. 

Share
 

 Geraldo kabinetas

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
Para mi tú eres mi lady. Yo soy tú Enrique baby
Enrique Luis Escobar
Geraldo kabinetas - Page 10 03
Alias : G ♛
Credit : MALIBLUE
Likes : 532
Posts : 1969
Claim : Juan Luis Londoño Arias
Other characters : Adriana Smith Herrera
Para mi tú eres mi lady. Yo soy tú Enrique baby

Geraldo kabinetas - Page 10 Empty
Geraldo kabinetas - Page 10 Empty
Tue 19 Jun 2018 - 21:38
View user profile

First topic message reminder :

Geraldo kabinetas - Page 10 C22b5f8499dc43dc97961a8a886b8fc9


Que hay en tu falda, que la veo y me entra la calentura. No es normal, que nos saltemos el proceso  de ir a la cama y ahorrarnos un par de besos. si bailamos como si tu viéramos sexo , entre tu y yo, esta noche va a ver más que eso

Back to top Go down

AuthorMessage
Anonymous
Guest
Guest

Geraldo kabinetas - Page 10 Empty
Geraldo kabinetas - Page 10 Empty
Mon 19 Nov 2018 - 10:23

Matydamas kokia Lexie susijaudinusi vien dėl atmosferos ir žinojimo, jog ateityje tokių rimtų pokalbių jie turės vis mažiau... Geraldas sudvejoja ar teisingai pasielgė įdarbindamas pusseserę savo įmonėje. Jam susikaupti bus žymiai sudėtingiau, nes Wayne ir taip nėra linkęs ilgai išlaikyti koncentruotą dėmesį ties vienu objektu, o čia dar Lexie aplinkui sukiosis, vilkėdama sijonus ar sukneles... - Bent jau apsimesk, kad nežinai, - suraukęs antakius pasako ir tuoj šypteli. Patinka šitaip vaidinti, tarsi jiedu bandytų praeiti atranką į svarbų teatro spektaklį ir juos kažkas stebėtų iš šalies. Na, kameros čia yra... Merginai pasiteiravus kokias išskirtines sąlygas apibrėžia apibūdinimas ''glaudus ryšys su bosu'', Gerald apsilaižo lūpas ir nuleidžia akis į Lexie sklaidomus lapus. - Aš tau parodysiu, - paprastai atsako nieko neatskleisdamas, vis bando išlaikyti rimtą veido išraišką, bet matant merginą lengvai įraudusią nuo vyro žvilgsnių ir posakių, sunkiai sekasi. Kol Jazzlyn nepakelia akių į pusbrolį, šis vis rydamas seiles nužiūrinėja jos tvarkingą šukuoseną, makiažą, tada pereina prie iškirptės... Kiek susijuokia kai Cox paima ne ant stalo padėtą Wayne rašiklį, bet išsitraukia savo. Tipiška Lexie. - Šiandien jau nori pilnai pradėti ar dar ne? - paklausia jau galvodamas apie seksą su Lexie ant stalo, bet pats suvokia, kad ir jis turi normaliai dirbt, kompensuot sau tuos išleistus pinigus už pusseserės gydymą.
Back to top Go down
avatar
Likes : 1138
Posts : 2236

Geraldo kabinetas - Page 10 Empty
Geraldo kabinetas - Page 10 Empty
Mon 19 Nov 2018 - 10:45
View user profile

Geraldui susiraukus po Lexie žodžių, ji prisidengusi burną sukikeno nesusilaikiusi, tuomet nutaisė rimtą miną ir linktelėjo galva. - Klausau, bose, - iš padilbių pažvelgė į pusbrolio akis, prikando lūpą, vaidindama klusnią darbuotoją, ar šiuo atveju - asistentę. - Viliuosi, kad parodysite man mano naująją darbo vietą? - paklausė Lexie vėl įsitraukdama į žaidimą ir šypteldama puse lūpų, dar pasitvarkė plaukus uodegą permesdama atgal ir palinko vėl prie popierių skaityti juos ir pasirašinėti. Kai Geraldas pasakė, pademonstruosiantis darbo sąlygas, Lexie prikando tušinuko galiuką, pakėlė akis į pusbrolį, po velnių, ji jau dabar mintyse šlavė popierius nuo stalo ir kone keturiomis ropojo ant jo kad pasiektų Geraldo lūpas. Automatiškai merginos žvilgsnis nukrypo į kampe esančią 360 laipsnių kamerą, jų nėra tik tualetuose, kažin ką pagalvotų apsauginis pamatęs pikantiškų vaizdelių boso kabinete. Įskųstų už seksualinį priekabiavimą? Paklausta apie šiandienos darbus, Lexie linktelėjo galva. - Taip, kuo greičiau, tuo geriau, - pritarė ji, atsiduso, būtent jai reikia dirbti, o ne kvailioti su Wayne, kitaip visa įmonė netruks bankrotuoti.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Geraldo kabinetas - Page 10 Empty
Geraldo kabinetas - Page 10 Empty
Mon 19 Nov 2018 - 11:46

Lexie vėl perėjus į oficialumą ir taip kreipusis į vyrą, Geraldas lėtai linkteli galva ir įsmeigia akis į pusseserės veidą. - Kad ir dabar, - tarsteli taip, tarytum jau dabar ruoštųsi priekabiauti prie savo asistentės jos naujajame kabinete. Merginai prikandus tušinuką dantimis ir šitaip pažvelgus į Geraldą, šis nebeištvėręs pakyla nuo savo kėdės ir trumpai pažvelgęs pro langą, vėl atsisuka į Lexie. - Tuomet galime eiti jau dabar, - dar kartą pabrėžia nekantraudamas bent lūpomis prisiliesti prie pusseserės odos. Jis prieina Jazzlyn kėdę, mesteli žvilgsnį į pasirašytus popierius, veide atsiranda šelmiška šypsenėlė, o ranka netrukus tiesiasi į Jazzlyn pusę, skatindama ją įdėti savo delną į vyro. - Ar sutartyje visos sąlygos atitinka? - dar pasiteirauja to paties, ko klausia ir kitų naujų darbuotojų.
Back to top Go down
avatar
Likes : 1138
Posts : 2236

Geraldo kabinetas - Page 10 Empty
Geraldo kabinetas - Page 10 Empty
Mon 19 Nov 2018 - 12:05
View user profile

Geraldui net du kartus pakartojus, kad dabar pat jie turėtų eiti apžiūrėti Lexie kabineto, mergina pradėjo nervingai kramtyti lūpą, o širdis ėmė kiek smarkiau daužytis krūtinėje jaučiant vien iš pusbrolio tono kas jos laukia. Atsistodama nuo kėdės mergina pasitvarkė sijoną, o tuomet įdėjo savo delną į vaikino ir sunėrė pirštus. Užvertusi galvą pažiūrėjo intymiai į jo akis, taip norėjosi prisitraukti jo veidą prie savęs... - Visos sąlygos atitinka, bet kaip ir sakiau... yra neaiškumų dėl pareigybių. Tikiuosi galėsite viską nuodugniai išaiškinti man naujajame kabinete, - kiek kimiai prasitarė Lexie ir kartu su Geraldu pajudėjo iš patalpos.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Geraldo kabinetas - Page 10 Empty
Geraldo kabinetas - Page 10 Empty
Wed 21 Nov 2018 - 13:27

O Lexie ne tik boso kekšaitė, bet dar ir jo oficiali mergina, jeigu reikės, Geraldas tikrai pasakys visiems darbuotojams, kad prie jos nekibtų ir kad viskas čia yra normalu, nes jiedu pora. Lexie nuotaikai subjurus vyras dar kartą paglosto pusseserės skruostą, o tada atsiveda ją į savo kabinetą, kurio duris tuoj pat užrakina iš vidinės pusės. Žinoma, kad dauguma stebėjo kada porelė išeis į koridorių, bet gi judviejų dramos ofise nebe naujiena, ir anksčiau Geraldas sugebėjo su Lexie virtuvėje susiėsti Erkės akivaizdoje. - Nekreipk į juos dėmesio, jeigu reikės, padarysiu susirinkimą ir viską paaiškinsiu, - pasako atsisukdamas į Lexie, mesteli savo švarką ant vienos iš kėdžių, o tada prisiartinęs prie merginos įsisiurbia lūpomis į jos kaklą. Numykia vėl paragavęs Jazzlyn odos, netrukus paėjęs į priekį atremia merginą į stalą, tada kilsteli ją už klubų ir pasodina ant stalviršio. - Žinai ko tikrai negalima daryt? Šitaip atrodyt, - pasako atitraukdamas lūpas ir pažvelgdamas Cox į akis, kol tuo tarpu vyro rankos susiranda jos kojas ir užkabina kelnaites, kurias nutraukia žemyn greičiau nei prieš tai. Tada viena ranka pradeda segti savo kelnes, o kitą prideda prie Lexie diržo, kurį vėl atsegęs padeda į šalį. Delnu prisiliečia prie merginos krūtinės, o lūpomis susiranda jos lūpas.
Back to top Go down
avatar
Likes : 1138
Posts : 2236

Geraldo kabinetas - Page 10 Empty
Geraldo kabinetas - Page 10 Empty
Wed 21 Nov 2018 - 22:38
View user profile

Lexie visas susijaudinimas akimirksniu nukrito po susidūrimu su bendradarbiu, nebesijautė ji tokia seksualiai įsiaudrinusi kaip pusbrolis, labiau po lapais norėjo slėptis ir niekaip iš galvos nepaleido minčių, kaip dabar į ją nerimtai visi darbe žiūrės. Gal ir akivaizdžių replikų nesulauks, tačiau garantuotai visi šnabždėsis merginai už nugaros ir nesiskaitys su ja, nes ji viso labo turi darbo vietą tik dėl to, kad išskėtė kojas viršininkui. Atėjusi į Geraldo kabinetą ji visą laiką tylėjo, palaukė, kol šis užrakins duris, o tuomet leidosi pasivedama ir pasodinama ant stalo kaip ir pirmai. Susirinkimas, dar to Lexei betrūko... ji dabar tokia neprofesionali kaimo japė jautėsi, kad net koktu. Norėjosi parūkyti, o ne dulkintis, nekentė dulkintis susinervinusi, tačiau iš kitos pusės nebuvo tokia savanaudė, kad neleistų Geraldui pabaigti. - Atsižvelgsiu į pastabą, - kiek rimčiau atsakė Lexie, kad daugiau tikriausiai nesidės tokių trumpų sijonų į darbą, gal iš vis rinksis griežto kirpimo kostiumėlius su kelnėmis. Tik dabar tokių neturi, kaip ir pinigų už ką juos nusipirkti. Nors ir glamonėjama, Lexie niekaip negali nustoti galvoti apie kolegas ir būsimą atmosferą, todėl atitraukė lūpas nuo pusbrolio ir nušoko nuo stalo, mat jei nesugeba atsipalaiduoti, nėra prasmės glamonėtis. Visgi, kaip ir sakyta, Lexie nėra savanaudė, todėl ji atsiklaupė ant kelių ir pabaigė išpakuoti Geraldo pimpalą. Žiūrėdama pusbroliui į akis lyžtelėjo galiuką, pajuto savo drėgmės sūrumą ir palaikydama toliau akių kontaktą paėmė į burną. Aišku, tokio pimpalo apžioti Jazzlyn niekaip nepavyko, todėl prisidėjo ranka, kuria likusią koto dalį Lexie ėmė stimuliuoti intensyviau čiulpdama.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Geraldo kabinetas - Page 10 Empty
Geraldo kabinetas - Page 10 Empty
Wed 21 Nov 2018 - 22:54

Geraldas iš dalies supranta kodėl Lexie šitaip susinervino, greičiausiai tik jis pats galėtų po tokio incidento ir toliau dulkintis, gal netgi toje pačioje vietoje būtų pratęsęs, bet pusseserė davė suprasti, kad už stiklinės sienos nebesimylės. Dar kelias akimirkas vyras jaučia merginos lūpų skonį, bet netrukus ji atsitraukusi nušoka nuo stalo, Geraldas giliai atsidūsta manydamas, kad sekso nebebus. Persibraukęs per plaukus jis jau beveik ketina trauktis nuo stalo, bet tada pamato Lexie besiklaupiančią. - Lexie... - tarsteli pažiūrėdamas į jos akis, sugauna tą intymų žvilgsnį, galiausiai pats įsiremia delnu į stalą, nes jau pirmasis lyžtelėjimas per kotą sukelia beprotiškus jausmus. Jis dar norėjo pasakyti, kad Lexie neprivalo to daryti, juk mato sutrikimą merginos veide, bet pajutęs visišką malonumą Wayne nieko nebesako, jo lūpas palieka tik tyli aimana. Akimirkai jis užmerkia akis, pradeda įsivaizduoti kaip bus visus kitus kartus, kai jis dirbs visai šalia Jazzlyn kabineto, ar jie mylėsis lygiai taip pat? Ar Lexie jau nebenorės? Atmerkęs akis jis nuleidžia galvą į Cox, prikanda lūpą slopindamas dar vieną išeinantį garsą, nedaug prireikia, jog vyras baigtų, priešingai nei Lexie, Geraldą viešas seksas jaudina, o jeigu dar kažkas užtinka...
Back to top Go down
avatar
Likes : 1138
Posts : 2236

Geraldo kabinetas - Page 10 Empty
Geraldo kabinetas - Page 10 Empty
Wed 21 Nov 2018 - 23:04
View user profile

Lexie prilėtinusi tempą atleido vaikino pimpalą, bet tik tam, kad galėtų šiek tiek apsinuoginti, pravėrusi iškirptę ji nusmaukė suknelę nuo pečių, atlaisvino liemenėlės petnešėles ir išlaisvino krūtis, taip pagražindama pusbroliui atsiveriantį reginį. Dešinės rankos pirštais vėl apglėbė jo pimpalą, o kairės rankos pirštus pasikišo po sijonu ir ėmė žaisti su savo klitoriu, pati norėdama kiek nuraminti sukeltą įtampą po susidūrimo su kolega. Lexie nė akimirkos nenutraukė intensyvaus akių kontakto, jai patiko stebėti pusbrolio išraiškas, kai visas malonumas priklauso nuo jos veiksmų. Šyptelėjo, kai jis tyliai suaimanavo, apvedė liežuviu apie koto galvutę ir vėl ėmė čiulpti šlapiai ir intensyviai, liežuvį prispausdama prie koto bei sukurdama vakuuma burnoje. Tiesą pasakius, malonumo suteikimas Geraldui kur kas labiau atpalaidavo merginą, ji pradėjo kairės rankos pirštais slysčioti tarp lytinių lūpų, kol galiausiai įslydo vidun ir pradėjo kone dulkinti save. Bečiulpdama numykė kažką neaiškaus ir ėmė smarkiau stimuliuoti pusbrolio varpą.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Geraldo kabinetas - Page 10 Empty
Geraldo kabinetas - Page 10 Empty
Wed 21 Nov 2018 - 23:21

Pamatęs kiek labiau apsinuoginusią Lexie vyras trumpam šypteli, bet veido išraiška vėl surimtėja, vos tik jos ranka vėl prisiliečia prie lyties. Geraldas iš pradžių nesusipranta, jog Jazzlyn pradėjo save tenkinti pirštais, pernelyg susitelkęs į savo malonumą. Tačiau išgirdęs Jazzlyn mykimą vyras įdėmiai įsižiūri į klūpančią pusseserę ir kur pakišta jos ranka. Toks vaizdas be galo sujaudina jį ir jau po keliolikos sekundžių nuo to reginio jį ištinka orgazmas. Abiem rankom įsikimba į stalo kraštą, kojos suvirpa, darosi sudėtinga tiesiai išstovėti, o iš pimpalo išsilieja tokia gausi sėkla, jog akimirką Geraldas pamano, kad Lexie pasprings netyčia ja. Atsikrenkštęs jis įkvepia oro į plaučius, dar kartą sudejuoja, šįkart jau garsiau. - Lexie, - vėl ištaria jos vardą vos atgaudamas kvapą, net skruostai paraudo, o kūnas suprakaitavo. Jeigu jam reiktų vesti susirinkimą su po stalu tūnančia Lexie ir tenkinančia jį burna, vargu, ar Geraldui pavyktų tą padaryti sklandžiai. Ši mintis sukelia vyrui šypseną, netrukus jis pirštų galais prisiliečia prie Lexie skruosto, pažvelgia jai į akis.
Back to top Go down
avatar
Likes : 1138
Posts : 2236

Geraldo kabinetas - Page 10 Empty
Geraldo kabinetas - Page 10 Empty
Wed 21 Nov 2018 - 23:31
View user profile

Ko jau ko, bet Lexie nesitikėjo, kad oralinio metu Geraldas sugebės taip greitai ir tuo labiau gausiai baigti į jos burną. Šiek tiek atitraukusi galvą, bet nepaleidusi galiuko ji prunkštelėjo, čiut neužspringdama sėkla, šiek tiek jos pabėgo pro merginos lūpas ir smakru nutekėjo iki iškirptės. Lexie suskubo nuryti skysčių perteklių burnoje, kol dar labiau neišsiterliojo, paleido vaikino pimpalo galą ir tyliai susikeikė panosėje. Ištraukusi šlapius pirštus sau iš po lyties juos nulaižė ir tankiai alsuodama ji pakėlė akis į pusbrolį. - Dabar jau baigei, - merginą kiek pralinksmino tas faktas, kad dar prieš penkias minutes Geraldas skundėsi, kad nespėjo pasiekti orgazmo, o dabar baigė tiesiai į Cox burną, šiai užsižaidus su jo pimpalu, todėl patenkinta išsišiepė plačiai. Lexie susvyravusi lėtai atsistojo įsikibusi į pusbrolio kojas, nepuolė jo bučiuoti po savo "užkandžio", tik bandė pirštais pavalyti spermą nutekėjusią tarp krūtų. - Turi gal servetėlių? - paklausė ji sukrizenusi, nu kaip visada nesugeba jie pasimylėti nepridarė jovalo.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Geraldo kabinetas - Page 10 Empty
Geraldo kabinetas - Page 10 Empty
Wed 21 Nov 2018 - 23:44

Tas vaizdas, kai Lexie krūtine nuteka Geraldo sperma... Ir kai ji ištraukusi pirštus iš savo lyties juos nulaižo... Vyras nuryja seiles vis dar lengvai trūkčiodamas po smarkaus orgazmo, šypteli kai mergina tokia patenkinta pasigiria savo darbu. Netrukus Geraldas užsitraukia kelnes ir apatinius ant klubų, o tada lengvai nusijuokęs apeina stalą ir atidaręs stalčių suranda vienkartinių servetėlių pakuotę, kurią atkiša pusseserei prieš nosį. - Ačiū, - tarsteli žvelgdamas jai į akis, susivokia, kad linksmybės jau baigėsi, tuoj reikės grįžti prie darbo, jau ir taip šitiek laiko jiedu su Lexie iššvaistė savo malonumams. - Taigi, ačiū, kad sutikote dirbti pas mus, tikiuosi, jums buvo malonu taip pat, kaip ir man, - susako viską vaidybiškai oficialiu balsu, pradeda lysti šelmiška Geraldo šypsena, jis nuo galvos iki kojų nužvelgia kiek susitaršiusią Lexie, net lūpą prikanda. - Bet kokiu iškilusiu klausimu galite kreiptis į mane, - priduria prisiartindamas prie Jazzlyn ir uždėdamas rankas ant jos klubų.
Back to top Go down
avatar
Likes : 1138
Posts : 2236

Geraldo kabinetas - Page 10 Empty
Geraldo kabinetas - Page 10 Empty
Wed 21 Nov 2018 - 23:56
View user profile

Gavusi servetėlių, Lexie dviem pirštais ištraukė vieną ir skubiai apsivalė krūtinę, kadangi pritrūksta vienos, pasiėmė ir antrą, pabaigė valytis su ja savo papus, o trečią išsitraukus - apsivalė kaklą, smakrą ir lūpas. Visas panaudotas servetėles išmetė pasilenkusi po Geraldo stalu, tuomet susitvarkė suknelę, pridengdama savo krūtinę bei pečius, o juosmenį apsijuosė diržu. Pažiūrėjo į kelnaites, kiek suabejodama ar nori į jas įlipti, kuomet tokia šlapia ir drėgna apačioje, todėl jas tik susivyniojo ir pritūpusi įsikišo į portfelį. - Aš jūsų paslaugoms, - sukrizeno Jazzlyn atsakydama į pusbrolio padėką ir atsitiesė. Kai jis taip bosiškai prakalbo, Lexie nesusilaikė nenusijuokusi, o pusbroliui uždėjus delnus ant klubų - atrėmė rankas į jo krūtinę ir krizendama atrėmė kaklą į ją. - Būtinai kreipsiuosi, tikiuosi, neįkyrėsiu su savo problemomis, - atsakiusi pakėlė galvą į Geraldą, visgi visą nerimą numušė nekaltas pasižaidimas su pusbrolio lytimi. - Atsiųsi tikriausiai elpaštu visą informaciją, ar ne? - paklausė Lexie apie darbus, mat nežinojo nuo ko jai šiandien pradėti.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Geraldo kabinetas - Page 10 Empty
Geraldo kabinetas - Page 10 Empty
Thu 22 Nov 2018 - 0:09

Stebėdamas kaip seksualiai Lexie nusivalo nuo savo odos skystį, Geraldas vis ryja seiles, dar kartą susijaudins, jeigu akylai stebės kiekvieną panašų pusseserės veiksmą. Geraldui pro akis neprasprūsta, kad Lexie nusprendžia nesidėti kelnaičių, tad jis kiek surimtėja, suneria rankas sau prie krūtinės. - Nesakyk, kad visą dieną nuogu tarpkoju vaikštinėsi, - pasako kaip įspėjimą, tada šiek tiek šypteli. - Arba ateisiu pats užmauti, - priduria tvirčiau suimdamas merginą į savo glėbį, tada įkvepia jos odos, prideda lūpas prie smilkinio. - Neįkyrėsi, - patikina jis vėl atlenkdamas galvą ir pažvelgdamas Lexie į akis. - Jeigu problema bus, kad staigiai susijaudinai, tai tikrai greitai ją išspręsiu, - pajuokauja, nors iš dalies tiesa, kai Geraldas yra įmonės savininkas, sau galėtų leisti netgi vidury svarbaus susitikimo atsiprašyti ir nuskuosti tiesiai pas savo pusseserę. Jazzlyn prakalbus apie darbą ir priminus vyrui apie jo pareigas, šis kiek atsidūsta, tada palinksi galva. - Šiandien dar nieko ypatingo neduosiu, keli skambučiai ir kelios ataskaitos, - pasako nykščiu perbraukdamas per merginos lūpas. Ir kaip jis dabar dirbs likusią dienos dalį po tokio audringo sekso ir reginio, kurį ką tik matė kabinete.
Back to top Go down
avatar
Likes : 1138
Posts : 2236

Geraldo kabinetas - Page 10 Empty
Geraldo kabinetas - Page 10 Empty
Thu 22 Nov 2018 - 0:21
View user profile

Kuomet Geraldas išreiškė savo nepasitenkinimą, kad Lexie neapsimovė kelnaičių, ji kiek suraukė kaktą, suėmė pusbroliui už riešo ir pakišo jo ranką sau po sijonu, priliesdama ja savo šlapią nuo drėgmės tarpkojį. - Leisk bent apdžiūti, žmogau, - burbtelėjo ji, užsidės paskui tas kelnaites, dabar nenorėjo jų šlapinti, kol dar visa jautėsi drėgnutė. - Bet nesupykčiau, jei pats ir užmautumėt, - kiek atsileidusi žaismingai šyptelėjo ir pasistiebusi ant pirštų galų pakštelėjo pusbroliui į lūpas. Pajutusi tvirtą vaikino glėbį, Lexie palaimingai numykė, tvirčiau apsikabino Geraldą, spustelėjo net jo kūną. Nusijuokė po jo komentaro ir linktelėjo galva. - Sunkiai susijaudinu, kuomet jūsų nėra šalia, - prikandusi lūpą pažvelgė į Wayne akis ir tuoj nekaltai šyptelėjo. Kalbai pasisukus apie darbą, Lexie linktelėjo ir tuomet išsilaisvino iš pusbrolio glėbio nenorėdama piktnaudžiauti darbui skirtu laiku. - Gerai, jeigu kas, skambink ar užsuk, žinai kur randuosi, - tarstelėjusi pasiėmė nuo stalo savo sutartis, o į kitą ranką - nuo žemės portfelį. - Kavos dar norėsi? - paklausė pasisukusi per petį einant link durų.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Geraldo kabinetas - Page 10 Empty
Geraldo kabinetas - Page 10 Empty
Thu 22 Nov 2018 - 12:37

Pajutęs merginos drėgnumą Geraldas prikanda lūpą, gera žinoti, kad ji tokia tik dėl jo. Nusišypsojęs jis neskuba atitraukt rankos nuo Lexie lyties, dar švelniai pirštais perbraukia per lytines lūpas. Jeigu jo  nestabdytų pati Jazzlyn, tai tikrai užsimanytų dar kartą pasidulkint. Lexie atsakius lygiai taip pat oficialiai, kaip ir Geraldas į ją kreipėsi, šis lengvai nusijuokia, tada perveria merginą žvilgsniu. - Turėsiu omeny, - pasako ir atsako į jos pakštelėjimą, kiek pratęsdamas bučinį, dar ir dantimis apatinę lūpą sukanda. - Argi ne taip ir turėtų būti? - paklausia turėdamas omeny, kad Lexie ir turėtų susijaudint tik tada, kai pusbrolis sukiojasi netoliese. Jazzlyn davus suprasti, kad jau laikas rimtiems reikalams, Gerald patempia lūpą, nužvelgia savo merginą dar kartą, o tada prieina savo kėdę, ant kurios netrukus ir atsisėda. - Norėsiu, - pasako su sukta šypsena veide, nes dar turės galimybę pamatyti Lexie. - Gero darbo, - palinki dar nenuleisdamas akių nuo pusseserės, vis dar nepamiršta kas čia ką tik vyko, o rankos lengvai virpa net ir padėtos ant stalo.
Back to top Go down
Sponsored content

Geraldo kabinetas - Page 10 Empty
Geraldo kabinetas - Page 10 Empty

Back to top Go down
 
Geraldo kabinetas
View previous topic View next topic Back to top 
Page 10 of 11Go to page : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
Under the Sun :: Verslo centras :: Escoship ofisas-
Jump to: