. 

Share
 

 Geraldo kabinetas

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
Para mi tú eres mi lady. Yo soy tú Enrique baby
Enrique Luis Escobar
Geraldo kabinetas - Page 9 03
Alias : G ♛
Credit : MALIBLUE
Likes : 532
Posts : 1969
Claim : Juan Luis Londoño Arias
Other characters : Adriana Smith Herrera
Para mi tú eres mi lady. Yo soy tú Enrique baby

Geraldo kabinetas - Page 9 Empty
Geraldo kabinetas - Page 9 Empty
Tue 19 Jun 2018 - 21:38
View user profile

First topic message reminder :

Geraldo kabinetas - Page 9 C22b5f8499dc43dc97961a8a886b8fc9


Que hay en tu falda, que la veo y me entra la calentura. No es normal, que nos saltemos el proceso  de ir a la cama y ahorrarnos un par de besos. si bailamos como si tu viéramos sexo , entre tu y yo, esta noche va a ver más que eso

Back to top Go down

AuthorMessage
Anonymous
Guest
Guest

Geraldo kabinetas - Page 9 Empty
Geraldo kabinetas - Page 9 Empty
Sat 25 Aug 2018 - 22:28

Geraldas ir Lexie tikrai panašūs, net reaguoja panašiai vos išgirdę kažką iš kriminalinės srities. Prikanda lūpą kai Lexie taip sunerimsta, pats pernelyg daug netyčia pasakė, užmetė meškerę su masalu žymiai toliau nei pati pusseserė jam. Užgesinęs cigaretę Geraldas papurto galvą ir atsidūsta. - Man tik įdomu kodėl tu slepi išsiskyrimo priežastį, - primena jai tą patį per tą patį. - Niekas tau neturėtų grasinti. Tai tik prielaidos, aš galvoju apie visus variantus, - pasako net nemirktelėdamas, bet širdis pradeda smarkiai daužytis, o vyro akys laksto tai po merginos veidą, tai po kabinetą. - Nusiramink, ko čia pati užsiplieski, - pasako gana ramiai, akimis užstringa ties Lexie krūtine ir pamiršta ką prieš tai sakė, net nelabai gilinasi į Cox klausimus. Pats pakyla nuo kėdės kai pakilęs Lexie tonas jį suerzina, Wayne pasiremia delnais į stalą, griežtai pažiūri Lexie į akis. - Nustok. Niekur aš neįsivėlęs. Bet visi turim priešų. Tiksliau, visi tie, kurie daug uždirba ir valdo tokias įmones kaip ši, - paaiškina jau nuo papų žvilgsnį nukreipdamas į Jazzlyn akis. Jeigu toliau kalbės, tikrai netyčia išsitars kur dar be šios vietos dirba, kiek iš to užsikala ir... kiek žmonių galvų paguldyta vien dėl tų pačių pinigų. Gerai tik tiek, kad paprastą gyvenimą mačiusiam Geraldui prabanga neapsuko galvos, jis ir išliko toks, koks buvo dar savo gimtajam mieste. - Aš tik kuriu versijas, bet jei neketini nieko daugiau pasakyt tai gali pyzdint iš čia, - susinervinęs pasako, jau ir Geraldui būtų naudinga užsičiaupti, nes liežuvio nebevaldo matydamas Lexie taip arti savęs ir kai žino, kad jai kažkas tikrai negerai, jei šitaip paslaptingai elgiasi.
Back to top Go down
avatar
Likes : 1138
Posts : 2236

Geraldo kabinetas - Page 9 Empty
Geraldo kabinetas - Page 9 Empty
Sat 25 Aug 2018 - 22:46
View user profile

Kažkas čia Lexei atrodė ne taip, tačiau sunku jai buvo mąstyti, kai galva apsunkusi nuo medikamentų ir kūnas iškamuotas chemijos. Galbūt būdama visiškai švari ir sveika ji būtų suvedusi galus, tačiau dabar ji tikėjo Geraldo žodžiais ir bent kiek nusiramino. Bent jau logiškai skambėjo vaikino žodžiai. Jam pakilus nuo kėdės Wayne veidas buvo labai arti Lexie, ji net visa iškaito, sukilo noras prisiliesti lūpomis prie jo lūpų, žvilgsnis net sustingo ties ta vieta, bet grubus žodžiai sklindantys iš vaikino lūpų užgavo merginą. Tas "gali pyzdint" it aidas kartojosi Lexie mintyse ir ji akimirksniu atsišliejo atgal bei pasičiupo visus savo popierius. Gan per greitai sujudėjusi susvyravo, delnu trumpam pasirėmė į stalą, užsimerkė galvai apsisukus ir iškvėpė garsiai orą iš plaučių. Gal iš tiesų Geraldas viso labo pagalvojo, kad kažkas manipuliuoja Lexie vien dėl jo pinigų, ypač kai dabar perėmė įmonę, bent jau toks variantas pasirodė logiškas. Nuo nervų vėl sukilo skausmai, Lexie susiraukė, susiėmė už pilvo ranka, kuria laikė popierius, taip netyčia juos  suglamžydama. Nebežinojo ar dar ryti vieną tabletę, ar geriau nereikia, nes visai bus blogai. - Neketinu, - per sukąstus dantis iškošė, tiek susinervinusi, tiek kęsdama skausmą, pastoviai jie užeidavo po tų chemoterapijų. - Ir pyzdinsiu, - sušvokštė, nusisuko nugara nuo Geraldo, laisva ranka trumpam pasirėmė į kėdę, pirštais sugniaužė jos atlošą taip smarkiai, kad net krumpliai pabalo. Neištverdama skausmo visgi išsitraukė lapelį iš kišenės, paskubomis išsiėmė tabletę ir įsimetus į burną nurijo net neužsigerdama.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Geraldo kabinetas - Page 9 Empty
Geraldo kabinetas - Page 9 Empty
Sun 26 Aug 2018 - 13:27

Tikėjosi, kad tokiais žodžiais jis atstums Lexie nuo savęs ir ji įsižeidusi išeis iš kabineto, tačiau mergina, regis, niekur neskuba. Pastebi tą jos žvilgsnį ties vyro lūpomis, jis ir pats vos tvardosi neprisilietęs prie pusseserės, bet mintyse vis iškyla Bernardo veidas ir kumštis bei nosies skausmas, kurį jaučia iki šiol. Kai Jazzlyn patvirtina, jog neketina daugiau nieko atskleisti Geraldas palinksi galva ir iš to pykčio ištuština stiklinę vandens, žiauriai nori viskio, bet pastaruoju metu tiek užgėrė ir suėdė savo kepenis, kad bent jau šiandien bando susilaikyt nuo alkoholio vartojimo. Vėl atsisėdęs ant kėdės Wayne pažvelgia į Lexie gniaužiamus popierius rankose, užfiksuoja, kad jai tarytum silpna, bet nenori nieko klausinėt, juk vis vien ji nieko nepasakoja Geraldui... - Kokius ten vaistus ryji? - paklausia išgirdęs tabletės lupimo garsą, vėl atsistoja ir apėjęs stalą atsiduria priešais Lexie veidą. Dieve, gal ji serga? O gal čia vis dar persileidimo padariniai? - Lexie, kas čia vyksta? - dar kartą paklausia nužvelgdamas ją nuo galvos iki kojų. Nepasakytum, kad mergina prastai jaučiasi kai toks makiažo sluoksnis, bet jos stovėsena šiek tiek išduoda organizmo nusilpimą. - Atleisk... - tarsteli tyliau suvokęs, kad čia paties Geraldo šiurkštūs žodžiai paveikė Lexie ir todėl ji siaubingai susinervinusi griebėsi vaistų.
Back to top Go down
avatar
Likes : 1138
Posts : 2236

Geraldo kabinetas - Page 9 Empty
Geraldo kabinetas - Page 9 Empty
Sun 26 Aug 2018 - 13:43
View user profile

Lexie susirietusi stovėjo remdamasi į kėdę ranką, akys buvo stipriai užmerktos, o veidas persikreipęs nuo skausmo, jai dažnai taip užeidavo, ypač smarkiau susinervinus, gydytojas tokiems atvejams išrašė medicininės žolės, tačiau Lexie jos nerūkė vien iš principo, nenorėjo priprasti prie narkotikų ir šiaip turėjo asmeninį nusiteikimą prieš juos. Tad rijo tabletes, reikėdavo kelių minučių, kad stiprūs nuskausminamieji suveiktų. Delne sugniaužusi laikė vaistų lapelį, lyg per miglą išgirdo klausimą apie vaistus, šiek tiek pravėrė lūpas ir lėtai atmerkė akis, net nebuvo pastebėjusi, kaip Geraldas prie jos priėjo. - Ką? - paklausė ji šiek tiek švokšdama, pamažu skausmas atlėgo, mergina atsipalaidavo ir atsitiesė, kelis kartus pamirksėjo, nes nuo stiprių vaistų svaigo galva, jie atbukindavo pojūčius. - Nieko nevyksta. Mėnesinės po persileidimo tragiškos, - sumelavo Lexie net nemirkteldama, ji visuomet meluodavo žvelgdama tiesiai į akis ir nemirksėdama, lyg bandytų taip labiau įtikinti. Tablečių lapelį paskubomis įsikišo į kišenę, o iš kitos išsitraukė telefoną, pamirksėjo kelis kartus į jį žiūrėdama, liejosi šiek tiek akyse, bet kažkaip įstengė lėtai įsijungti uberio programėlę ir išsikviesti vairuotoją. Net nekreipė dėmesio į Geraldo atsiprašymą, tiesiog galvojo, kaip išeiti iš pastato kur nors neišsidrėbus, kai keliai taip dreba po patirto skausmo.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Geraldo kabinetas - Page 9 Empty
Geraldo kabinetas - Page 9 Empty
Sun 26 Aug 2018 - 14:27

Supratęs, kad Lexie net neišgirdo vyro klausimo, Geraldas dar labiau prisiartina prie jos, net ranką uždeda ant merginos peties, o kitos rankos pirštais kilsteli ją už smakro, kad pažvelgtų į akis. Ji tikrai prastai atrodo, net ir prisidažiusi, žvilgsnyje matosi, jog viskas po ligoninės pasikeitė ir nebebus taip pat. Kai Lexie kiek atsitiesia Wayne ranka nusileidžia nuo jos smakro, jis giliai atsidūsta ir švelniai perbraukia per jos petį, akimis nusileidžia iki Jazzlyn atviros krūtinės. Geraldas tikrai nepasiruošęs gyventi be Lexie, be artumo su ja, be sekso su ja, be pusseserės buvimo jo bute... Išgirdęs apie skausmingas mėnesines Geraldas linkteli galva ir patraukia ranką nuo Lexie peties, kad ir kaip to nenorėtų. - Gal tave palydėt iki apačios? - pasisiūlo vėl nužvelgdamas Jazzlyn nuo galvos iki kojų. - Galiu net pavežt iki kur tau reikia, - dar priduria nurydamas seiles ir kiek atsidusdamas. Staiga Wayne susivokia, kad po šio susitikimo su Lexie gali nesimatyt žymiai ilgesnį laiką nei kelios dienos, tad yra pasiryžęs išnaudot kiek tik įmanoma daugiau laiko, kad pabūt šalia Cox.
Back to top Go down
avatar
Likes : 1138
Posts : 2236

Geraldo kabinetas - Page 9 Empty
Geraldo kabinetas - Page 9 Empty
Sun 26 Aug 2018 - 14:40
View user profile

Lexie krūptelėjo, kai Geraldas uždėjo delną ant jos peties, tikrai nesitikėjo, kad jis gyvenime kada nors prie jos liesis. Per kūną nuėjo tas malonus virpulys, o pakėlus vaikinui merginos smakrą, ji kelis kartus pamirksėjo žvelgdama į jo akis. Cox akys sublizgo, ji vėl sumirksėjo, veidas persikreipė iš skausmo, ne fizinio, o emocinio, taip norėjo dabar kristi Geraldui į glėbį, apsikabinti jį tvirtai ir nepaleisti... Jai velniškai sunku, atrodo dar turi kelis metus gyvenimo, tačiau kiekvieną dieną išgyventi prilygsta pragarui. Skausmai, pykinimai, nesveikas ilgesys, graužatis ir ištuštėjusios širdies jausmas. Tik Geraldui būnant šalia, net jei jie ir pykstasi, Lexie bent kiek jaučiasi gyva. Todėl kai jis pasisiūlė palydėti merginą ir net pavežti, jos širdis pradėjo smarkiau plakti, dar pusvalandis su Geraldu prilygo jausmui laimėti loterijoje. - Parvežk mane namo, - paprašė Lexie vaikinui atitraukus ranką, nes kai ji lietėsi, tegalėjo tylėti ir mėgautis tais prisilietimais. Nenorėjo ji namo, norėjo būti su Geraldu, bet jai reikia fiziškai gerai pailsėti, rytoj laukia dar viena chemoterapija, o prieš ją reikia bent kiek sustiprėti.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Geraldo kabinetas - Page 9 Empty
Geraldo kabinetas - Page 9 Empty
Sun 26 Aug 2018 - 16:21

Mato kaip pasikeičia merginos veido išraiška vos tik Geraldui prisilietus prie jos, bet per daug šito nesureikšmina, juk ji pirmoji viską užbaigė ir dar nepateikė normalios priežasties. Galiausiai pusseserei sutikus sėsti į pusbrolio mašiną Wayne pusę lūpų šypteli ir palinksi galva. Tada vėl sugrįžta prie stalo, užrakina kompiuterio ekraną, sudeda Lexie pasirašytus lapus į vieną krūvą ir į stalčių, apsičiupinėja savo kelnių ir švarko kišenes, susiradęs automobilio raktelius stveria telefoną nuo stalo ir viską pasiėmęs prieina prie Jazzlyn. - Jau geriau jautiesi? - paklausia įdėmiai į ją žiūrėdamas, tiesia ranką link Lexie liemens, pasiruošęs bet kurią akimirką ją sugauti į savo glėbį. Netrukus paeina į priekį link durų, praveria jas ir vėl atsisuka į tamsiaplaukę. Jau dabar net negalvoja apie faktą, kad tuose pačiuose namuose gyvena ir Bernardas, kuris dar prieš keletą dienų talžė Geraldo nosį, neberūpi jam net jeigu tektų akis į akį su dėde susidurt. Palaukęs kol Lexie prieis arčiau praleidžia ją pirmą iš kabineto, o tada išeina paskui ją. Pasiekus aikštelę Geraldas jau iš tolo ištiesia ranką ir spustelėjęs mygtuką atrakina savo automobilį. Ir tikriausiai pirmą kartą gyvenime nusprendžia pirma atidaryt dureles Lexie, o ne sau pačiam. Nuoširdžiai nusišypso kai sugauna Jazzlyn žvilgsnį, pasiilgsta jis jų pasivažinėjimų kartu, ypač prisimena tą kartą kai Geraldui užsakinėjant ledus make, Lexie pasilenkusi tenkino vyrą burna. Šito epizodo turbūt niekada nepamirš.
Back to top Go down
avatar
Likes : 1138
Posts : 2236

Geraldo kabinetas - Page 9 Empty
Geraldo kabinetas - Page 9 Empty
Sun 26 Aug 2018 - 16:37
View user profile

Lexie dar kurį laiką pastoviniavo, laukdama kol geriau vaistai suveiks, per tą laiką Geraldas ten kažką kuitėsi prie stalo, o kai jis grįžo atgal prie jos, mergina pajudėjo. Pastebėjo, kaip pusbrolis susirūpinęs tiesė ranką link jos, tarsi pasiruošęs gaudyti, panosėje nusišypsojo, pagalvodama, kad gal specialiai suklupti ir kristi jam į glėbį... Tokios progos taip dažnai nepasitaiko, bet tuo pačiu suvokė, kad toks elgesys būtų savęs ir jo apgaudinėjimas, jiems reikia atsiriboti, o ne ieškoti progų kaip būti drauge ar prisiliesti vienas prie kito, kad ir kaip to norisi. Geraldas paprastai jai niekada durų neatidarydavo, tad tikrai Lexie suprato, kad jis nemenkai susirūpinęs, prisimena, kad kai tik Wayne maudavo pirmas pro duris net nebandydamas būti džentelmenu, vis pliaukšteldavo jam per sėdynę pasišaipydama, toks prisiminimas privertė tik liūdnai šyptelti. - Geriau, - tarstelėjo Lexie praeidama pro duris, vangiai ėjo, bet bent jau nesvyravo į šonus. Pasiekus aikštelę būtų ir pati tas nelemtas duris atsidariusi, bet buvo begalo malonu, kai tą padarė Geraldas, o dar ta šypsena... Lexie net sustingo akimirkai užsižiūrėjusi į vaikino veidą, taip nesinori jo paleisti iš savo gyvenimo... Kodėl Jazzlyn apskritai atrodo, kad jie neišsiskyrė, o vis dar skyrybų procese? Lyg dar nepavyko iki galo atsisveikinti su Geraldu. Apie tai galvodama Lexie prikando lūpą ir įsėdo į automobilį, diržo nesisegė, kaip visada. Ir muzikos nejungė, nors paprastai tą darydavo. - Buvau susirašius su Diana, neserga ji vėžiu, pajuokavo. Nėščia nuo Enriquės, susižadėjo jie, - kažkodėl prieš pat išsiskirstant Lexie prisiminė ir pajuto pareigą pasakyti naujienas Geraldui.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Geraldo kabinetas - Page 9 Empty
Geraldo kabinetas - Page 9 Empty
Sun 26 Aug 2018 - 18:24

Tas praleidimas į priekį ir mašinos durelių atidarymas ir pačiam Geraldui neatrodo įprasta, nebūdinga jam, nebent būdamas apsvaigęs taip darydavo, o juk dabar visiškai blaivas. Pažvelgia kiek ilgiau Lexie į akis, naudojasi proga kol mergina sustingusi nužiūrinėja vyrą. Tada įsėda vidun pats, nepatingi prisisegt diržo, bet pusseserei dėl prisisegimo nepasako nieko. Pasitaiso veidrodėlį, įjungia muziką, bet iškart ją pritildo, nes tikisi, kad kalbėsis su Lexie kol važiuos. Užkūręs variklį Geraldas pajuda iš mašinų aikštelės ir išvažiuoja į pagrindinį kelią, tačiau beveik iškart tenka sustot prie šviesoforo. Kaip tik tą akimirką išgirsta Jazzlyn kalbančią, pasuka galvą į ją ir išpučia akis. Diana melavo tokiu dalyku? Pasinaudojo Erkės jausmais ir žaidė su juo? Nu kažkoks siaubas, ne moteris... - Ta prasme... aš tokio beviltiško Escobaro dar nebuvau matęs, o čia pasirodo pajuokavo su juo... - pasako negalėdamas patikėt, nusuka akis į kelią, kažkaip gaila draugo pasidaro, nors ir nebėra jie tokie artimi, bet vis tik sieja šitiek dalykų. Bet va nėštumas ir sužadėtuvės visiškai nenustebina Geraldo, šiaip ar taip Enrique jau prie ežerų buvo užsiminęs apie piršlybas. - Ir jis sužinojęs apie tokį bajerį dar pasipiršo jai... nu blet durnas, - garsiai svarsto ir paspaudžia greičio pedalą, akies krašteliu dar pažvelgia į šalia sėdinčią Lexie. - Nu Diana visada buvo kitokia, bet kad ant tiek trenkta tai nežinojau, - toliau stumia, dzin jam, kad Lexie palaiko ryšius su Herrera, Geraldui juokelis apie vėžį pasirodė pernelyg žiaurus ir nebrandus.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Geraldo kabinetas - Page 9 Empty
Geraldo kabinetas - Page 9 Empty
Sat 17 Nov 2018 - 13:49

Įdarbinti Lexie savo įmonėje Geraldui neatrodo keista. Keista - pasirašinėti su ja sutartį bei aptarti visas darbo sąlygas. Atvykęs dar prieš aštuonias vyras pasidaro kavos, padaro kelis svarbius skambučius tiekėjams, peržvelgia elektroninį paštą, tada sumąsto kabinete parūkyt. Atsidaręs langą prisislenka su kėde arčiau jo ir prisidega cigaretę, galiausiai susikelia kojas ant stalo ir pasijunta kaip namie. Rodyklei vis artėjant prie dvylikos Geraldas pajunta kylantį jaudulį, nekantrauja pamatyti pusseserę, jau spėjo jos pasiilgti. Surūkęs cigaretę Wayne užgesina ją į peleninę, pasitikrina telefoną ar negavo jokios žinutės, o tada atsisėda kaip žmogus prie stalo, susiranda sutarties lapus, dar kartą juos peržvelgia ir pasideda šalia kartu su rašikliu.
Back to top Go down
avatar
Likes : 1138
Posts : 2236

Geraldo kabinetas - Page 9 Empty
Geraldo kabinetas - Page 9 Empty
Sat 17 Nov 2018 - 14:42
View user profile

Lexie vėl apėmė didžiulis jaudulys einant į Escoship pasirašinėti sutarties jau antrą kartą. Nors ir žinojo, kad darbą garantuotai gaus, tačiau nežinojo kaip klostysis pats darbas kai teks dirbti savo vaikinui. O jeigu jie apsipyks? Juk dažnai apsipyksta... vis tiek turės darbo aplinkoj susitikti ir išlaikyti darbinius santykius, juk negalės kas kart su Geraldu išsiskyrus vis mesti ir darbo, čia ne butas, kur gali išsikraustyt ar atsikraustyt kada nori. Nepaisant jaudulio Lexie kruopščiai pasiruošė pirmai dienai darbe, apsirengė kostiumėlį, pasirinko blondinišką peruką, pasidažė kruopščiai, tačiau ne per daug. Susiruošusi ji pasiėmė į rankas nedidelį portfeliuką ir su metro atvažiavo iki Escoship ofiso. Užkilus liftu ji pasisveikino su keliais pažįstamais iš seniau darbuotojais, ją tikrai kreivais žvilgsniais palydėjo iki pat Wayne kabineto. Sustojusi prieš duris kelis kartus pasibeldė, o tuomet įėjo pravėrusi jas. - Laba diena, pone Waynai, - pasisveikino negalėdama sutramdyti plačios šypsenos, kažkaip labai juokinga į savo vaikiną šitaip oficialiai kreiptis.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Geraldo kabinetas - Page 9 Empty
Geraldo kabinetas - Page 9 Empty
Sat 17 Nov 2018 - 14:55

Šitą atvejį ir pats Gerald apsvarstė. Žvelgiant į judviejų santykių istoriją tai netgi labai realu, jog pusbrolis su pussesere susipyks ir vėliau turės vienas kitą matyti darbo aplinkoje, išlaikydami oficialius santykius. Bet juk tai nebūtų pirmas kartas, tiesa? Išgirdęs kaip kažkas beldžia į duris Geraldas nusišypso ir pakelia akis nuo telefono ekrano, į kurį kelias minutes buvo įlindęs. Palaukia kol Lexie pati užeis, be jokių paraginimų. Merginai atidarius duris ir pasisveikinus Wayne veido išraiška pasikeičia, ji taip gerai atrodo... Geraldas jau ilgainiui net pamiršęs, kad pusseserė nešioja perukus, jie atrodo tokie tikroviški, kad net priverčia vyrą patikėti, kad tai ir yra Lexie plaukai. - Laba diena, panele Cox, - pasisveikina įsitraukdamas į Jazzlyn žaidimą ir netrukus pakilęs nuo kėdės pradeda lėtai eiti link blondinės, nužvelgia ją nuo galvos iki kojų, iškart užkaista į galvą šovus kelioms nepadorioms mintims. - Kaip šiandieną jaučiatės? - paklausia atsistodamas visai šalia jos veido, lėtai paima už rankų ir suneria judviejų pirštus, išlaiko akių kontaktą, kurio metu vyro krūtinėje širdis pradeda tiesiog šėlti.
Back to top Go down
avatar
Likes : 1138
Posts : 2236

Geraldo kabinetas - Page 9 Empty
Geraldo kabinetas - Page 9 Empty
Sat 17 Nov 2018 - 15:08
View user profile

Kuomet Geraldas pasisveikinęs pakilo nuo kėdės ir nuskenavo merginą degančiu žvilgsniu, Lexie visa nukaito, akimirksniu pasidarė per karšta tame ankštame kostiumėlyje,žvilgsnis lėtai nukrypo nuo pusbrolio veido link jo darbo stalo, Cox net kvapą užgniaužė. Dar net sutarties nepasirašė, o jau kuria vaizdinius galvoje, kaip jos naujasis bosas prie jos seksualiai priekabiauja, o ji nors ir vaidina, kad jai tai nepatinka, atsiduoda į jo rankas tarsi bijodama prarasti darbą. Lexie nejučiomis prikando lūpą, pati žengtelėjo kelis žingsnius arčiau savo vaikino ir pakėlė galvą į viršų, kad galėtų matyti jo veidą. - Susijaudinus, - ištarė ji švelniai nusišypsojusi, - dėl naujo darbo, - pridūrė žaismingai paerzindama savo vaikiną ir naująjį bosą. - O kaip jūs? - paklausė Lexie sunerdama su Wayne pirštais, ėmė nervingai kramtyti lūpą, seksualinė įtampa kone tvyrojo ore, mintys tikrai sukosi ne apie darbo sutartį, o grynai kaip pasiekti pusbrolio lūpas.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Geraldo kabinetas - Page 9 Empty
Geraldo kabinetas - Page 9 Empty
Sat 17 Nov 2018 - 15:40

Dar iki Lexie ateinant Geraldas žvelgė į stalą ir galvojo apie tai, kaip jiedu ant jo dulkinsis, tebūnie, net neužsirakinę kabineto durų ir aplinkui esant šitiek daug žmonių. Nuryja seiles kai Jazzlyn pabrėžia žodį ''susijaudinusi'', o jai pataisius mintį, vyras lengvai nusijuokia. - Lygiai taip pat, - atsako duodamas suprasti, kad irgi ne apie darbo sutartį galvoja. Švelniai braukia pirštais per pusseserės pirštus, jaučia kaip smarkiai susijaudina sulig kiekvienu judesiu, bet pasistengia išlaikyti dalykišką rimtumą. - Sutartis ant stalo, - pasako atitraukdamas akis nuo Jazzlyn ir pakreipdamas galvą į stalo pusę. Tada vienos rankos pirštus paleidžia, tačiau kitos išlaiko ir taip nusiveda merginą arčiau tikslo. - Tavo kabinetas visai čia pat, priešais mano, - priduria nužvelgdamas Lexie dar kartą ir prikąsdamas lūpą. Tada staiga paleidžia jos ranką ir atitraukia jai kėdę, kad patogiai įsitaisiusi viską pasirašytų. - Pagrindinis darbas, kaip turbūt numanai... - pradeda pasakot apeidamas stalą ir atsisėsdamas į savo vietą. Akimirkai net mintį pameta, bet nuleidęs akis į sutartį vėl prisimena. - Organizuoti verslo susitikimus, sisteminti įvairius pasiūlymus iš tiekėjų ir perduoti man, ruošti sutartis. Jeigu norėsi, galėsi ir prie įmonės įvaizdžio kūrimo prisidėti, - susako viską nenuleisdamas akių nuo pusseserės, o joms nuslydus ties merginos krūtinės sritimi, Geraldas nežymiai atsidūsta ir apsilaižo lūpas. - Ir žinoma, palaikyti glaudų ryšį su esamais klientais bei savo bosu, - priduria šyptelėdamas. - Tik antroji dalis turi išskirtines sąlygas, - taria pasimuistydamas kėdėje ir išgerdamas savo kavos likutį. Susivokia, jog Lexie taip ir nepasiūlė. - Gal nori kavos, arbatos? - kreipiasi į ją jau kiek laisviau, be jokių oficialumų ir šiltu žvilgsniu.
Back to top Go down
avatar
Likes : 1138
Posts : 2236

Geraldo kabinetas - Page 9 Empty
Geraldo kabinetas - Page 9 Empty
Sat 17 Nov 2018 - 15:58
View user profile

Išgirdo, kaip vaikinas nugurkė seiles, o paskui nuskambėjus jo juokui Lexie pajuto, kaip širdis krūtinėje ėmė smarkiau plakti. Visas šis mažas spektaklėlis ją gerokai užvedė, galvoje jau sukosi mintys visai ne apie darbą, o... Jazzlyn atsiduso, nervingai apglėbė laisvos rankos pirštais savo griežtą uodegą ir perbraukė išilgai jos, tarsi norėdama pasitaisyti. Bus kur kas sudėtingiau dirbti, negu vadovaujant Enriquei... Nes blaškymas tai garantuotas. Vaikinui pasakius, kad sutartis ant stalo, Lexie palenkė galvą ton pusėn pažiūrėdama, spustelėjo tvirčiau pusbrolio pirštus ir vėl prikando lūpą, bandydama susikaupti tik ties darbu. - Geraldai, aš žinau, kur įmonės prezidento asistento kabinetas, - nusijuokė galiausiai neišlaikius Lexie, kai pusbrolis pradėjo supažindinti su aplinka, kurioje Cox jau dirbusi ir gana nemažai apsišvietusi ties tuo. Tačiau dar vienas karštas nužiūrinėjimas ir Lexie juokas pritilo. Po velnių, ir kur ji veliasi? Atsidususi priėjo prie stalo, šyptelėjo, kai Wayne atitraukė jai kėdę. - Ačiū, - padėkojo ji atsisėdusi ir tvirtai suspaudusi kelius, jautė, kaip apačioje yra velniškai sudrėkus. Bandė žvilgsnį išlaikyti ties sutartimi, bet vis dirsčiojo į Geraldą, kuris tarsi alkanas žvėris varvino seilę į ją, pati nejučiomis ėmė gniaužti sijono medžiagą kumštyje. - Kokias išskirtines sąlygas? - pasitikslino Lexie išklausiusi, tuomet ėmė pagaliau sklaidyti sutartis, permetinėdama akimis informaciją parašytą jose. Paklausta dėl kavos ar arbatos, Lexie įsmeigusi žvilgsnį į popierius, papurtė galvą. - Ačiū, mažyti, pasidarysiu pati kiek vėliau, - nejučiomis pati ėmė kalbėtis su Geraldu įprastai, net jei tas mini oficialus spektakliukas jai patiko. Persisukusi išsitraukė iš portfilio tušinuką ir pamažu ėmė pasirašinėti dokumentus vieną po kito, atskirdama krūveles, kur lieka jai, o kur Geraldui.
Back to top Go down
Sponsored content

Geraldo kabinetas - Page 9 Empty
Geraldo kabinetas - Page 9 Empty

Back to top Go down
 
Geraldo kabinetas
View previous topic View next topic Back to top 
Page 9 of 11Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
Under the Sun :: Verslo centras :: Escoship ofisas-
Jump to: