. 

Share
 

 Geraldo kabinetas

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next
Para mi tú eres mi lady. Yo soy tú Enrique baby
Enrique Luis Escobar
Geraldo kabinetas - Page 8 03
Alias : G ♛
Credit : MALIBLUE
Likes : 532
Posts : 1969
Claim : Juan Luis Londoño Arias
Other characters : Adriana Smith Herrera
Para mi tú eres mi lady. Yo soy tú Enrique baby

Geraldo kabinetas - Page 8 Empty
Geraldo kabinetas - Page 8 Empty
Tue 19 Jun 2018 - 21:38
View user profile

First topic message reminder :

Geraldo kabinetas - Page 8 C22b5f8499dc43dc97961a8a886b8fc9


Que hay en tu falda, que la veo y me entra la calentura. No es normal, que nos saltemos el proceso  de ir a la cama y ahorrarnos un par de besos. si bailamos como si tu viéramos sexo , entre tu y yo, esta noche va a ver más que eso

Back to top Go down

AuthorMessage
avatar
Likes : 1138
Posts : 2236

Geraldo kabinetas - Page 8 Empty
Geraldo kabinetas - Page 8 Empty
Sat 25 Aug 2018 - 12:40
View user profile

Atrodo praėjo kelios dienos po išsiskyrimo, Lexie visiškai bandydama atsiriboti nuo minčių apie Geraldą pasinėrė į universiteto gyvenimą, stengiasi kuo mažiau laiko leisti viena, tad pagrinde su Andres visuomet būna, nes jis tikras energijos ir nuotaikos užtaisas. Deja, dabar vos ne kasdien tenka vaikščioti į chemoterapijas, po kurių Lexie sveikata smarkiai blogėja. Nors su Geraldu dėl darbo reikalų buvo susitarusi anksčiau susitikti, kelias dienas teko atidėti susitikimą, nes tiesiog labai prastai jausdavosi. Šiandien kadangi nebuvo terapijos, parašė žinutę vaikinui, kad užsuks į ofisą, net jeigu ir visą rytą pravėmė apsikabinusi klozetą. Apskritai Lexie po vaistų pykina nuo visko, į maistą net nebegali pažiūrėti. Teko užsidėti nemažą makiažo sluoksnį, kad paslėpti nuovargį veide, o tai per daug atkreipdavo pažįstamų dėmesį, nes paprastai Lexie daug nesidažydavo. Oda kiek pabalusi, bet paakius pajuodusius bent kiek pavyko užmaskuoti, nenorėjo atrodyti apgailėtinai prieš savo buvusį ar sukelti pernelyg didelių įtarimų.
Tik atvažiavus į ofisą mergina pradėjo perdėtai jaudintis. Net su kolegom nepasisveikino, kuriuos sutiko koridoriuje, ėjo akis nudelbusi į grindis. Asistentei tik sumurmėjo paprastą "Labas, aš pas Geraldą" ir nuskutusi prie durų į jas smarkokai pasibeldė vietoj to, kad iškart įeitų vidun.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Geraldo kabinetas - Page 8 Empty
Geraldo kabinetas - Page 8 Empty
Sat 25 Aug 2018 - 13:02

Po įmonės įsigijimo iš Escobaro ir išsiskyrimo su pussesere Geraldas tas kelias dienas buvo kaip nesavas. Na, iš dalies. Taip, jis nemetė gerti alkoholio, gal net padidino vartojimo kiekį, dažniau traukė koksą per nosį ir dažniau rūkė marihuaną. Dieną po paskutinės nakties su Lexie vyras išvis nėjo iš namų, gulėjo lovoj ir tiesiog žiūrėjo televizorių, užsigerdamas kokiu viskiu ar alum. Tik antrą dieną Geraldas įstengė pakilt ir išeit į miestą, pamažu pradėjo tvarkyti įmonės reikalus, galvoti apie naują pavadinimą. Nesistebi, kad Lexie tas kelias dienas vis atidėjo susitikimą, įtarė, kad ji prastai jaučiasi dėl skyrybų arba kaip tik, užsiėmusi mokslais ar trankosi po barus ir klubus. Kitą rytą pagaliau sulaukęs žinutės iš Lexie Wayne pajunta kaip jo širdis pradeda greičiau daužytis, netrukus sulaukia ir asistentės pranešimo, jog jo pusseserė jau stovi už kabineto durų. Geraldas nepakyla nuo kėdės, tiesiog kilsteli galvą į durų pusę ir prikandęs lūpą giliai įkvepia oro į plaučius. - Užeik, - rikteli jai ir vėl nuleidžia akis į popierius priešais akis. Jazzlyn pradėjus verti duris Geraldas atsilošia kėdėje ir kone žagteli išvydęs taip pritrenkiančiai atrodančią merginą. Ji žymiai ryškiau dažosi... Ir drabužiai atviresni. Gal jau vaikiną susirado... Arba kaip tik, ieško kito, todėl taip rengiasi. Panašios mintys užplūsta Geraldo sąmonę ir jis rydamas seiles lėtai atsistoja ir linkteli galva pasisveikindamas su Cox. - Labas, - tarsteli ir iškart prisimena kaip tą pirmą kartą sutiko ją ofise besidarančią kavą, kaip ji seksualiai tada atrodė... Ir dabar lygiai taip pat. Skausmas perveria Wayne širdį, jam iš tiesų maudžia širdies plote, tik stengdamasis mąstyt adekvačiai, vyras mano, kad alkoholis ir rūkymas gali būti pagrindinės priežastys, o ne skyrybos su Lexie. - Kaip sekasi?  - iškart paklausia atsisėsdamas ant kėdės ir ieškodamas reikiamų lapų, kad Jazzlyn galėtų pasirašyti išėjimo iš darbo dokumentus.
Back to top Go down
avatar
Likes : 1138
Posts : 2236

Geraldo kabinetas - Page 8 Empty
Geraldo kabinetas - Page 8 Empty
Sat 25 Aug 2018 - 13:16
View user profile

Išgirdusi pakvietimą užeiti, Lexie besitrankančia iš jaudulio širdimi palenkė durų rankeną ir įžengė vidun iš paskos uždarydama duris. Merginos judesiai buvo lėti ir gal kiek nerangūs, iš vis priminė ji pagiriotą žmogų po itin audringos nakties, nors iš tiesų visas jėgas atėmė stiprūs vaistai skirti sunaikinti vėžines ląsteles jos organizme. Pasukusi galvą į Geraldą ji kelis kartus pamirksėjo, nužvelgė vaikino kiek apstulbusį veidą ir blausiai šyptelėjo. - Labas, - kiek prikimusi pasisveikino, jaudulys pamačius sveiką ir dar padoriai atrodantį pusbrolį kiek sumažėjo, bet žvilgsnis... Lexės akyse atsispindėjo begalinis ilgesys, skaudėjo būti taip arti ir negalėti prisiliesti. Pati nelaukė pakvietimo prisėsti, kojos sunkiai laikė, todėl priėjusi prie kėdės priešais stalą susmuko į ją ir pasirėmė į stalą alkūnėmis, pasidėdama smakrą ant kumščių. Net nesusimąstė apie tai, kad krūtinė tik dar labiau krist į akis turėjo, apskritai jau nelabai galvojo kai trūko jėgų. Daug prireikė pastangų, kad atrodytų taip gerai, kaip dabar, marškinius pasirinko be liemenėlės su gilia iškirpte vien todėl, kad atkreipti dėmesį nuo savo iškritusio ir nemenkai padažyto veido, na ir žinoma, pasipuošti prieš buvusį. - Galiu gaut vandens? - vietoj užuot atsakiusi į klausimą kaip sekasi, paklausė Geraldo vis dar prikimusi, troškino siaubingai, valgyti lyg ir norėjosi, bet Lexie visiškai nepasitikėjo savo skrandžiu, kai visą rytą vėmė tulžimi.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Geraldo kabinetas - Page 8 Empty
Geraldo kabinetas - Page 8 Empty
Sat 25 Aug 2018 - 13:35

Geraldas pastebi kiek kitokią Lexie išvaizdą ir koordinaciją, ji tarytum pagiriota atvažiavo pas jį, todėl tokiu ryškiu makiažu slepia išblyškusį veidą. Geraldo lūpų kampučiai suvirpa kai Lexie paprašo vandens, jau ko ko, bet Geraldo kabinete visuomet galima rasti mineralinio butelį, nes vyrą patį pastoviai troškina. Pakilęs nuo kėdės nueina iki baro pusės, ištraukia iš nedidelio šaldytuvo butelį ir įpila vandens į dvi stiklines. Tada atneša abi ir padeda ant stalo, saviškę pasislenka arčiau kompiuterio, o tada vėl atsisėda ir palinksta virš stalo. Radęs reikiamus popierius Geraldas nustumia juos į pusseserės pusę, tuo metu kaip tik akimis užstringa ties Lexie virstančia krūtine iš po marškinėlių, prikanda lūpą ir lėtai pažvelgia jai į akis, o tada atsikrenkštęs atsilenkia ir paduoda Jazzlyn rašiklį. - Parašus padėk ten, kur sužymėta, - pasako netempdamas laiko, nes mato, jog Lexie nėra nusiteikusi kalbėtis apie asmeninį gyvenimą, veikiausiai Geraldas nieko iš jos neišpeš, o pats apie save visai neturi ką pasakot. Apsilaižo lūpas ir dar kartą pažiūri į moters iškirptę, tada suvaidina, kad į jos raudonas lūpas žvelgia, nors ką čia vaidint, juk ir taip akivaizdu, kad Geraldas velniškai ilgisi Lexie... - Kodėl negalėjai anksčiau atvažiuot pasirašyt? - paklausia atsilošdamas kėdėje ir atsigerdamas vandens.
Back to top Go down
avatar
Likes : 1138
Posts : 2236

Geraldo kabinetas - Page 8 Empty
Geraldo kabinetas - Page 8 Empty
Sat 25 Aug 2018 - 13:50
View user profile

Lexie pakėlusi galvą lėtai nužvelgė, kaip vaikinas atsistojęs nuėjo vandens, net seiles nugurkė, kaip norėjo atsigerti, šiam grįžus su stikline, tuoj ją paėmė nuo stalo ir atsargiai atsigėrė, ranka drebėjo, net pilka akimi buvo galima tą pamatyti, tad kiek susigėdusi savo drebulio, Lexie skubotai pastatė stiklinę atgal ant stalo ir vėl atsisėdo į tą pačią pozą, nes laikyti galvą rankomis atrodė reikalauja mažiausiai pastangų. Pastebėjo Geraldo alkaną žvilgsnį ties jos krūtine, ištraukusi vieną ranką iš po smakro kiek nervingai timptelėjo marškinėlius labiau prisidengdama, bet vėl taip pat padėjus rankas, iškirptė vėl prasivėrė, tik Lexie neatkreipė dėmesio. Gavusi lapus prieš nosį, Lexie nuleido pagaliau rankas, pasislinko su kėde arčiau stalo, kelis kartus pamirkčiojo, bandydama įskaityti kas surašyta, pakėlė galvą apsidairydama kaip apšvietimas, kiek prisimerkė ir vėl įsmeigė žvilgsnį ties popieriais. Susikaupus raidės taip nesiliejo, bet smegenys sunkiai dorojo informaciją, tad pakankamai pasitikėdama Geraldu, neskaitė kas ten parašyta, tik paėmė tušinuką į rankas, pirštai drebėjo nevaldomai, silpna, sunku nulaikyti rašiklį, bet lėtai šiaip ne taip raitė parašus vieną po kito, nors jie net nesigavo panašūs į tuos, kaip Lexie paprastai pasirašinėja. Paklausta kodėl negalėjo atvažiuoti anksčiau, Lexie pakėlė akis į pusbrolio veidą, kelias sekundes jos žvilgsnis vaikščiojo po Geraldo bruožus, tad atsakymo iškart nepateikė, tik po pusės minutės gal. - Reikėjo laiko prisiversti, - pasakė tiesiai šviesiai, smegenys lėtai dirbo, todėl neturėjo jėgų sukti galvą ir kurti melus, gal ir galėjo anksčiau atvažiuoti, bet ne tik reikėjo laiko atsigauti po skyrybų, bet ir sėdint ant chemijos nelabai ką ir padoraus galėjo nuveikti. Gydymas begalo vargina, jei ne Andres, tai dar ir depresijoje gilioje sėdėtų dėl išsiskyrimo su Geraldu, o dabar tik viso labo buvo skaudu. - Pavyko rasti žmogų, kuris mane pakeistų? - paklausė vis dar prikimus, vanduo nepadėjo, vėl akis nudelbė į popierius, kurių buvo net keli ir visus reikėjo pasirašyti, trumpam padėjo tušinuką į šoną ir vėl gurkštelėjo vandens atsargiai, tarsi bandydama stebėti kaip reaguos skrandis.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Geraldo kabinetas - Page 8 Empty
Geraldo kabinetas - Page 8 Empty
Sat 25 Aug 2018 - 14:11

Atidžiai stebi kiekvieną Lexie judesį, Geraldui pro akis neprasprūsta atsargus Lexie vandens gėrimas, akimis lakstymas po patalpą, kaip sudreba jos ranka paėmus rašiklį ir bandant padėti parašus. Kiek susiraukia jis matydamas tokią keistą pusseserę, trumpam nusuka akis į kompiuterio ekraną, kažką ten suveda, o paskui vėl įsmeigia žvilgsnį į Jazzlyn. Jos klausimas išmuša vyrą iš vėžių, nustebina ir netgi supykdo, jis atsikrenkščia ir vėl siekteli stiklinės, iš kurios nemažai atsigeria. - Tu gal pagiriota ar apsivartojus čia atėjai, ką? - paklausia griežtai nužiūrėdamas tiek Cox veidą, tiek jos aprangos pasirinkimą. Nu tikrai, nesuprasi kas čia jai užplaukė, kad sugalvojo taip ofise pasirodyt. - Išsidažei kaip kaliausė ir dar ta iškirptė... kokį žaidimą čia bandai žaist? Geraldas kvailys ir nuolatos vysis mane? Ne, Lexie, taip nebus, - pareiškia pakėlęs toną, tada ištuština stiklinę ir skambiai ją padėjęs ant stalo paviršiaus su kėde pavažiuoja arčiau lango, ant palangės susiranda paliktą cigarečių pakelį ir išsitraukęs prisidega vieną. - Pirma palieki mane be paaiškinimo, o dabar klausinėji ar radau kitą bobą. Nu tu logiškai nors kartą pamąstyk ką kalbi, - priduria išpūsdamas dūmus ir atsidūsta. Gal kiek per smarkiai ir per griežtai čia kalba su pussesere, per daug įsiplieskė, bet toks jau Geraldas yra. Jeigu kas nors jį įskaudina tai gero nelauk, o tuo labiau atleidimo. Pasuka galvą į Jazzlyn ir atsistoja nuo kėdės, netrukus sugrįžta prie stalo, kad pasiektų peleninę. - Sprendžiant iš tavo išvaizdos, tai tu tikriausiai radai kuo mane pakeist, - pasako vėl giliai įtraukdamas dūmus, bet galvos nebepasuka į Jazzlyn, stebi pro langą matomus miesto stogus ir gatves.
Back to top Go down
avatar
Likes : 1138
Posts : 2236

Geraldo kabinetas - Page 8 Empty
Geraldo kabinetas - Page 8 Empty
Sat 25 Aug 2018 - 14:32
View user profile

Kuomet Geraldas įsiuto, Lexie akys plačiau kiek prasivėrė, ji atsilošė kėdėje susmukusi ir rankas sudėjusi ant atlošo. Nesitikėjo, kad ji taip sumautai atrodo, kad plika akimi matosi, susinervinusi išsitraukė telefoną iš kišenės, įsijungė priekinę kamerą pasižiūrėti į save ir pamačiusi savo žvilgsnį patempė lūpą, reikėjo gal dar šiandien neužsukti, porą dienų palaukti, bet chemoterapijų grafikas buvo toks suspaustas, kad ji vargu ar kada atrodys geriau negu dabar. Atsidususi išjungė telefoną ir įsikišo jį į kišenę. - Turėjau omenyje ar pavyko rasti naują pardavimų vadybininką... - kol Geraldas išsiliejo ant pusseserės šiek tiek palaukė ir prisipažino, nedrįstu ji klausinėti apie pusbrolio santykius, nenorėjo jam įgelti ar tyčiotis. Lexie vėl nervingai pasitvarkė iškirptę, buvo liemenuką užsidėjusi ryte trumpam, bet su juo atrodė, kad kvėpuoti negali, tikriausiai todėl taip ir atsilapojusi be jo vaikščiojo, pati nelabai sugebėjo pasiaiškinti. - Geraldai, baik... Jokių aš žaidimų nežaidžiu, kam man to reikia. Tiesiog... - nudelbė akis į stalą kiek prisimerkdama, - Prastai miegojau, ant veido tas labai matosi, gal kiek persistengiau su makiažu, atleisk, nenorėjau tokį įspūdį sudaryt, - teisinosi išsigalvodama Lexie, ji miega iš tiesų daug ir gerai, nes pervargusi po chemijos būna, realiai miegas jai tarsi tikra atgaiva, net dabar mielai prigultų pasnausti. Dar niekad taip siaubingai Geraldas neprisikabinėjo prie Lexie dėl jos aprangos, juk tikrai ir labiau provokuojančiai buvo apsirengusi, o dabar su kerzais, juodom kelnėm ir kiek netvarkingais marškiniais, nieko ypatingo, gal tik šiaip gerai jai tiko ir ta gili iškirptė pridėjo nemažai seksualumo. Bet net ir po pastabu Lexie neužsisagstė, nenorėjo varžyti kūno. Dar vienas komentaras apie jos išvaizdą ir pakaitalą Geraldui privertė Cox susiraukti ir pačiai supykti. - Blet nustok nusišnekėt, gerai? Nieko tu nežinai ir man nereikia čia tavo papildomų stūmimų ant manęs, nei aš tau ką padariau blogo, nei ką. Kaip su žmogum draugiškai išsiskyriau, tikėjausi, kad ir pats elgsiesi kaip suaugęs, o ne scenas kelsi, - palinkusi į priekį susinervinusi ir prikimusi Lexie pati kiek pakėlė balsą, bet jis skambėjo tik dar nuo to prasčiau.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Geraldo kabinetas - Page 8 Empty
Geraldo kabinetas - Page 8 Empty
Sat 25 Aug 2018 - 14:50

Suvokęs, kad tikrai pasikarščiavo ir visai ne taip suprato Lexie klausimą, Geraldas dar labiau susinervina, bet šįkart tuos nervus paleidžia atsidusdamas ir nudelbdamas akis į grindis. Vėl priėjęs prie lango atsuka Lexie nugarą, iš lėto traukia nikotiną į save, bet visai nesijaučia blogai dėl to, kad išsidavė apie ką jis nuolat galvoja. Kaip tik tegu Lexie žino kaip jis jaučiasi ir kaip sumauta viskas po to išsiskyrimo. Dar kartą nukratęs pelenus Geraldas užmeta akį į sėdinčią Lexie, suraukia kaktą ir atsistoja šonu į langą. - Rasim, nepergyvenk, - sausai tarsteli ir tuščiu žvilgsniu žiūri į šurmuliuojantį Los Andželą. Merginos atsiprašymas priverčia Wayne kiek atlyžti, kad ir kaip pyktų ant pusseserės už tą sukeltą skausmą, vis vien jis ją myli ir negali ilgai griežtai kalbėti su ja. Baigęs rūkyti įtrina nuorūką į peleninę, o šią padeda kiek į šalį nuo stalo. Tuomet atsisėda ir pasidėjęs rankas ant ranktūrių įkvepia oro. - Kad ir pati elgiesi kaip vaikas. Prašiau paaiškint kodėl nori nutraukt santykius, taip ir reikėjo sakyt, kad tėvas uždraudė ar pagrasino, o ne vaidint, kad ''taip reikia'', - paskutinius žodžius ištaria su tokia ironija, kad net pačiam Geraldui šlykštu pasidaro. Bjaurus tapo po visų incidentų su Erke ir Lexie, o dar visi įmonės reikalai užgulė vaikino pečius. - Mašiną pasiliksi? - paklausia jau surimtėdamas ir pyktį nuvydamas į šalį. Kažin ar Lexie norės pasilikti bent kažką, kas jai primintų Geraldą, bet juk ir mašiną padovanojo ne jis, o Enrique... Prisiminęs šitą faktą vyras vėl susiraukia, rūgščia mina pažiūri į kompiuterio ekraną, stengiasi kuo ilgiau nelaikyti akių kontakto su Lexie, bet sunkiai sekasi, jau po keliolikos sekundžių vėl atsitraukia nuo pc ir atsilošęs kėdėje nužvelgia pusseserę. - Maniau, kad pažįsti mane. Ir žinai koks esu, - priduria turėdamas omeny tai, koks kartais vaikiškas Geraldas gali būti, juk kone visą savo gyvenimą praleido mafijoje, su nešvariais pinigais ir ginklais, niekada rimtai nesimokė ir rimtai nežvelgė į savo darbą. Jam darbas visuomet atrodė pramoga, kurią bet kada gali nutraukti.
Back to top Go down
avatar
Likes : 1138
Posts : 2236

Geraldo kabinetas - Page 8 Empty
Geraldo kabinetas - Page 8 Empty
Sat 25 Aug 2018 - 15:11
View user profile

Lexie stebėjo rūkantį Geraldą, pati irgi nesveikai norėjo parūkyti, bet jau vien nuo kvapo ją pykino, apskritai dabar ji labai jautri visokiems kvapams, tad mergina prisidengė delnu nosį ir kiek susilenkė susiriesdama, jausdama, kaip perveria vėl pilvą skausmas. Iš kišenės paskubomis išsitraukė lapelį su tabletėmis, įsimetė vieną išlukštenusi į burną ir užgėrė ją mažu gurkšniuku vandens, o lapelį paslėpė vėl kišenėje, kol Geraldas buvo nusisukęs, kad nepamatytų, jog geria medikamentus ir tuo labiau vaistų pavadinimo, mat tai buvo gana stiprūs nuskausminamieji ir tikrai ne pagirioms skirti malšinti. Geraldui sugrįžus atgal, Lexie kiek atsitiesė, kol vėl prispaudė nugarą prie atlošo ir atsiduso po jo žodžių. - Jei nori, gali galvoti, kad tėvas kaltas. Koks skirtumas? Nieko nepakeisi vis tiek, abu nepakeisim, - pavargusi pasakė, ja ta skyrybų tema jau galutinai daėdė, nieko ji nesakys apie vėžį, o galvoti priežasčių, kurios neegzistuoja irgi užsikniso. Suvokė, kad Geraldą varo nežinomybė iš proto, galbūt jis bando suprasti kur jis suklydo, tačiau niekas čia kaltas nebuvo. Lexie tiesiog nenori, kad jos gailėtųsi ir kas nors stebėtų ją mirštančią, ji jau net su tėvais negali normaliai bendrauti, vis mato jų akyse begalinį skausmą, jie niekaip nesusitaiko su dukros situacija. Jau geriau tegu Geraldas širsta ant jos, negu skaudančia širdimi gailisi. Paklausta apie mašiną, tik linktelėjo galva, nesakė, kad ją parduos, nenorėjo, kad Wayne persigalvotų dėl automobilio perrašymo. - Būtų gerai, kad šiandien perrašytum ją man, - paprašė Lexie ir vėl prilinko prie stalo, pasiėmė tušinuką į rankas, kad suraityti likusius parašus. - Žinau... Bet vis tiek... neturėtum sureikšminti nutrūkusių santykių su pussesere. Pažiūrėk, dabar nereikia slapstytis ir vaidinti, kad tarp mūsų nieko nėra. Esi laisvas, gali linksmintis su draugais, susigrąžinti gyvenimą, koks buvo iki manęs. Tikriausiai jau ir seniai lenktyniavai, šokai su merginomis klube, - bandė pakelti vaikino ūpą iš lėto drebančiais pirštais pasirašinėdama.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Geraldo kabinetas - Page 8 Empty
Geraldo kabinetas - Page 8 Empty
Sat 25 Aug 2018 - 20:47

Niekaip jis nesupranta tokio Lexie elgesio ir atsainaus bendravimo. Nesupranta kur šuo pakastas, kad taip staigiai pasikeitė merginos jausmai Geraldui, dabar net neatrodo, kad jie kada nors apskritai draugavo, dulkinosi ir miegojo kartu, neatrodo, kad būtų kuo nors susiję. Regular pusbrolis su pussesere ir tiek. Sukanda dantis po Lexie žodžių ir atsidusęs atsistoja ir vėl su savo stikline nueina iki šaldytuvo, išsitraukęs vandens įsipila ir gurkšnoja stoviniuodamas ten toliau, nors ir stebi kaip Jazzlyn pasirašinėja. - Gal man su tavo tėvu susitikt ir pakalbėt normaliai? Gal tada mestum iš galvos tas supistas skyrybas? - paklausia su stikline eidamas link stalo. Jam atrodo, kad šnektelėjus su Bernardu viskas būtų tik blogiau, bet čia jau Geraldo ego kalba, jis neišmeta iš galvos to fakto, kad reiktų susitikti su dėde ir viską išsiaiškinti. - Duok man jo telefono numerį, - paprašo atsisėsdamas ant kėdės ir įsmeigdamas akis į pusseserę. Nesitiki, kad Lexie taip lengvai duos kontaktus, bet Geraldas šiaip ar taip išknistų Cox telefono numerį, savais būdais ir per savus žmones. Galų gale išsiaiškintų kur jis dabar gyvena. - Su jumis gyvena? - pasiteirauja dar gurkštelėdamas vandens ir ranką uždėdamas ant kompiuterio pelytės. Linkteli galva kai Jazzlyn paprašo perrašyt mašiną jai, atsidaręs stalčių pasiknisa tarp reikalingų dokumentų, išsitraukia Erkės paliktą segtuvą su visais popieriais ir jį atsivertęs suranda reikiamą lapą. Netrukus pradeda rašyt, bet vėl sustoja kai išgirsta kitus Lexie žodžius. Ar ji rimtai? Taip galutinai ir nori viską užbaigt be galimybės sugrįžt? Piktas Geraldas pakelia galvą į merginą ir nuryja seiles. - Nu blet kaip tu nusišneki. Mano geriausias gyvenimas buvai tu, - pasako iškošdamas pro dantis, tada vėl nuleidžia akis į tekstą lape, bet pirštai laikantys rašiklį virpa. Nejaugi Lexie tikrai nesupranta kokia svarbi buvo Wayne? Gal ji pati jau gyvena tokį gyvenimą, kokį siūlo gyventi pačiam Geraldui...
Back to top Go down
avatar
Likes : 1138
Posts : 2236

Geraldo kabinetas - Page 8 Empty
Geraldo kabinetas - Page 8 Empty
Sat 25 Aug 2018 - 21:12
View user profile

Lexie demonstratyviai atsiduso, kai Geraldas užsivedė apie Bernardą, padėjo paskutinį parašą, užsikėlė kojas ant kėdės ir prisitraukusi kelius prie krūtinės apsikabino blauzdas ir smakrą padėjo ant kelių. Užsimerkė trumpai, o kaip gerai būtų, jei tik tėvas uždraustų matytis su Geraldu, o Lexie nesirgtų mirtina liga... Realiai jis kaip ir bandė uždrausti, bet Jazzlyn tiesiog nesileido į kalbas ir kontroliuojama tėvo. - Ir ką tu su juo kalbėsi? Bernardai, aš noriu būti su tavo dukra ir manęs nesustabdysi? Geraldai, tai juokinga... Tėvas manęs niekada nekontroliavo ir man nusišikt ar jis ką draudžia, ar ką skatina. Jis nieko nepakeis, kaip ir pokalbis su juo neduos tau jokių vaisių. Gal tik dar susipešit, - sumurmėjo Lexie ir kiek pakėlė galvą. Tėvo numerio Lexie nenorėjo duoti vien todėl, kad Bernardas galėtų pasakyti Geraldui, kad dukra serga vėžiu, o šito ji negalėjo leisti įvykti. - Mes visi tryse drauge gyvenam ir dabar noriu likti tik su savo šeima, - pridūrė mergina, jos balsas kiek sudrebėjo, tai vieninteliai žmonės, kurie žino apie jos ligą ir padeda ją ištverti, kad ir kaip nevykusiai jiems sekasi palaikyti dukros ūpą. Stebėjo, kaip Geraldas kuičiasi ieškodamas sutarties, net jeigu jie dabar ir kone pykosi, vis tiek mėgavosi laiku šalia jo, nes abejojo, ar dar greitai pasimatys jiedu, geriausiu atveju per giminės balius, bet abejoja Lexie ar į tokius važiuotų su savo būkle. - Būtent, Geraldai... buvau, - sukuždėjo Lexie, balsas kone užlūžo ir ji įsikniaubusi į savo kojas paslėpė veidą, visa sudrebėjo, bandė užgniaužti kylantį verksmą, per dieną kokius tūkstantį kartų pagalvodavo apie savo mirtį ir niekaip su tuo negali ji susitaikyti. Lexie myli gyvenimą, ji nori dar daug patirti ir nugyventi, visiškai nenori pasitraukti tokia jauna. Nenori ir Geraldo apleisti, tačiau ji nėra tokia savanaudė, kad atimtų iš jo laimę ir užkrautų su savo liga tokį rūpestį ant pečių. Ji jau daug ko nebesugeba, atrodo ir jaučiasi šūdinai, juokas jos nebeskambėjo nuo pačios pirmos chemoterapijos.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Geraldo kabinetas - Page 8 Empty
Geraldo kabinetas - Page 8 Empty
Sat 25 Aug 2018 - 21:27

Pavarto akis kai Lexie ir vėl pasako tą patį, ką Geraldas apie jos tėvą jau buvo girdėjęs. Vadinasi, ne jis yra pagrindinis kaltininkas. Kažkas slypi daugiau, tik Lexie nepasakys, net jeigu ir Geraldas bandytų ją priversti. - Tai nėra juokinga, jeigu iš tikrųjų tas žmogus tau rūpi, - paprieštarauja griežtai ir pabaigęs rašyti sutartį užmeta akį į kompiuterį, kokią minutę nelabai klausosi ką Lexie kalba, vyro veidas tik dar labiau susiraukia. Pasisukęs į Jazzlyn jis nebemato tos pačios merginos, kurią myli, ji visiška bedvasė, po to persileidimo visai pametė sveiką protą. - Bendrai tu teisi. Neverta nieko aiškintis ar stengtis, - pasako kiek sarkastiškai, tada vėl prideda stiklinę su vandeniu sau prie lūpų. Stebi kaip Cox kone apsiverkia bekalbėdama, suspaudžia ir Geraldui širdį, bet jis nusprendžia šįkart išlikti rimtas ir nepalaužiamas, ne pastumia, o tiesiog mesteli automobilio sutartį į pusseserės pusę, o tada atsistojęs nuo kėdės vėl prisidega cigaretę. - Tu to norėjai, - tarsteli išpūsdamas dūmus, vis tik pažvelgia į veidą paslėpusią Lexie, vis galvoja kas ją kankina, kas privertė ją užbaigti viską su pusbroliu. - Lexie, prašau... nebeversiu tavęs būti su manim, tenoriu žinot kokia priežastis, - švelniau pasako ir prisiartinęs prie merginos sustoja prie jos kėdės, net nepastebi, kad cigaretės pelenai nukrenta ant žemės. - Neužilgo man reikės išvykti iš LA. Noriu iki to laiko sužinot, - priduria netikėtai ir nuryja seiles. Šito niekas nežino, net Geraldo mama, bet tai nėra reikšminga kelionė, viso labo susijusi su įmonės veikla.
Back to top Go down
avatar
Likes : 1138
Posts : 2236

Geraldo kabinetas - Page 8 Empty
Geraldo kabinetas - Page 8 Empty
Sat 25 Aug 2018 - 21:45
View user profile

Lexei labai sunku viską laikyti savyje, jau kiek kartų sukosi ant liežuvio galo prisipažinimas, labai sunku matyti tokį Geraldą, kuomet jis nori be galo kovoti dėl savo merginos ir jų santykių, tačiau ji pati stumia nuo savęs vyrą ir taip jį skaudina bei žlugdo. Nenorėjo versti pusbrolio kankintis, tačiau išsiskyrimas atrodė toks mažas dalykas palyginus su žinia, kad tavo antra pusė greitai bus šešios pėdos po žeme. Lexie šiaip ne taip sulaikė ašaras, pakėlė galvą šiek tiek, vėl pasidėjo smakrą ant kelių, tylėjo bijodama netyčia prasitarti, kad serga nepagydoma liga, tik vyrui gana grubiai numetus sutartį ji krūptelėjo, nuleido kojas ant žemės ir ištiesusi ranką paėmė popierius, kad galėtų perskaityti kas juose rašoma. Geraldui nustojus bent trumpam aiškintis, Lexie kiek apsiramino, įsitraukė į dokumentus, nors buvo pernelyg sunku susikaupti ties sutartimi, tad ji nuleido akis iškarto po pusbrolio komentaro. Norėjo? O taip, labai ji norėjo susirgti vėžiu ir tą slėpdama skirtis su savo vaikinu... - Nesupranti tu ką šneki, - sumurmėjo Lexie. - Klydai sakydamas, kad tavęs nepažįstu. Geraldai, aš puikiai žinau, koks tu karštakošis ir užsidegęs gali būti, todėl negaliu tau nieko sakyti. Nieko nepakeisi. Niekas nieko nepakeis. Tai ne dėl tavęs, jau sakiau, - trumpam pakėlė akis ir įsižiūrėjo į Geraldo veidą, ėmė nervingai kramtyti lūpą. - Maksimaliai ką galiu tau pasakyti tai yra tai, kad turiu neišsprendžiamų problemų ir tai liečia visus aplink mane esančius žmones, - Lexie veidas persikreipė, akimirksniu ji pradėjo gailėtis to, ką pasakė, galbūt Wayne jau pats suvedė visus galus ar pradės domėtis kas vyksta Cox gyvenime, kad ji priima tiek daug drastiškų sprendimų. Ir tuomet jis išaiškins... ir tuomet jam pasidarys tas pats, kas nutiko Lexie tėvams po tos tragiškos žinios. - Kokiu tikslu išvyksti iš LA? - paklausė bandydama nukreipti temą kita linkme, nors vis dar keikė save mintyse, kad per daug užuominų pasakė.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Geraldo kabinetas - Page 8 Empty
Geraldo kabinetas - Page 8 Empty
Sat 25 Aug 2018 - 22:05

- Jeigu taip gerai mane pažįsti tai kodėl tada nepasitiki manim ir mano reakcijom? - paklausia vis dar nepasiduodamas, tada nuleidžia akis į grindis ir nusikeikia pamatęs, kad pridrabstė pelenų. Tuoj vėl apėjęs stalą išsitraukia peleninę ir į ją nukrato, bet akių nuo Lexie nenusuka. Įsiklauso į paskutiniuosius pusseserės žodžius, iškart pamano, kad Lexie turi omeny savo charakterį, nemokėjimą prisirišti prie kito žmogaus, galbūt ji viduje labai su savim pačia kovoja... Giliai įtraukęs cigaretės Geraldas atsidūsta ir vėl atsisėda į kėdę, trumpai pažvelgia į telefono ekraną, nors mintimis visai nėra darbe, jo visas idėjas užėmusi tamsiaplaukė priešais ir galimos skyrybų priežastys. - Pala... tau rimtai kažkas grasino. Pasakyk kas, gal aš ką nors pažįstu, galėčiau viską sutvarkyt, - atsargiai pasako nenorėdamas išsiduoti, kad turi reikalų su mafija ir žudynėmis. - Juk žinai, kad iškasčiau jį iš po žemių, kad ir kas tai bebūtų, - patikina visiškai rimtai, palinksta arčiau į Lexie pusę ir pasideda rankas ant stalo. - Darbo reikalais. Greičiausiai bus dar vieni partneriai iš Europos. Daug susitikimų laukia, - atsako į merginos klausimą nieko neslėpdamas, jis net pats nežino kiek laiko nebus Amerikoj, todėl naudojasi proga kol dar mato Lexie ir bando išsiaiškint kas jam svarbiausia. - Ar tau... kas nors minėjo mano vardą ir pagrasino neturėt jokių reikalų? Mainais už tai pažadėjo, kad paliks mane gyvą? O gal mainai yra tavo šeimos gyvybės? - pradeda klausinėt per aplinkui, jeigu reiks tai pasakys, kad tiesiog turi keletą priešų, kaip ir dauguma versle besisukančių ir daug pinigų uždirbančių žmonių.
Back to top Go down
avatar
Likes : 1138
Posts : 2236

Geraldo kabinetas - Page 8 Empty
Geraldo kabinetas - Page 8 Empty
Sat 25 Aug 2018 - 22:17
View user profile

Lexie lygiai taip pat stebėjo Geraldą kaip jis ją, netgi žvilgsniai rodos susijungdavo ir Cox to akių kontakto nevengė, tarsi bandydama amžiams įsiminti kaip atrodo Wayne akys. - Va būtent dėl šito, numetu mažą kabliuką, o tu jau visas užsiplieski... - pavartė akis mergina, suvokė, kad ji Geraldui per daug svarbi, kad jis ramiai reaguotų apie betkokį blogą dalyką sklindantį iš jos lūpų. Nervingai ėmė pirštais žaisti su savo į uodegą surištais plaukais, kol galiausiai surimtėjo ir rimtai sunerimo dėl pusbrolio po jo perdėtos reakcijos. - Ta prasme grasino? Kas ir kodėl man turėtų grasinti? - nieko nesuprasdama Lexie palinko į priekį pirštais įsikibdama į kėdės atbrailą. Tolimesni Geraldo žodžiai dar labiau įbaugino merginą, jos veidas persimainė, akyse sužibo baimė, ji net pasirėmusi rankomis į stalą atsistojo ant kojų, lengvai susiūbavo ir prilinko į vaikino pusę, visai užmiršusi, kad per jos pernelyg didelę iškirptę kone virsta krūtys lauk. - Kodėl man kažkas turėtų grasinti nesusidėti su tavimi? Tuo labiau grasinti nužudyti tave??? - merginos akys net padidėjo, tonas pakilo, širdis pradėjo kaip pašėlusi daužytis krūtinėje, jau net pro ausis praleido tuos visus Geraldo kelionių planus. - Geraldai Waynai, į kokį tu šūdą esi įsivėlęs?? - supanikavo Lexie, ar ji turi bijoti ir dėl pusbrolio gyvybės? Jis turi kažkokių įtakingų priešų? Nieko Cox nesuprato kas vyksta ir kaip reikalas sumišo bei jaudinosi.
Back to top Go down
Sponsored content

Geraldo kabinetas - Page 8 Empty
Geraldo kabinetas - Page 8 Empty

Back to top Go down
 
Geraldo kabinetas
View previous topic View next topic Back to top 
Page 8 of 11Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
Under the Sun :: Verslo centras :: Escoship ofisas-
Jump to: