. 

Share | 
 

 Įėjimas/išėjimas/koridorius

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
I worship the sun, but I swoon for the moon
Diana Herrera
Alias :
Simona☽

Credit :
Maliblue

Likes :
351

Posts :
1983

Claim :
Selena Marie Gomez

I worship the sun, but I swoon for the moon

Sun 15 Apr 2018 - 21:13
View user profile

First topic message reminder :You spend your whole life stuck in the labyrinth, thinking about how you’ll escape it one day, and how awesome it will be, and imagining that future keeps you going, but you never do it. You just use the future to escape the present.

Back to top Go down

AuthorMessage
Abigail Collete Herrera
Credit :
xionide

Likes :
33

Posts :
75

Claim :
Mädchen Amick


Mon 10 Sep 2018 - 20:43
View user profile

Abigailė atvirkščiai nei Erikas, retai kada susimąstydavo apie savo dukras, žinojo, kad viena kažkur pasaulyje blaškosi, o apie kitą net to nežinojo, bet jai to pakako, kad galėtų toliau sau dėl jų galvos nekvaršinti. Visada manė, kad padarė viską ką galėjo, kad joms būtų gerai, gi visuomet puikiai žinojo, kad gera motina ji būti negali, motinystė jai nesutverta. Visada manė, kad Adriana tikriausiai pakliuvo į geras rankas, o Dianai gerai ir pas senelius, netgi tada, kai sugalvojo ją parduoti Rafaeliui gero gyvenimo vardan, buvo užtikrinta, kad Diana turi jai paklusti, gi savas kraujas savam kraujui turi padėti, net nemanė, kad kažką blogo daro. Tik dabar, kai sužinojo, kad tikriausiai jos dukros mirė kažkokia širdgėla apėmė moters širdį, kaltės jausmas, kurio jau ilgai nejautė, ypač šiandien tai pastiprėjo atvykus į tą pačią vietą, kurioje pirmą kartą po tokio ilgo laiko Dianą pamatė.
- O tu manai, kad jei ji būtų likusi su mumis, jai būtų buvę daug geriau? Vargu.. bent mano tėvai ja kažkiek pasirūpino, - žinoma, kad Abigailė dabar nutylėjo tuos faktus, kaip su ja elgėsi ją pasiėmusi vėl ir Rafaeliui atsidūrus jų gyvenime, - matai, Erick, jaučiau pareigą tai padaryti ar bent jau pabandyti, bet, kaip ir minėjau, dabar - nežinau. Galbūt rytoj pirmu reisu reikės sprukti velniai žino kur, niekur man dabar nėra saugu, - kažkokią paranoją Abigailė turi, visada mano, kad kažkas ją seka ir tik laukia progos susidorojimui, tik dabar, būnant šalia Eriko jautėsi kur kas saugiau, - aha, pas ją. Kai atvykau čia, ji mane priglaudė keliom dienom, leido likti kol pati susirasiu sau būstą, - linkteli galva ir pati įlipusi į mašiną užveda ją ir pajudėjusi iš vietos patraukia Dianos namų link.
Visą kelią moteris pratylėjo nenorėdama Erikui trukdyti kalbėti telefonu, nujautė, kad tas trukdymas jam nepatiktų. Pasiekusi dukros namus sustabdo mašina tam skirtoje vietoje ir išlipus iš jos nužvelgia aplinką, kurią per tą savaitę jau spėjo mintinai įsiminti, bet vistiek norėjo įsitikinti ar niekas nepasikeitė, ar nieko įtartino nėra. Atsargumo dėlei.
Back to top Go down
Erick Bernabé Herrera

Credit :
starboy., maliblue

Likes :
22

Posts :
51

Claim :
Skeet Ulrich


Mon 10 Sep 2018 - 23:06
View user profile

Erikas visuomet manė kitaip negu Abigailė, jam atrodė, kad ir kokie tėvai bebūtų, vaikams tikrai geriau augti kartu su jais, negu visą gyvenimą savęs klausti, kodėl ta moteris, kuri tave pagimdė, tavęs išsižadėjo... Kažkodėl šeimos klausimu Bernabe niekada neturėjo teisės spręsti, Abigailė naudojosi ta korta, kad ji pagimdė, ji ir spręs vaikų likimą, tuo labiau, kad Erikas uždraudė abu kartus jai darytis abortą vildamasis, kad ji nėštumo laikotarpiu ar mergytei gimus persigalvos. Deja, abu kartus jos motiniški instinktai neužvaldė, o Erikas turėjo sutikti su žmonos norais atsikratyti palikuonėmis.
- Neketinu diskutuoti ta tema, kas mūsų vaikams būtų buvę geriau. Jos dabar mirusios, nėra prasmės, - gal kiek per žiauriai Erikas pasakė, bet jo žodžiuose buvo tiesos, nebėra prasmės apskritai sau sukti dėl ko nors kito galvos, kaip tik teisingai išreikšti savo gedulą ir padoriai palaidoti dukras. - Tau paranoja, - lygiai taip pat šaltu tonu konstatavo, jam atrodė, kad jo žmona tiesiog išsigalvoja su tais persekiojimais, nei karto neturėjo pagrindo įtarti, kad kažkas su ja nori susidoroti, kad ir kokia ji gyvatė kartais bebūtų. - Turėtum grįžti su manimi į Meksiką, kai tinkamai palaidosim dukras, - pridūrė Erikas pagaliau pažvelgdamas į susikaupusią vairuojančią žmoną, net kiek prikimo balsas tą sakant, net jei Abigailė jį išdavė, Bernabe vis tiek nenori leisti santuokai iširti. Tikrai vargu ar po šitos moters jis ieškotų kitos gyvenimo kompanionės... Eriko galvoje dar sukosi žmonos žodžiai apie tai, kad Dianą ją priėmė gyventi, kiek stebino toks dukros elgesys, nes atrodė, kad pas ją kur kas daugiau empatijos negu pas jos motiną, kuri vargu ar lygiai taip pat būtų pasielgusi su dukra.
Išvažiavus iš oro uosto teritorijos Erikas paskambino Enriquei ir sulaukė atsako, žinios iš ties buvo geros ir gerokai nustebino Eriką, bet... Pokalbis iš tiesų buvo keistas. Enrique net nepradėjus vystyti normaliai pokalbio iškarto užsiminė apie Abigailę ir kad Erikas jai nieko nesakytų. Kaip tik tuo momentu Bernabe dirstelėjo į žmoną, bet jo mina buvo it iškalta iš akmens - nieko neišskaitysi. Normalus žmogus išsiduotų iškart, bet Erikas sukčius jau nuo paauglystės, pas jį pokerio žaidėjo išraiška beveik visada. - Supratau... - nutęsė išklausęs informaciją apie gyvą ir sveiką Dianą bei kad ji nenori, jog apie tai sužinotų motina. - Tuomet paskambinsiu vėliau, ačiū, viso, - po pauzės nieko geriau nesugalvodamas, kaip suvaidinti, kad Enrique šiuo metu negali kalbėti, Erikas užbėgo įvykiams už akių nutraukdamas pokalbį jam net neįsibėgėjus, nusprendęs visgi kol kas žmonai nieko nepasakoti. Surūkęs cigaretę ir išmetęs biką pro langą vyras sumaigė sms žinutę ir įsikišo telefoną į striukės kišenę.
Likusį kelionės laiką vyras tylėjo, net kai automobilis sustojo daugiabučio kieme. Išlipęs iš jo paplekšnojo per striukės kišenes ieškodamas vėl cigarečių ir tuoj dar vieną užsitraukė, prieš eidamas į dukros butą. Šiaip galvoje netilpo, kam Dianai reikėjo apsimesti mirusia, gal ji rimtai turi kokių nors problemų? Gal ją kas persekioja, todėl norėjo išnykti nuo žemės paviršiaus? Susimąstęs jis traukė vieną dūmą po kito pamažu žingsniuodamas link laiptinės, kur sustojo, kad pabaigti rūkyti ir sulaukti žmonos. - Enrique sakė paskambinti jam kiek vėliau, dirba, nors iš balso skambėjo nekaip, galbūt be reikalo taip staigiai pradėjau apie Dianą, - užvertė galvą į dangų išpūsdamas dūmus. - Planuoji čia ir pasilikti? Dianos bute? - paklausė Erikas, dabar kai jis įtarė kažką negero dedantis su dukros pasauliu, visgi nutarė pasilikti Los Andžele kuris laikas, kol įsitikins, kad dukra saugi. Gal ta pati Abigailė ir norėjo ją užlenkti, kad pasisavinti turtus bei perimti gaujos valdymą. Viskas taip įtartina...


She said, "Forgive me for being a dreamer" and he took her by the hand and replied.
"Forgive me for not being here sooner, to dream with you."

Back to top Go down
Abigail Collete Herrera
Credit :
xionide

Likes :
33

Posts :
75

Claim :
Mädchen Amick


Mon 10 Sep 2018 - 23:52
View user profile

- Tiesa. Nėra prasmės. Jau nebe, - palinksi galva sutikdama su vyro žodžiais, žinant, kad tikriausiai nei Adrianos, nei Dianos jau seniai nebėra gyvųjų tarpe. Išgirdusi apie paranoją nieko nebeatsako, o jau norėjo pradėti kalbėti apie viską kas sukosi jos galvoje, kaip jai dabar sunku gyventi, kokia baimė ją persekioja. Gerai, kad laiku suprato, kad prieš Eriką apie tai kalbėti nevalia, nes tikriausiai jis pasakytų tik tai, kad visą tai yra tik pačios Abigailės kaltė. Kaip sakoma ką pasėjai, tą ir pjausi. Tyliai atsidūsta po sekančiu vyro žodžiu, - Erick.. aš nenoriu rizikuoti nei savo, nei tavo gyvybe, Meksikoje dabar nėra tikrai man.. mums saugu ir tu tai žinai, - tyliai ištaria susikoncentravusi į kelią. Dukros dar kaip dukros, apverkė jas ir susitaikė su jų mirtimi, bet ar pakeltų žinią, kad dėl jos kaltės mirė jos vyras? Vargu. Tikriausiai tada visiškai iš proto išeitų ir surastų būdą sau galą pasidaryti, gi kad ir kokie jų su Erick santykiai būtų, jis visuomet buvo jos gyvenimo pagrindas, prireikus už jį net pastovėti galėtų, tik kad to niekada neprireikė, nes pats Bernabe ne iš kelmo spirtas.
Nors pokalbis buvo ir trumpas, moteris įdėmiai jo klausėsi, bandydama bent kažką suprasti, gi įdomu jai buvo ar tas Enrique pasakė ką nors naudingo apie tą katastrofą, deja, iš vyro žodžiu visiškai nieko nesuprato, nusprendė ir pati nieko apie tai neklausti. Stovėdama prie daugiabučio su mašinos rakteliais rankose palaukia kol iš jos išlips Bernabe, tada ją užrakina ir nuseka iš jo paskos, vyrui pradėjus kalbėti supratingai palinksi galva, to ir reikėjo tikėtis, tikriausiai apie jas tikrai nėra jokių žinių, - ar planuoju pasilikti Dianos bute? Nežinau, noriu palaukti kol tiksliai praneš apie tai ar ji dar gyva.. o jei ne, tada žiūrėsiu ką daryti, galbūt atiduosiu raktus Enrique ir žiūrėsiu ką toliau daryti. Bet į Meksiką tikrai negrįšiu, - moteris užsispyrusiai laikėsi tos nuomonės ir tikriausiai dabar jos niekas neperkalbėtų grįžti į gimtinę, netgi toks primygtinas vyro reikalavimas. Vyrui surūkius cigaretę įeina kartu su juo į laiptinę ir palipusi laiptais atrakina reikiamas duris, įėjusi į butą palaukia kol tą patį padarys ir Erikas, o tada užrakina duris, - o kiek laiko tu planuoji čia likti? - kiek atsargiau paklausia, gi jai daug labiau patiko kai jis buvo čia, Los Andžele, o ne kažkur Meksikoje, bekalbėdama ir batus nusiauna, - spėju, kad norėtum čia apsižiūrėti viską, - pažvelgia į vyrą norėdama pasakyti kuriam kambary ji pati apsistojusi, bet tiesiog pritrūko tam drąsos, gi taip šaltai Erikas su ja visą tą laiką bendravo.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Įėjimas/išėjimas/koridorius
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Under the Sun :: D. Herrera-
Jump to: