buvo apsistojusi, įlįsti į savo naktinukus ir susisukusi į juodą chalatą, kuris nedengė net kelių patraukti Dianos miegamojo linkt, juk Bernabe sakė, kad nakvos ten. Iškelia suspaustą kumštį į viršų, kadangi norėjo pasibelsti prieš įeidama, bet sustabdžiusi save nuo šio veiksmo nuleidžia galvą žemėn, po kelių minučių priglaudžia delną prie durų rankenos ir tyliai jas praveria, durims prasivėrus išgirsta tylų šnopavimą, kuris leido suprasti, kad Erikas jau užmigo, tyliai atsidususi įžengia į kambarį ir uždaro po savęs duris. Gal kokias penkias minutes prastovi prie lovos stebėdama blausioje mėnulio šviesoje apšviestą vyrą, mat mąstė ką daryti. Sukaupusi visas jėgas patempia už mazgo galo taip atrišdama savo chalatą ir leisdama jam nuslysti pečiais palieka jį gulėti ant žemės. Pagaliau ir pati įsiropščia į lovą, palenda po kaldra, bet po kelių akimirkų iš po jos išlenda ir įsitaiso ant vyro liemens priglausdama savo šiltus delnus ant jo krūtinės, bandydama taip atsiremti, - Erick.. aš čia pamaniau, kad tikrai galėtume nesipykti. Bent vienai nakčiai.. - tikėjosi, kad vyrelis jau pabudęs, gi negalėjo taip stipriai įmigti. Na, o jeigu ir galėjo, tai tuoj ir veiksmų imsis, išprievartaus dar netyčia miegantį, gi širdyje Abigailė vis dar ta pati maištininkė paauglė..
Back to top Go down
Erick Bernabé Herrera

Credit :
starboy., maliblue

Likes :
22

Posts :
51

Claim :
Skeet Ulrich


Mon 12 Nov 2018 - 22:51
View user profile

Erikas kai išgerdavo - visuomet labai greitai nulūždavo, nepaisant kiek problemų slėgdavo jo pečius. Šis kartas taip pat nebuvo išimtis, vos tik įėjęs į dukros kambarį jis uždarė paskui save duris, net šviesos nejungė, tik nusirengė sukraudamas drabužius ant fotelio ir palindo po kaldra nežinodamas, ar dukra šiuose pataluose miegojo, ar Abigailė, ar lova apskritai buvo naujai paklota - nes vyras tokiais dalykais niekada sau galvos neapkraudavo. Vos tik padėjo galvą ant pagalvės prireikė vos minutės, kad pakankamai kietai įmigtų, kadangi gulėjo ant nugaros, tai dar ir užknarkė, bet negarsiai, tad kaimynai gali būti ramūs. Tiesą pasakius, Erikas tikrai neišgirdo, kaip žmona įėjo į kambarį, nepajuto, kaip ji stovėjo stebėdama Bernabe ir svarstydama ką su šituo piktu sutvėrimu daryti. Į aplinkos veiksnius vyras sureagavo tik tada, kai pajuto, jog lovos čiužinys šalia įdubo kažkam bandant įsirioglintį pas jį į lovą. Kažką sumurmėjo panosėje per miegus, lyg ir prasibudinęs, bet lyg ir nenorėdamas keltis. - Dar penkias minutes, - sumurmėjo jis, kaip tais rytais, kai jį žmona žadindavo, vyras metuose, bet miegalius užkietėjęs buvo, gal todėl, kad užmigdavo labai vėlai. Netrukus jis pajuto Abigailės delnus ant savo krūtinės ir tuomet lėtai pramerkė užsimiegojusias akis, pasuko galvą į žmoną, mažai ką įžiūrėjo blausioje mėnesienoje, todėl apgraibomis ištiesęs ranką jis įjungė stalinę lempą. Prisimerkė, mat staigus kontrasto pasikeitimas dirgino regą, bet tuoj vėl įsmeigė akis į žmoną, tarsi bandydamas suvokti, ką ji bando jam pasakyti. Ji nori dulkintis? Erikas taip ir toliau tylėdamas pasisuko ant šono į Abigailę, lėtai kilstelėjo kaldrą nuo jos ir kiek nustebo pamatęs itin seksualius naktinukus. - Taip nesąžininga... - atsiduso jis, apkabindamas moterį per liemenį ir grubiau ją prisitraukdamas prie savęs. Jam jau stovėjo. Delnu nuo jos nugaros lėtai nuslydo ant užpakalio ir jį spustelėjo. - Ir kaip tu nori nesipykti? - kimiai paklausė jis žmonos pažvelgęs į jos lūpas, faktiškai jis apskritai negalėjo pykti ant pusnuogės Abigailės...


She said, "Forgive me for being a dreamer" and he took her by the hand and replied.
"Forgive me for not being here sooner, to dream with you."

Back to top Go down
Abigail Collete Herrera
Credit :
xionide

Likes :
33

Posts :
75

Claim :
Mädchen Amick


Tue 13 Nov 2018 - 1:07
View user profile

Kad ir kokia bjaurybė Abigailė buvo, kad ir kiek mėšlo į abiejų gyvenimus atnešė, ji žinojo tai, kad savo vyro taip lengvai paleisti nežada. Aplamai, moteris pastaraisiais metais buvo tikra kietaširdė, kuri dėl nieko nesijaudino ir visuomet manė, kad viskas klostysis būtent taip, kaip nori ji pati. Juk glausdamasi kito vyro glėbyje visiškai negalvojo apie tai, kaip tai gali įskaudinti Eriką, kad tai gali jį priversti ja suabejoti, kad abu gali prieiti būtent prie tokios situacijos, prie kokios yra priėję ir dabar. Įdomu, ar Bernabe atsimena, kada paskutinį kartą Abigailė elgėsi su juo kaip su savo vyru? Kada tarė žmonai būdingus žodžius? Galbūt dabartinis moters elgesys, kai viskas kabo ant plono plauko, yra vienintelis meilės įrodymas, kurį ji moka parodyti? 
Kol vyras grabaliojo spintelę ieškodamas stalinės lempos, moteris žiūrėjo į savo vyrą su liepsnele akyse, su begaline aistra, juk ji niekuomet nemąstė apie tai, kaip jai pasisekė, kad šalia savęs turi tokį gyvenimo kompanioną kaip Erick, vien jau žiūrint į jį akys turėtų džiaugtis. Įdomu net pasidarė, kaip per visus tuos metus jokia kita moteris nepavergė jo širdies, nes kandidačių į ją tikriausiai visada buvo ir yra labai daug.. Aplamai, kada paskutinį kartą su tokiu karščiu moteris žiūrėjo į savo vyrą? Dažniausiai, sekso metu tik atlikdavo savo, kaip žmonos pareigą visiškai negalvodama apie tai, ką gi Erick jai iš tiesų turėtų reikšti. Tikriausiai teisingai yra sakoma, kad žmogus supranta ką turintis tik tada, kai tai baigia prarasti arba praranda. Vyrui kilstelėjus kaldrą nuo moters kūno ši nusišypso lūpų kampučiais, savo kūno moteris niekada nesigėdijo, nors ir dabar, kai amžius ją smaugė ji save laikė tikrai patrauklia moterimi, kuri gali ne vieną vyrą išversti iš koto. Ar Bernabe visuomet taip reaguodavo, kai Colletė papuošdavo savo kūną kokiu nors seksualesniu drabužėliu? Moteris galėjo galvą duoti nukirsti, kad vyras išvydęs kas slepiasi po patalais trumpam sustingo. Moters veidą papuošė pergalinga šypsenėlė vos tik pajutus vyro delnus ant savojo liemens, ši net aikteli kai vyras prisitraukia ją arčiau savęs, taip automatiškai krūtine prisiglausdama prie vyro, o užpakaliuką kilstelėdama kiek į viršų. Po šio veiksmo Abigailės kvėpavimas akimirksniu pagreitėja, o širdies ritmas padažnėja, o ši įsistebeilija į savo vyro akis, - naa.. - po vyro klausimo ištraukia vieną ranką iš po jo krūtinės ir kelis kart pirštais perbraukia per vyro plaukus, tada juos kiek spūsteli savo delne ir priglaudžia savo lūpas prie Eriko lūpų tarsi reikalaudama įėjimo į vidų, pagaliau jį gavusi atsitraukia kelių milimetrų atstumu, - taip, - sušnabžda ir vėl grįžta prie jo lūpų ant kurių vis dar jautėsi alkoholio skonis, kuris šiuo metu atrodė itin žavus. Likusia ranka per vyro pilvą nuslysta iki sustandėjusios jo varpos ir per trumpikių medžiagą ją kiek spusteli, net šiurpuliukai perbėga per visą kūną pagalvojus, kad tai greitu metu gali atsidurti joje, - arba taip, - sumurma reikliai bučiuodama savo vyrą, jautėsi tarsi koks ištroškęs žvėris, kuris negali niekaip pasisotinti, - arba betkaip kitaip, kaip tik panorėsi..
Back to top Go down
Erick Bernabé Herrera

Credit :
starboy., maliblue

Likes :
22

Posts :
51

Claim :
Skeet Ulrich


Tue 13 Nov 2018 - 19:16
View user profile

Kodėl Eriko nei viena moteris nesujaudino ir nesuviliojo per tiek daug metų? Nes jis manė, kad turi pačią geriausią moterį ir jokia plaštakė jai neprilygs, nei grožiu, nei charizma, nei iš savęs spinduliuojančiu seksualumu. Bernabe Abigailei buvo ištikimas iki kaulų čiulpų smegenų, tikrai buvo ne vienas atvejis, kai moterys su juo akivaizdžiai flirtuodavo, netgi siūlydavo permiegoti, tačiau Erikas niekada nesusigundė, vesdamas Abigailę prisiekė jai būti ištikimas ir mylėti ją amžinai, todėl net jai permiegojus su tuo mafijozu, Bernabe net iš keršto nepermiegojo su kita moterimi. Nors iš kitos pusės, Erikui seksas nebuvo pirmoje vietoje, jį kur kas labiau žavėjo emocinis ryšys, bet kai pamatydavo Abigailę su seksualiais drabužiais ar be jų... niekada nesugebėjo nulaikyti savo rankų.
Tiesą pasakius, Eriką itin nustebino žmona taip įsmukusi pas jį į lovą ir akivaizdžiai parodydama, kad nori seksu užglaistyti visus jų nesutarimus. Ji griebėsi paskutinio kozerio, kurio Bernabe niekada nesugebėjo apžaisti. Aišku, dabar jį plėšė dvilypiai jausmai, bet galva esanti žemiau juosmens šiuo metu kur kas labiau dominavo negu blaivas tikras protas. Ai... Gal po sekso jie dar kartą galės pasikalbėti apie savo santykius, o dabar... Dabar Herrera tiesiog negali nepasinaudoti proga prisiliesti prie žmonos kūno, kurio buvo velniškai išsiilgęs.
Moteriai panardinus pirštus į vyro plaukus, šis susidomėjęs žvelgė į žmonos veidą, tarsi vis bandydamas paklausti ką ji daro. Bet užsispoksojęs į jos lūpas netrukus jas prisišaukė ir pabučiavo į jas. Ji suerzino trumpas atsitraukimas, kad atsakyti į vyro klausimą, todėl šis kitos rankos pirštais suėmė moteriai už smakro, kad ši nedrįstų niekur pabėgti. Liežuviu įsibrovė į jos burną, delnas esantis ant jos sėdmenų pamažu palindo po naktinukais ir užčiuopė nuogą odą. Kai Abigailė uždėjusi ranką ant vyro lyties ją spustelėjo, Bernabe sualsavo į moters lūpas numykdamas panosėje, lytis ant tiek pritvinko kraujo, kad kone plėšė iš vidaus. Ištraukęs ranką iš po žmonos naktinukų, Erikas trumpam atsitraukė nuo reiklių moters lūpų, atsisėdo lovoje, nutraukė kaldrą nuo moters ir alkanu žvilgsniu nužvelgė jos kūną blausioje stalinės lempos šviesoje. Vyras perlipo į moters pusę, atsiklaupė jai tarp kojų suėmęs jai už šlaunų prisitraukė arčiau savęs Abigailės kūną ir užsimetė jos kojas sau ant liemens. Delnais slysdamas šlaunimis aukštyn, jis pirštų galais perbraukė per kirkšnį, o tuomet prisilietė prie jos lytinių lūpų, šypteldamas, kai sužinojo, jog Collete be kelnaičių. Tuoj Bernabe užgulė žmoną, delnais įsiremdamas į čiužinį abipus moters galvos, įsisiurbė aistringai į jos lūpas, vieną ranką atkėlęs nuo patalų savininkiškai suspaudė jos krūtį ir per bučinį urgztelėjo.


She said, "Forgive me for being a dreamer" and he took her by the hand and replied.
"Forgive me for not being here sooner, to dream with you."

Back to top Go down
Abigail Collete Herrera
Credit :
xionide

Likes :
33

Posts :
75

Claim :
Mädchen Amick


Tue 13 Nov 2018 - 20:19
View user profile

Juokingiausia tai, kad moteris tik dabar, būdama taip arti savo vyro suvokė, kad su niekuo kitu nesijaučia taip gerai, kaip dabar jaučiasi su Erick. Kad ir kokios bjaurasties Colletė šiandien vyrui prikalbėjo, vargu, kad dabar apsiverstų liežuvis pasakyti bent dalį to ar kažko panašaus į tai. Dauguma žodžių už ją tarė pyktis, kuris tuo metu visiškai nevaržomas plaukiojo jos venomis. Vargšas tas Erick, juk turėjo išklausyti tiek jį niekinančių žodžių.
Atrodo, kad kiekvienas vyro prisilietimas prie moters nuogos odos ją vis iš naujo nudegindavo, bet ne blogąja prasme, o atvirkščiai -  gerąja, juk ji jau seniai nebuvo taip stipriai susijaudinusi ir seniai taip stipriai netroško savo vyro, net tada, kai smaginosi su kitu vyru taip nesijautė. Vyrui atsitraukus ši tarsi koks šunytis suinkščia, gi nesitikėjo, kad jis taip greitai atsiplėš nuo jos lūpų į kurias taip buvo įsisiurbęs. Vyrui sėdantis Abigailė pakilo kartu su juo šiltus delnus priglausdama prie Eriko nugaros, bet pajautusi antklodę, kuri visai neseniai nuslydo nuo abiejų kūnų moteris kiek atitraukia save nuo Bernabe krūtinės leisdama jam pasimėgauti tuo reginiu, bestebint tokį alkaną vyro žvilgsnį moteris lėtai nugurkė seiles. Erikui perlipus moterį ši delnus atremia į čiužinį taip bandydama išlaikyti pusiausvyra, bet netrukus galva atsidūrė pataluose vyrui timptelėjant ją arčiau savęs, o kojoms atsidūrus ant jo liemens, moters akys užsimerkė vos tik Erikas prie jos prisilietė, lūpas paliko trumpa aimana, po kurios sekė lūpos prikandimas. Abigailė net visa virpėti ėmė, taip stipriai norėjo savo vyro. Savo rankas nuleidusi kiek žemiau savo juosmens kumščiais suspaudė naktinukų kraštus ir kiek kilstelėjusi nuo patalų išsinėrė iš jų, juk taip žymiai patogiau. Vyrui užgulus savo žmoną ši nieko nelaukdama it koks magnetas prilimpa prie jo lūpų, vienos rankos pirštų galiukais nuslysta link vyro trumpikių norėdama jomis atsikratyti, bet to padaryti nepavykus užkiša delną už jų, kitą ranką palieka ant vyro nugaros ja bandydama prispausti jį kuo arčiau savęs, norėdama įkvėpti oro trumpam nusuka galvą į šoną, - Erick.. prašau.. nebekankink manęs.. - sumurma į Bernabe lūpas akimirksniu prie jų vėl priglusdama, sunku buvo kęsti, kai vyro varpa, kurią gaubė plona trumpikių medžiaga lietėsi prie visiškai nuogos moters lyties.
Back to top Go down
Erick Bernabé Herrera

Credit :
starboy., maliblue

Likes :
22

Posts :
51

Claim :
Skeet Ulrich


Tue 13 Nov 2018 - 21:44
View user profile

Stebėtina, kaip tokia brandaus amžiaus moteris gali taip gerai atrodyti, Erikas tiesiog negalėjo atplėšti akių nuo savo žmonos kūno, atrodo, kad prieš šimtmečius ją matė su menku drabužėliu dengiančiu jos kūną. Nors iš tiesų, jie pakankamai seniai mėgavosi vienas kito kompanija kaip sutuoktiniai, todėl seksualinis apetitas buvo kaip niekad stiprus. Taip kokios aimanos sklido iš moters lūpų, vyro kūną privertė nueiti pagaugais, lytis trumpikėse kone norėjo veržtis lauk iš smarkaus susijaudinimo. Erikui net užgniaužė kvapą, kai Abigailė lėtai nusivilko savo naktinius apnuogindama savo, atrodo, metų nepaliestą kūną. Alkanu žvilgsniu nužvelgęs ją vyras prikando lūpą, kiek atsitiesė, kad galėtų pasimėgauti atsiveriančiu seksualiu reginiu. Netrukus Bernabe lūpos nusileido ant moters kaklo, užkabinęs ten odą paliko žymę paženklindamas žmoną ir lėtai liežuvio galiuku nuslydo link jos raktikaulio iki krūtinės. Išbučiavo krūtis šlapiais bučiniais, vieną jų krimstelėjo, kuomet vieną delną uždėjo ant šviesiaplaukės lyties ir švelniai perbraukė per jos lytines lūpas. - Tu tokia drėgna, Abe... - sumurmėjo į krūtinę vyras ir lėtai įkišo vieną pirštą į jos lytį. Stebėjo žmonos besikeičiančias veido išraiškas ir daugiau nei sekundės negalėjo ilgiau kentėti, tuoj nusismaukė trumpikes, ištraukė savo pirštą iš moters lyties ir per ją perbraukė savo sustandėjusiu kotu. Įkvėpęs oro giliau į plaučius jį ten sulaikė ir su tyliu atodūsiu į moters lūpas įėjo į ją. Užgulęs Abigailę užčiaupė jos lūpą dar vienam agresyviam bučiniui, pamažu suleisdamas savo visą lytį į ją, per bučinį sudejavo. Savininkiškai vienu delnu sugniaužė moters krūtį, o kitą - užkišo už merginos sėdmens ir jį suspaudė. Galiausiai Erikas pradėjo judėti žmonoje, pamažu, leisdamas jai apsiprasti ir palaipsniui didindamas tempą.


She said, "Forgive me for being a dreamer" and he took her by the hand and replied.
"Forgive me for not being here sooner, to dream with you."

Back to top Go down
Abigail Collete Herrera
Credit :
xionide

Likes :
33

Posts :
75

Claim :
Mädchen Amick


Tue 13 Nov 2018 - 22:41
View user profile

Su kiekviena sekunde susijaudinimas darėsi vis stipresnis, o kentėjimas sunkiau pakeliamas, tam jau nebeužteko vien tik bučinių ar vyro prisilietimų. Žvilgsnis, kuriuo Erikas žiūrėjo į Colletę tiesiog varė ją iš proto. Ar jis į ją taip pat visada žiūrėdavo? Gi Abigailė visuomet apsimeta tokia akla ir tokia šalta, kad net pati jau seniai nepastebi dalykų, kurie ją supa, tiesiog praleidžia juos pro akis. Vyro lūpoms nusileidus ant jos kaklo ši net kiek išsiriečia duodama lengvesnį priėjimą prie tam tikrų vietų. Moteris užmerkusi akis ir prikandusi lūpą mėgavosi vyro bučiniais, kurie nusėjo pusę jos kūno, atrodo Bernabe tarsi specialiai šiuo metu su ja, visa virpančia, žaidė ir visiškai neskubėjo, nes matė kaip moteris jo trokšta. Šūdas, Erick. Vyrui prisilietus prie moters lyties šioji net nespėja ištarti žodžių, kuriuos norėjo, nes vyro pirštas įslysta į ją, o žodžius pakeičia tyli aimana, kuri savaimė išbėgo iš moters lūpų, galva pasisuka į šoną, o krūtinės ląsta ima kur kas smarkiau kilnotis. Juokinga, kai moteris būdama savo vyro glėbyje visiškai nesijaučia paliesta amžiaus, tarsi sugrįžta į tas dienas, kai abu dar buvo jauni. Pirštui dingus iš moters lyties šioji pasuka galvą į Eriką tarsi klausdama, kodėl  jis  baigė, bet po akimirkos vyrui prisilietus prie jos savo kotu moteris kumščiais suspaudžia paklodės medžiagą taip pasiruošdama artėjančiai sueičiai. Šiam į ją įėjus moteris praveria lūpas, bet po to greitai jas užčiaupia reiklus vyro bučinys. Uždeda rankas ant vyro nugaros, bet akimirksniu viena nuslysta iki vyro užpakalio delne  suspausdama sėdmenį taip tarsi reikalaudama stipresnių ir gilesnių durių savyje, laisvos rankos nagučius suleidžia į Eriko nugara. Prisitaikiusi prie vyro ritmo ima judėti kartu su juo kas kažkiek laiko sudejuodama į jo lūpas.
Back to top Go down
Erick Bernabé Herrera

Credit :
starboy., maliblue

Likes :
22

Posts :
51

Claim :
Skeet Ulrich


Tue 13 Nov 2018 - 23:03
View user profile

Taip kaip Abigailė reagavo į kiekvieną bučinį, į kiekvieną prisilietimą, siaubingai jaudino Eriką. Ir kaip jis galėtų geisti kitos moters, kuomet vedė tokį lobį? Seksualią, charizmatišką ir aistringą moterį... Apmaudu, kad Abigailei vienu momentu prireikė nuotykių su kitu vyru, juk vietoj meilužio Erikas jai galėjo dovanoti daugiau tokių naktų kaip ši. Bet tikriausiai tai ir pačio Bernabe klaida, kad jis nesugebėjo skirti tinkamo kiekio dėmesio žmonai, jog ji net neturėtų minties lėkti pas kitą. Tačiau dabar viskas pasikeis, jis pamylės savo žmoną taip, kad ji gailėsis net kiekvieno žvilgsnio į svetimą vyrą.
Su tokiomis mintimis Bernabe veiksmuose atsirado daugiau grubumo, jis sualsavo į moters lūpas, kai ši įsikibo į jo sėdmenis ir nugarą, bet tuoj nutraukęs bučinį atsitiesė, kad galėtų vėl stebėti tą įstabų prieš akis atsiverianti reginį. Suėmė rankomis už moters šlaunų, smarkiau trūktelėjo ją į save įeidamas į žmoną iki pat galo. Išleido nevalingą duslią aimaną, užsimetė moters kojas sau ant pečių, taip pagilindamas sueitį. Užgulęs Abigailę ėmė greičiau ją dulkinti, viena ranka smarkiau suspaudė jos krūtį, o kitos nykščiu - užčiuopė klitorį, kurį ėmė stimuliuoti, norėdamas moteriai sukelti stipresnius pojūčius. Timptelėjo spenelį, tuoj vėl susirado jos lūpas užmezgė dar vieną padriką gašlų bučinį. Ir kodėl jų santuoka apskritai turėjo pradėti birti...


She said, "Forgive me for being a dreamer" and he took her by the hand and replied.
"Forgive me for not being here sooner, to dream with you."

Back to top Go down
Abigail Collete Herrera
Credit :
xionide

Likes :
33

Posts :
75

Claim :
Mädchen Amick


Mon 19 Nov 2018 - 22:58
View user profile

Įdomu, o kaip abu sutuoktiniai bendraus po šios nakties? Ar vėl eidami vienas pro kitą žvelgs kreivai? Ar vėl Erikas nesustodamas kalbės apie skyrybas, o Abigailė aiškins kaip jų nenori ir kad abu gali pakeisti šią situaciją, viską,  kas  nutiko paversti į gerą? Juk tokios problemos kaip ši taip lengvai nesusitvarko, tam reikia kažkiek laiko, na, arba tai tikrai pasibaigia skyrybomis. Tik dabar, nebuvo laiko apie tai galvoti, svarbiau buvo mėgautis tokia vyro draugija, juk tai buvo vienintelis dalykas, kuris leido jiems nesipykti, nors jau dabar.
Kodėl Abigailė niekuomet neįvertino savo vyro? Ji tiek daug metų pyko ant jo, kaltino jį dėl sumauto gyvenimo, bet tik santuokai pradėjus irti suprato, kad Bernabe yra tas žmogus, kurio visiškai nenori prarasti. Su kiekvienu vyro prisilietimu ir veiksmu moteris vis greičiau artėjo prie aukščiausiosios malonumo bangos. Vyrui nutraukus bučinį ir atsitraukus moters rankos nevalingai nuslysta ant jo klubų ir juos sučiuopia, pilvo apačiai pradėjus kaisti moters akys ėmė lakstyti po visą patalpą tarsi nerasdamos sau vietos. Akių klaidžiojimą nutraukia vyro sumanymas pakeisti pozą, juk tai priverčia akis sustabdyti ties vyro akimis. Delnai savaime atsiduria ant vyro sprando, o burną ima palikti vis daugiau nevalingų dejonių, kurias sukėlė kur kas malonesnis jausmas, negu jautė prieš tai. Įsisiurbusi į vyro lūpas Abigailė netrukus pajaučia ritmingą raumenų susitraukinėjimą makšties srityje, kas reiškė, kad ji jau pasiekė didžiausią malonumo tašką, tai privertė moterį tiesiog suglebti pataluose, patraukus rankas nuo vyro kaklo, suleisti nagus į patalynę ir stipriai užmerkus akis išleisti kelias nevalingai garsias dejones, kurios užpildė namų tylą. Jaučiamas palaimos jausmas akimirkai suvirpino visą kūną ir privertė visas galūnes nutirpti, tik gaila, kad šis jausmas trunka tiek trumpai..
Back to top Go down
Erick Bernabé Herrera

Credit :
starboy., maliblue

Likes :
22

Posts :
51

Claim :
Skeet Ulrich


Thu 22 Nov 2018 - 23:40
View user profile

Erikas ir pats begalo norėtų susigražinti tokias naktis kaip ši, gal jeigu jie vėl atrastų aistrą ir nepakeliamą norą pajusti vienas kitą, galbūt vertėtų išsaugoti šią santuoką. Tačiau Bernabe nebesijautė taip saugiai, kaip kadaise su Abigaile, anksčiau atrodė, kad jie visada saugos vienas kito užnugarį, o dabar į jį - suvarė žmona durklą. Sunku buvo išmesti tokias mintis iš galvos, išdavystė labai smarkiai paveikė Eriką, tačiau ne taip smarkiai, kad jis užmirštų Abigailę ir imtų ieškoti kitos moters prieglobsčio. Jis norėjo būti su savo žmona, tačiau jos poelgis parodė, kad ji ne visada nori būti su savo vyru.
Pastebėjęs kaip žmoną užklupo aukščiausio malonumo taškas, Erikas paleido jos lūpas ir nustojo dirginti pirštais klitorį, tik dubes stūmių neprilėtino, jam patiko žiūrėti kaip jo moteris kankinasi iš malonumo, begalo jaudino tas vaizdinys. Pats ėmė jaustis kaip spaudimas apačioje vis didėja, kad netrukus baigs į savo žmoną eilinį kartą nepasirūpinęs dėl apsaugos. Lyg ji tuo rūpindavosi? Niekada vyras nebijojo, kad Abigailė vėl taps nėščia, tačiau dabar tikrai galėjo tuo pasirūpinti, kuomet jų santykiai balansuoja ant plonytės linijos, tačiau toks dalykas nešovė apsvaigusiam Erikui į galvą. Garsios moters dejonės ir mintis, kad jiedu mylisi dukros lovoje, taip smarkiai sujaudino vyrą, kad šis po kelių sekundžių keliais trūksmingais paskutiniais stūmiais išsiliejo į žmoną. Lytis vis dar pulsavo, kai Bernabe tankiai alsuodamas atliko paskutinius judesius iki kol pajuto, jog visiškai atslūgo ir pasibaigė orgazmas. Užuot, kad pabaigęs ištrauktų savo varpą ir atsitrauktų nuo žmonos, jis pirštų galais perbraukė jai per skruostą ir suėmęs už smakro jausmingai įsisiurbė jai į lūpas, tarsi klausdamas kaip ji galėjo visą šitai iškeisti į vienos nakties nuotykį...


She said, "Forgive me for being a dreamer" and he took her by the hand and replied.
"Forgive me for not being here sooner, to dream with you."

Back to top Go down
Abigail Collete Herrera
Credit :
xionide

Likes :
33

Posts :
75

Claim :
Mädchen Amick


Fri 23 Nov 2018 - 1:58
View user profile

Sunku moteriai buvo susibalansuoti ties vienu dalyku, kai ją taip netikėtai užklupo orgazmas, o vyras besimėgaudamas tuo net nepristabdė stūmių, dabar jie atrodė kur kas stipresni ir gilesni nei buvo prieš tai, tarsi viskas aplink būtų suintensyvėję. Moters kumščiai stipriai spaudė patalynę, kad net krumpliai ėmė balti, krūtinės ląsta ėmė netolygiai kilnotis, vyrui tęsus savo veiksmus Abigailė sukando savo apatinę lūpą ir kiek atlošė savo galvą, tarsi nebežinodama kaip tvertis savam kailyje, kiekvienas dūris, rodos, vertė moterį vis labiau išsekti, prarasti visas sukauptas jėgas. Taip paveikti moterį sugebėjo tik Erikas, apmaudu, kai šioji skųsdamasi nuobodžiu gyvenimu sugalvojo atrasti paguoda kitame glėbyje. Nedaug trūksta, kol ją pagaliau aplankys dėdė kaltės jausmas. Galiausiai vyrui nustojus judėti, moteris irgi šiek tiek apsiramina, viso to pasekoje ima garsiai kvėpuoti, tarsi bandydama sugauti visą įmanomą orą į savo plaučius, kurie, rodos, šiuo metu to ir reikalavo. Vyrui įsisiurbus į jos lūpas moteris noriai atsako į bučinį, jo metu nukelia kojas nuo vyro pečių ir jomis apsivija jo liemenį. Kažkur, ant žemės numestam chalate, suzvimbia telefonas, kuris praneša apie atėjusią naują žinutę, bet tai moters neišblaško, žinutės palauks. Reikliai bučiuojant vyrą krūtinę suspaudžia kažkoks kaltės jausmas, mintys pasidaro kiek per sunkios, dėl to Abė šiek tiek atsitraukia nuo vyro lūpų, - atleisk.. - va tiek ir tesugeba pasakyti, sumirksi keletą kartų blakstienomis ir pažvelgia į vyro akis apšviestas blausioje stalinės lempos šviesoje, gi taip sunku iš jos šį žodį išpešti, o dabar pati tai sako.
Back to top Go down
Erick Bernabé Herrera

Credit :
starboy., maliblue

Likes :
22

Posts :
51

Claim :
Skeet Ulrich


Fri 23 Nov 2018 - 12:00
View user profile

Moteriai atsitraukus nuo Eriko lūpų, šis pradėjo kvėpuoti pro burną, mat reikėjo kiek atgauti kvapą po emocionalaus sekso. Berbabe labai seniai mylėjosi, todėl jam ši naktis kur kas buvo reikalingesnė negu jo žmonai. Atsitraukęs jis nužvelgė moters veidą, kiek atsitiesdamas - krūtis, per kurias švelniai perbraukė pirštais užkliūdamas už jautrių spenelių. Suvibravęs moters telefonas nepelnė vyro dėmesio, jis blausioje šviesoje tyrinėjo žmonos nuogą kūną, kurio buvo taip beprotiškai pasiilgęs. Ko nesitikėjo, kad Abigailė atsiprašys, ji niekada neatsiprašinėdavo, tai privertė Eriką įsmeigti akis į josios ir lėtai ištraukti savo lytį iš jos tarpkojo. Išleido kažkokį neaiškų garsą tą padaręs, pajuto, kaip sušlapo patalai. - Pažadėk, kad daugiau tai nepasikartos, - pareikalavo Erikas žmonos, turėdamas omenyje neištikimybės atvejį. Jis norėjo suteikti jai dar vieną šansą, ar greičiau bijojo tiesiog likti be žmogaus, kuriam atidavė visą savo širdį ir sielą.


She said, "Forgive me for being a dreamer" and he took her by the hand and replied.
"Forgive me for not being here sooner, to dream with you."

Back to top Go down
Abigail Collete Herrera
Credit :
xionide

Likes :
33

Posts :
75

Claim :
Mädchen Amick


Sun 25 Nov 2018 - 23:14
View user profile

Vyrui nužiūrinėjant savo žmoną ši tik žvelgė į jo veidą giliai kvėpuodama, bandydama suprasti kiekvieną jo veido išraišką, norėdama sužinoti kaip jis dabar jaučiasi. Praėjo tiek daug metų, kai jie jau kartu, tiek daug bereikšmių ir nereikalingų pykčių ir ginčų, kurie visada privesdavo prie susitaikymo, o šis, rodos, jau baigia sugriauti viską, kas beliko iš jų ilgametės santuokos, juk Erikas su Abigaile vienas kitam atidavė jauniausius ir gražiausius savo gyvenimo metus. Vyrui prisilietus prie jos spenelio moteris suvirpa ir nejučiomis riesteli nugarą. O šiam prakalbus uždeda delną ant jo skruosto ir nykščiu jį kiek paglosto blizgančiomis akimis žvelgdama į rudas Bernabe akis. Ir ką ji į tai turėtų atsakyti? Kas žino, ar tai nepasikartos dar kartą? Ar nepajaus ir vėl tokio paties nuosmukio savo gyvenime, kad išdrįstų imti ieškoti paguodos kažkur kitur? Nenorėjo Abigailė švaistytis tokiais pažadais, bet būtent dabar ji buvo įsitikinusi, kad viską darys visai kitaip, bandys bent kiek kitokia būti, vien tam, kad išlaikytų šią santuoką. Po kelių minučių tylos ir intensyvaus žiūrėjimo į vyro akis moteris tyliai atsidūsta, - pažadu, - tyliai, bet užtikrintai tarsteli, kiek pakelia galvą nuo patalų, kad galėtų pakštelti vyrui į lūpas, - nenoriu, kad mūsų santuokoje jaustumeisi, tarsi būtum uždarytas kalėjime.
Back to top Go down
Erick Bernabé Herrera

Credit :
starboy., maliblue

Likes :
22

Posts :
51

Claim :
Skeet Ulrich


Wed 12 Dec 2018 - 20:55
View user profile

Rodos, kad seksas turėtų būti intymiausia akimirka, bet tie prisilietimai po pasimylėjimo, tie žvilgsniai jie buvo kur kas labiau veriantys ir sujaudinantys, negu pati sueitis. Moteriai prisilietus delnu prie vyro skruosto, šis suėmė jos pirštus ir pridėjęs prie lūpų pabučiavo, taip išreikšdamas niekur nedingusią, gal kiek pažabotą, meilę. Laukė jis to pažado kaip išganymo, jeigu jau buvo pasiryžęs suteikti žmonai dar vieną šansą, vylėsi, kad ji daugiau nepaslys ant to paties dar kartą ir vėl daužydama Bernabei širdį. Po kankinančios tylos pauzės išgirdęs pasižadėjimą vyras lengviau atsikvėpė ir šyptelėjęs pabučiavo žmoną, bet jam paprasto pakštelėjimo nebuvo gana, tad kiek užlaikė bučinį. Jai ir vėl prabilus, vyras nulipo nuo Abigailės, įsitaisė šalia ją apglėbdamas per pečius ir prisitraukdamas šalia savęs. - Aš to taip pat nenoriu, - patvirtino ir pakštelėjo jai į viršūgalvį. - Tau kažkas parašė, - užsiminė Erikas, prisiminęs telefono cyptelėjimą.


She said, "Forgive me for being a dreamer" and he took her by the hand and replied.
"Forgive me for not being here sooner, to dream with you."

Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Dianos miegamasis
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Under the Sun :: D. Herrera-
Jump to: