. 

Share
 

  ofisas

Go to page : Previous  1, 2, 3
Para mi tú eres mi lady. Yo soy tú Enrique baby
Enrique Luis Escobar
 ofisas - Page 3 03
Alias : G ♛
Credit : MALIBLUE
Likes : 532
Posts : 1969
Claim : Juan Luis Londoño Arias
Other characters : Adriana Smith Herrera
Para mi tú eres mi lady. Yo soy tú Enrique baby

 ofisas - Page 3 Empty
 ofisas - Page 3 Empty
Sun 22 Apr 2018 - 23:24
View user profile

First topic message reminder :

 ofisas - Page 3 Open-sace-1


Que hay en tu falda, que la veo y me entra la calentura. No es normal, que nos saltemos el proceso  de ir a la cama y ahorrarnos un par de besos. si bailamos como si tu viéramos sexo , entre tu y yo, esta noche va a ver más que eso

Back to top Go down

AuthorMessage
avatar
Likes : 1138
Posts : 2236

 ofisas - Page 3 Empty
 ofisas - Page 3 Empty
Tue 19 Jun 2018 - 13:26
View user profile

Matomai abu pamiršo, kad tarėsi viešumoj nekelti scenų, nes dabar kas čia vyko virtuvėje, tai buvo didžiausių didžiausia scena. Sunku buvo tvardytis, kuomet abu vienas kitą užgauliojo ir įžeidinėjo, aišku, Lexie čia buvo kalčiausia, bet ji niekada ant savo galvos nieko neužsileidžia, kad ją žemintų, net jei ir pati būna privirusi košės. - Nes blet matomai bijo nuo tavęs į snukį gaut, ką žinau, susitarėm ir tiek. Ne pasaulio bamba esi, kad turėčiau tau viską pasakoti, o už Enrique aš neatsakau, jis suaugęs vyras, pats priima sprendimus, - burbėjo Lexie, jau visai pamiršdama, kad ji ir užvedė visą šitą pragarą savo melais. Bet juk pats Luis betkada galėjo pasisakyti savo geriausiam draugui, bet juk tylėjo ir pats dangstė Lexie subinę. - GAL IR TURĖJAU, - jau nebeiškentusi rėžė, kad jai į akį kritęs Enrique, juk pats Geraldas tą turėjo matyti klube, bet po vakar Escobaras jos visiškai nebedomina, tik ne tuomet, kai sužinojo, kad jis vis dar neišmeta iš galvos savo buvusios. Kuomet Geraldas kvaitaliojosi nuo gauto smūgio, Lexie čiupo savo kavą ketindama eiti į savo kabinetą, bet Wayne prasitarė apie Enrique paną. Cox sustingo, ji nežinojo šito, galvojo jis vakar kvaitaliojo apie buvusią, o ne esamą merginą. Atsisuko lėtai į Geraldą, vėl pastatė puodelį ant stalo. - Aš tą jau žinojau, - sumelavo net nevirptelėjusi nei vienam veido raumenėliui, tačiau Enrique jau grynai jai miręs mintyse. Kuomet Geraldas pradėjo kaltinti Lexie dėl bendravimo su kitais vaikinais, kaip ji praleido naktį pas Elijah ar išgėrinėjo su grupiokais bare, Cox jau nebeapsikentė. - Viskas, užteks Geraldai man viso šito. TAI JAU NEBE TAVO RŪPESTIS, BAIGTA. Galėsi nebesukt sau galvos su kuo leidžiu laiką, su kuo ne, išdavinėju tave ar ne. Jei nepasitiki manim, tai nx tokius santykius, - išrėžė taip ir nebeatsakydama į Geraldo teiginius, nebebuvo tam prasmės, nors ji tikrai nemiegojo su Enrique, net neketino to dabar neigti, specialiai norėdama dabar įgelti Geraldui. - Nori išgirsti tai? Ok, vakar pisausi su Enrique jo kabinete po darbo. Tik devintą iš čia išėjau, - karčiai šyptelėjo, žinojo, kad Enrique susitiko vakar su Geraldu gal tik prieš dešimtą, nes pati su Luis buvo paplūdymyje, tad viskas atrodė logiška.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

 ofisas - Page 3 Empty
 ofisas - Page 3 Empty
Tue 19 Jun 2018 - 14:04

Nusijuokia ironiškai kai Lexie pabrėžia, kad gal Erkė bijo gauti į snukį nuo Geraldo. Nieko jis nebijo, tiesiog irgi įsižiūrėjęs merginą, todėl nieko abu ir nesakė jam. Kaip peiliai sminga Geraldui į krūtinę visi Lexie pasakyti žodžiai, ji patvirtina, kad turėjo intencijų į Enrique, negali jos smerkt už tai, nes jiedu nedraugavo nuo pat pradžių. Bet tai, ką pusseserė išrėžia vėliau... - Ne aš visa tai pradėjau, Lexie. Kiek kartų klausiau kur dirbsi, o tu nesugebėjai atsakyt, - pabrėžia ir nuryja seiles, kai Jazzlyn pakėlusi balsą nukerta viską. Tik užvakar prasidėję santykiai baigiasi jau šiandien. Taip, Geraldas pasikarščiavo, bet juk natūralu, kad jis pyksta už melą ir dar kai mylimiausi žmonės meluoja. Vargu ar dar kada žiūrės į Enrique taip pat, kaip anksčiau. Viskas keičiasi. Į Lexie irgi taip pat nebežiūrės. Pagaliau išgirdęs tai, ką ir sau mintyse pasakė, Wayne atsitiesia nuo spintelės, kilsteli puodelį su kava, atsigeria iš jo. Lyg niekur nieko. Visiškas ignoras. Tik viduje skyla pusiau. - Bravo. O dabar gali eit dirbti, - burbteli jai ramesniu tonu nei prieš tai, ir taip jau keli darbuotojai netoliese virtuvėlės sukiojasi, matyt nugirdę bus kažką. Teks aiškintis Escobarui kas čia per dramos, bet pirma Geraldas norės iš jo viską išgirst. Nuleidžia galvą žemyn, nes pyktį pamažu pakeičia liūdesys, akys ima drėkti. Jis prisimena kaip apie dešimtą įėjo į draugo namus, jis buvo toks išplaukęs iš veido, lyg pričiuptas. Kaip džiugiai apie viską jis kalbėjo, tik keista tai, jog ramiai reagavo į jo ir Lexie santykius. - Man jis vakar sakė, kad į tave žiūri tik kaip į draugę, - rimtai pasako, trumpam pakelia akis į merginą ir išsitraukęs telefoną parašo sms Escobarui, kad temptų savo mėsas į ofisą.
Back to top Go down
avatar
Likes : 1138
Posts : 2236

 ofisas - Page 3 Empty
 ofisas - Page 3 Empty
Tue 19 Jun 2018 - 16:53
View user profile

Lexie valdė pyktis, ji buvo itin impulsyvus žmogus, jeigu ant jos kraudavo, ji užsidegdavo kaip degtukas ir viską sumaudavo dar labiau. Nenorėjo ji visiškai skirtis su Geraldu, po vakar vakaro suvokė, kad geresnį už jį sunku ir berasti. Jis ne tik geras meilužis, išvaizdus vyras, bet ir geras Lexei begalo, išskyrus tuos atvejus, kai ji užsižaidžia su kitais vaikinais ir Geraldui sukyla nesveikas pavydas bei skaudulys. Vaikinui apsiraminus ir nustojus krauti ant Lexie, ši irgi nurimo, nebesisvaidė žaibais, apėmė vėl kaltės jausmas, kad apgaudinėjo Geraldą, kai šis su ja buvo atviras, net pasisakė, kad išsipasakojo geriausiam draugui apie savo jausmus Lexei. - Atsiprašau, kitaip negalėjau, - kur kas ramesniu tonu Cox atsiprašė, o pavaryta eiti dirbti, to nepadarė, prisiplėšė nemažai popierinių rankšluosčių, sudėjo juos į krūvelę ir sušlapinus šaltu vandeniu priėjusi prie Geraldo pridėjo primityvų šaltą kompresą jam prie sužeisto skruosto, kad neiškiltų kokia mėlynė. Išgirdus ką Enrique sakė, Lexie atsiduso, ne dėl to, kad būtų užsigavus, tiesiog ji jau nebesuprato Luis, ar jis iš ties dūrina savo geriausią draugą, ar dūrina ją pačią. - Nesidulkinau su Enrique, esi idiotas jeigu manai, kad po to ką patyriau su tavimi, norėčiau, kad kas kitas mane užsiverstų. Vakar jis mane pirmą kartą pabučiavo, aš jį atstūmiau, susiėdėm, - pagaliau Lexie pasakė tiesą, kad ir kaip norėjo, kad Enriquei išmaltų snukį Geraldas, dėl to kad jis varė dviem frontais, bet Cox dabar svarbiau bent kiek pataisyti santykius su Geraldu, nesmagu būti tokia pabaisa, kokią jis dabar mato.
Back to top Go down
Para mi tú eres mi lady. Yo soy tú Enrique baby
Enrique Luis Escobar
 ofisas - Page 3 03
Alias : G ♛
Credit : MALIBLUE
Likes : 532
Posts : 1969
Claim : Juan Luis Londoño Arias
Other characters : Adriana Smith Herrera
Para mi tú eres mi lady. Yo soy tú Enrique baby

 ofisas - Page 3 Empty
 ofisas - Page 3 Empty
Tue 19 Jun 2018 - 17:03
View user profile

Kiek vėliau prabudęs ir užtrukęs neplanuotai ilgiau ligoninėje, kad išimtų tuos siūlus, nes jau nebuvo prasmės ten jų laikyti kai viskas per tokį trumpą laiką greitai sugijo. Nors skausmus tolimus ir jautė, bet šiandien bent jau įtvaro atsikratė. Nuo per kiek stipriu nuo skausmo kuriuos suleido seselė, šiam net akyse ryškų pasidarė. Tik nežinia kiek dar jis ant tų vaistų gyvens. Bet nu kol jaus skausmą teks juos ir susileisti. 
Bevažiodamas jau į ofisą gavo nuo Geraldo žinutę, kad jo laukia. Nu matyt bus jau su savo pana susitikęs. O po vakar kas tarp Lexie ir jo nutiko, nu tai tikėtiną, kad Wayne žino tikrąją tiesą. Aišku vakar ir pats butų pasakęs, bet jei jau pažadėjo tai pažadėjo. O Lexie na ji matomai tą pamiršo ir dėl ko, kad šis norėjo būti kiek atviras su ja ? Ar čia dėl tos nesveikos meilės pusbroliui jinai tokia ? bbž ten juos. 
Pastatęs savo automobilį stovėjimo aikštelėje , užėjęs į ofisą pasisveikino dar su ten dirbančiais žmonėms ir u-kilo į reikiamą aukštą. Blet tokia debiliška nuojautą kankino Luis nuo pat ryto, kad šiandien irgi nieko gero nesitikėti iš šitos dienos. Tik lifto durims prasivėrus pasitiko jį keli sumišę , keli įtartini ir net įtartini kolegų  žvilgsniai. Bet nu pochui jam buvo. Galbūt greitai čia jis nebesėdės. Parduos kompanija kam nors kitam, susiras kitus kelius perką tą kontrabandą gabenti.. Nes dabr it taip gauja tų šaibų kai šieno turėjo. Nu bet dzin. Jau norėjo eiti į savo kabinetą kai išgirdo riksmus iš virtuvėlės . Nu blet kokia čia nx telemunda presenta vykstą jo ofise? Dar piktai nužiūrėjo kelis darbuotojus,  kad šie nesugalvoti kištis ne į savo reikalus. Tik atėjęs čia pamatė tuos du . 
- Ko jūs blet čia stūgaujant ? - tiesiai šviesiai paklausė be jokių pasisveikinimo įžangų - ir taip jau visi čia skersai žiūri ir skamba visas ofisas nuo jūsų šeimyninės dramos. Blet važiuokit namo ir ten nors perkąskit vienas kitam gerkles. - matomai matėsi jog šiandien Enrique piktas. Nepatiko jam tą ką nugirdo. Bet kol kas tylėjo. Pažiūrėjo į perkreiptą Waynes snukį ir suprato, kad gero nelauk. 


Que hay en tu falda, que la veo y me entra la calentura. No es normal, que nos saltemos el proceso  de ir a la cama y ahorrarnos un par de besos. si bailamos como si tu viéramos sexo , entre tu y yo, esta noche va a ver más que eso

Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

 ofisas - Page 3 Empty
 ofisas - Page 3 Empty
Tue 19 Jun 2018 - 17:53

Tokios painiavos savo galvoje ir gyvenime Geraldas dar niekad neturėjo. Net ir draugaudamas su Margarita šitokių dramų nepatyrė. Lexie pasakius, kad kitaip negalėjo vyras dar pikčiau į ją dėbteli, įsikiša telefoną į užpakalinę kelnių kišenę ir ištuština kavos puodelį, kurį skambiai pastato ant spintelės, jeigu dar smarkiau būtų dėjęs tai tikrai dužtų į šukes. Taip ir stovi nuleidęs akis, kumščiais pasirėmęs į paviršių, trumpai pažvelgia į šoną, kur pamato kelis kolegas, tie tai negali nepasižiūrėt kas vyksta aplinkui, susinervina Geraldas dar labiau. - Eikit dirbt, blet, o tai Escobarui viskas bus pranešta! - kaip koks mažas vaikas darželyje rikteli, tada sustingsta, nes Lexie prisiliečia su drėgnais popieriniais rankšluosčiais prie jo odos. Norėtų nusipurtyt jos ranką nuo savęs, norėtų užsimerkt ir nebematyt, bet negali. Pasuka galvą į moters pusę ir nuryja seiles. Dabar pat pabučiuotų ją ir netgi pasisodinęs ant spintelės išdulkintų, dzin jam ta stiklinė siena. Bet tada išgirsta pusseserės žodžius. Ji rimtai meluoja, kad pisosi su Erke? Ar taip sako tik todėl, kad aš piktas? 
- Nereikia, - tarsteli nusukdamas akis į šalį, o jau po kelių sekundžių pamato apsireiškusį Enrique. Su treningais atvaręs, vadinasi, neketino šiandien dirbt ofise. Ot blet. - Nu pagaliau gi, klausykit, - pasako patraukdamas Lexie ranką nuo savo veido ir apeidamas spintelę link savo boso pusės. - Nereikia jokių gerklių perkąst. Tik noriu paklaust kodėl man vakar kai buvau pas tave nepasakei, kad naujoji pardavimų vadybininkė yra Lexie? Ir kiek laiko judu susitikinėjat? O seksas vakar pas tave kabinete ant stalo ar geras buvo? - papila įniršęs kelis klausimus ir suneria rankas sau prie krūtinės, kad nesugalvotų tėkšt draugui į snukį. Nors delnai jau kokias dešimt minučių niežti. - Jokios šeimyninės dramos nėra, yra tik mano geriausias draugas ir pusseserė, kurie melavo man į akis, nors yra pažįstami jau mažiausiai porą savaičių! - pakelia balso toną ir žvilgteli į atokiau stovinčią Jazzlyn. Gal ir nepils prie jos Erkei į snukį, būtų labai žemas poelgis darbe. Bet vis tiek pyktį laikys dar ilgai.
Back to top Go down
avatar
Likes : 1138
Posts : 2236

 ofisas - Page 3 Empty
 ofisas - Page 3 Empty
Tue 19 Jun 2018 - 18:15
View user profile

Nepatiko Lexie šita visa velniava, bet kai praėjo karštos rietenos tarp jų, mergina ne tik apsiramino, bet ir ėmė švelniau elgtis su Geraldu. Šį kartą gailėjosi, kad jam užvožė į snukį kolegų akivaizdoje, matomai visi suprato, kad kažkas tarp jų vyksta. Bet iš kitos pusės Lexie ir savo pačios tėvui užvožus būtų, jeigu ją jis pavadintų kurva. Cox atsiduso, kuomet Geraldas nepatikėjo jos žodžiais, o įsistvėrė iš pykčio pasakyto melo, jis rimtai galvojo, kad Lexie galėtų permiegoti su kitu, tai žeidė merginą. Ir kodėl ją aplinkiniai vadino pasileidusia? Juk tokia ji nebuvo... Tik per daug prisižaisdavo su vaikinų jausmais. Lexie jau nieko nebesakė Geraldui, nes žinojo, kad žodžiai nebelabai jau gelbės.
Pasirodžius Enriquei ir dar užrėkus ant abiejų, Cox automatiškai atsitraukė nuo Geraldo ir dėbtelėjo piktai į Luis, po velnių seniai galėjo pasakyti, kad turi paną, nebūtų tiek košės privirus tuomet. Lexie tylėjo, nesikišo į vyrų reikalus, tik išgirdus klausimą apie išgalvotą seksą prunkštelėjo, priėjusi prie stalo, atsitraukė kėdę ir apgaubusi kavos puodelį pradėjo gurkšnot kavą. Dar telefoną išsitraukė ir sumaigė mamai žinutę, suvokusi, kad šiandien su Geraldu tikrai po vienu stogu nemiegos po tokio incidento. Po paskutinių Geraldo žodžių Lexie susiraukė. - Susireikšminęs tai pzdc, - suburbėjo panosėje Lexie, jai neatrodė toks baisus dalykas, kad slėpė santykius su Luis nuo Wayne, betkas taip būtų pasielgęs.
Back to top Go down
Para mi tú eres mi lady. Yo soy tú Enrique baby
Enrique Luis Escobar
 ofisas - Page 3 03
Alias : G ♛
Credit : MALIBLUE
Likes : 532
Posts : 1969
Claim : Juan Luis Londoño Arias
Other characters : Adriana Smith Herrera
Para mi tú eres mi lady. Yo soy tú Enrique baby

 ofisas - Page 3 Empty
 ofisas - Page 3 Empty
Tue 19 Jun 2018 - 18:28
View user profile

Nu gražus vaizdelis. Gal nepradės čia jie dabar pistis prie visų, o tai dar koks kolega nufilmuos ir į yootube patalpins . Tada tikrai gražus vaizdelis būtų. Kuomet Geraldas priėjo ir taip pasakė, šis primerkė akis, - Todėl, kad ji prašė nesakyti. Šiaip galėjo ir pati pasakyti, juk neuždrausta girtis darbu. - leptelėjo. -  Norėjau šiaip pasakyt. Bet tu mane žinai, kad esu žodžio žmogus. jei ką pažadu tai ir neišduotu. Žinau esi mano geriausias draugas, ir patikėk sunku buvo slėpti tai nuo tavęs  - priminė šis kone abiems kalbėdamas toliau. Kai šis piktas visada daug mala. Bet va kiti jie žodžiai kaip mat privertė Luis prunkštelėti . Jis su Lexie ? Ne nu blet nebent jos fantazijoj tik. 
- Ką aš blet ? A tu girdi save , Geraldai ? Koks dar seksas ? Nesakyk , kad patikėjai. Dar vakar tau sakiau, kad tarp manęs ir jos nieko būt negali apart draugystės. Jezus žmogau. Prasiblaivyk tu viena syki , pasiimk atostogų. Nes daraisi palaida bala.  - bekalbėdamas toliau net  net nusiėmė akinius kuriuos padėjo ant stalo. Gerai , kad šis jau be to įtvaro buvo .Tada dirstelėjo į mergina, kuri čia prišiko ne tik jiems bet ir sau. O Wayne tai tikrai galėtų apsiraminti  nes blet bbž kas jam nx yra. Pats nieko nepasakoja, o dar čia varo ant jo , kad nieko jam nesako. Tai nx tada. 
- Nu ar nesakiau, kad melo trumpos kojos, dabar patenkinta ? - kreipėsi šis į Lexie. Koks skirtumas turi jis pana ar ne. Čia jo reikalas. - Jei jau lošiam atvirom kortom, tai ok. Pirma galėjai man pasakyti , kad tau reikia laisvų , nes atvažiavo pusseserė , kad ši viena mieste nelakstytų įkišus nosį į telefoną ir eitų per raudoną kai LA eismas intensyvus. Antra jei nebūčiau laikų sustabdęs automobilio,  tai dabar jį čia nestovėtų - rėžė draugui į akis. Nes nu blet tikrai Lexie bus pasakius, nestovėtų dabar tokia rami. Užteko jam tos dramos jau per akis. O ir Geraldas tegul viena syki atsimerkia. - Taip mes pažįstami pora savaičių, bet tai nereiškia , kad ją norėčiau išdulkinti, turiu aš savigarbos - atsiduso čia viską rėžęs į akis. Blet ko čia pykti kai giminės pisasi.


Que hay en tu falda, que la veo y me entra la calentura. No es normal, que nos saltemos el proceso  de ir a la cama y ahorrarnos un par de besos. si bailamos como si tu viéramos sexo , entre tu y yo, esta noche va a ver más que eso

Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

 ofisas - Page 3 Empty
 ofisas - Page 3 Empty
Tue 19 Jun 2018 - 20:18

Net neišgirsta tų Lexie žodžių apie susireikšminimą, tik suvokia, jog mergina nesikiš į dviejų draugų pokalbį. Po Erkės žodžių Geraldas sugniaužia abu kumščius, sukanda žandikaulį ir atsidūsta. Panašu, kad net urzgimas iš jo gerklės prasiveržia. - Nepisk tu man proto. Normalus draugas būtų paėmęs ir pasakęs, px kad jai davei žodį, - drėbteli ir prieina dar arčiau Erkės, taip kad net krūtinėmis jau remiasi. Vos vos tvardosi nepisęs Escobarui į snukį. - Nedaryk iš manęs kvailio. Abu melagiai esat, - atrėžia ir pasuka galvą į sėdinčią Lexie. Atleidžia kumščius ir atsitraukia nuo Luis, nenori dabar jų nė vieno matyt. Deja, teks dar rytoj regėt šitus veidus. - Blet tu rimtai? Dar prieš kelias minutes man pamelavai, jog dulkinaisi su Enrique? - nustebęs paklausia, veide vėl pasirodo ta ironiška šypsenėlė, bet iš tikrųjų Geraldas jaučiasi be galo pavargęs nuo visko, Erkė iš dalies teisus, jam verkiant reikia atostogų ir dingt iš LA bent mėnesiui. - Neaiškink ką man daryt, gerai? - kreipiasi į draugą ir išklauso dar kartą istoriją apie tą avariją, nuo kurios viskas ir prasidėjo. Bet čia jau ne Enrique kaltas, o apsimelavusi Lexie. Geraldas suneria rankas ir pasisuka į virtuvės duris, jau ruošiasi nešt mieles iš čia, o tai rimtai trenks kažkam. Prisiminęs ko čia iš tikrųjų atvažiavo Wayne persibraukia delnu per plaukus ir atsidūsta.
- Va, čia sąrašiukas ką dar reikia prastumt ir užsakovų kontaktai, - išsitraukęs lyg niekur nieko popierius iš striukės kišenės numeta ant stalo, prie kurio Erkė stovi. - Galit dabar tarpusavy aiškintis, aš dingstu iš čia, - pasako ir prastumia Erkę dar petimi gana skaudžiai, o tada atsidaro stiklines duris bei patenka į vestibiulį. Keliems kolegoms meta įniršusį žvilgsnį ir išmeta vidurinį pirštą. - Dirbt pasakiau, blet! - užrėkia tą patį ką prieš tai ir dar atsisuka į šoną, kad galėtų pamatyt tuos du virtuvėj.
Back to top Go down
avatar
Likes : 1138
Posts : 2236

 ofisas - Page 3 Empty
 ofisas - Page 3 Empty
Tue 19 Jun 2018 - 20:36
View user profile

Kol vaikinai aiškinosi tarpusavyje santykius, Lexie derinosi su mama dėl apsigyvenimo pas ją. Gal taip ir geriau bus, apsaugos save nuo iškrypusių santykių su giminaičiu. Juk kiek kartų bandė išmest Geraldą iš galvos... Dabar kai jis trenkė durimis bus tūkstantį kartų lengviau. Lexie visiškai ignoravo Enrique, po vakar vakaro net nenorėjo su juo kalbėtis, ypač po to kai susipykus ją paliko vieną paplūdimyje, taip vyrai nesielgia su merginomis. Lexie teikėsi prabilti tik tada, kai Geraldas į ją kreipėsi dėl dar vieno melo. - Pavadinai mane kurva. Jei būčiau sakius, kad tarp mūsų nieko nebuvo, nebūtum patikėjęs, - vyptelėjo Lexie, puikiai ji čia sužaidė apgindama savo reputaciją kaip padorios merginos. Tik tiek, kad apsimelavo iki ausų. Galiausiai Geraldui išėjus Lexie atsiduso ir pakėlė šikną nuo kėdės, neturėjo ji apie ką kalbėti su Enrique. - Galiu eiti dirbi? - tik tiek ji tepaklausė tik iš pačio darbo pusės ir tik kaip savo boso.
Back to top Go down
Para mi tú eres mi lady. Yo soy tú Enrique baby
Enrique Luis Escobar
 ofisas - Page 3 03
Alias : G ♛
Credit : MALIBLUE
Likes : 532
Posts : 1969
Claim : Juan Luis Londoño Arias
Other characters : Adriana Smith Herrera
Para mi tú eres mi lady. Yo soy tú Enrique baby

 ofisas - Page 3 Empty
 ofisas - Page 3 Empty
Tue 19 Jun 2018 - 20:50
View user profile

Na akimirką tikrai galvojo , kad šitas pis į snukį. Bet gal jis ne durnas, kad tai darytų prie visų. Galės kur kitur jam užvožt. Erkė neieškojo kaltų, nes jie visi buvo kalti. Nebuvo vieno atpirkimo ožio. Taip galėjo jis pasakyti, bet nesakė, kodėl? Net pats tikriausiai nežino. - Ne nu blet, jei bučiau pasakęs ar tai ką keistu ? Aišku, kad ne. Be to čia tik darbas. Ko čia triedi ? - nesuprato Luis. Blet normalus žmogus džiaugtųsi , kad mergina puskė ar kas ten nx jinai jam yra dabar , kad darbą gavo. O nepyktu. Krč jis jau pats nesigaudė apie ką čia jie išvis kalba. Kuomet Geraldas priėjo arčiau , Erkė tik primerkė klausydamas jo - Kažin kuris iš mūsų visų didžiausias melagis ?  - dar paklasuė kai šitas čia vėl taip pareiškę, Luis atsiduso. Blet nu ir diena. Toks jausmas jog čia jie visi trys vaidintu kokioje nors meksikietiškoje dramoje. Žodžių kuo toliau šitą situacija virs arba komedija, arba  tragikomedija. 
-Čia tik draugiškas paarimas buvo - galop pasakė, jau nenorėjo čia nieko jam ar jai sakyti. Nes toji irgi ne angelas. Nors jau senai tai Luis pastebėjo. Nu bet dabar pochui. Geraldui padėjus popierius ir pasakius, linktelėjo jam, žengė žingsnį atgal  nuo jo pastūmimo ir pakėlė tik tada akis į Lexie kai ši prakalbo - Vietoj tavęs pagalvočiau kaip viską iškopti ir savo ir Geraldo santykius aiškinkites namuose  - tik tiek te pasakęs pasiėmė akinius ir lapus nuo stalo, o į jos klausimą tik linktelėjo ir nieko daugiau nesakę nuėjo į savo kabinetą.  - Ko čia be darbo sėdėti, dramų nematė, DIRBT blet - Dar pakely link jo nervingai apšaukė kelis darbuotojus ir trenkęs kabineto durims numetęs viską ant stalo atsisėdo į kėdę kad nusiraminti.


Que hay en tu falda, que la veo y me entra la calentura. No es normal, que nos saltemos el proceso  de ir a la cama y ahorrarnos un par de besos. si bailamos como si tu viéramos sexo , entre tu y yo, esta noche va a ver más que eso

Back to top Go down
avatar
Likes : 1138
Posts : 2236

 ofisas - Page 3 Empty
 ofisas - Page 3 Empty
Tue 19 Jun 2018 - 22:27
View user profile

Lexie po Enrique žodžių pagaliau išdrįso pakelti akis į jį. - Atsiprašau už tai kas įvyko, daugiau tai nepasikartos, - merginos balse visiškai nebuvo jokios gyvybės, pasakė kaip darbuotojas darbdaviui, bet ne kaip draugė draugui, Lexie vis dar buvo įsižeidusi, kad Enrique nepasakė turįs antrą pusę ir varė dviem frontais, tačiau darbe ji bandė palaikyti bent jau dalykinius santykius, kad kolegos dar daugiau kažko papildomai nenugirstų. Gavusi leidimą eiti, Lexie nuskubėjo į savo būsimą kabinetą nulydima smalsių kolegų žvilgsnių.
Back to top Go down
Sponsored content

 ofisas - Page 3 Empty
 ofisas - Page 3 Empty

Back to top Go down
 
ofisas
View previous topic View next topic Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
Under the Sun :: Verslo centras :: Escoship ofisas-
Jump to: