.

Share | 

Geraldo kabinetas

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next
AuthorMessage

Alias :
G ♛

Credit :
Kodas STARBOY

Claim :
Juan Luis Londoño Arias

Other accs :
Adriana Smith Herrera

Yo soy grosero y no te lo voy a negar

Tue 19 Jun 2018 - 21:38

First topic message reminder :

The fear of death follows from the fear of life. A man who lives fully is prepared to die at any time.
Back to top Go down

AuthorMessage

Claim :
Halsey

They think I'm insane and my lover is strange, But I don't have to fucking tell them anything
They think I'm insane and my lover is strange, But I don't have to fucking tell them anything

Fri 6 Jul 2018 - 10:16

Lexie pakinkavo galva kelis kartus, apsiraminusi galvojo gal net dabar jam paskambinti ir išsikviesti jį į ofisą pasikalbėti, nes jei ilgiau grauš ją mintys apie tai, tai visai išprotės. Enriquei pradėjus nešioti butelius, Lexie pasilenkusi apsimovė savo žudikiškus aukštakulnius, atsistojo, nuėjo prie lango ir jį prasidariusi užsirūkė. Netikėtai suvibravo jos mobilus telefonas, išsitraukusi jį mergina perskaitė žinutę ir plačiai nuo ausies iki ausies išsišiepė. - Pagamino mano teises, - pranešė kur kas guvesniu balsu išpūsdama dūmą iš plaučių. - Gal dar šiandien duotum darbinę mašinytę? - pasiteiravo Enriquės, nes užkniso ją važinėti su viešuoju transportu. Galvojo pasukti Geraldui ir paprašyt, kad ją pametėtų pasiimt teisių, tuomet ir pakalbėt abu galės.

I find it very, very easy to be true. I find myself alone when each day is through. Yes, I'll admit that I'm a fool for you Because you're mine, I walk the line
Back to top Go down

Alias :
G ♛

Credit :
Kodas STARBOY

Claim :
Juan Luis Londoño Arias

Other accs :
Adriana Smith Herrera

Fri 6 Jul 2018 - 10:34

Prisidegė ir pats cigaretę, nes nu ir šiam reikėjo nusiramti
 Na tai ką, abiems nusimato laisvą dieną, o Luis galės nuvaryt pas Diana, gal tą miegantį gražuolė jau bus atsikėlus. Tai įtraukęs dūmų į plaučius ten jų ilgai neužlaikęs išpūtė. Kuomet Lexie pranešė apie teisęs , šyptelėjo - sveikinu , sveikinu - sukikeno ir pats linksmiau. Senai jau buvo paruošęs darbinį bmw. Tai priėjęs prie stalo ištraukė ruda pakėtą kuriame buvo rakteliai ir automobilio dokumentai. 
- vakar vakare kaip tik pristatė,o automobilis garažę, serijos numeris voke. - pamerkė akį. Dar prie jų prinėšė peleninę pelenams nukrarytį kuria padėjo ant palangės. 

The fear of death follows from the fear of life. A man who lives fully is prepared to die at any time.
Back to top Go down

Claim :
Halsey

Fri 6 Jul 2018 - 11:14

Lexie gavusi voką su dokumentais ir rakteliais, įsikando cigaretę ir super greitai atplėšė voką su dideliu susijaudinimu. Pirmiausia pamatė raktelius su bmw ženkliuku. - BMW???!!! - cyptelėjo mergina, čiut ciziukas iš burnos neiškrito, tuoj jį išsiėmė ir nebaigdama rūkyti užgesino peleninėje. Tuoj ir dokumentus mašinos išpakavo, net žioptelėjo pamačius mašinos markę. Amerikoj bmw taip dažnai nepamatysi, iš vokietijos gabentas automobilis. - tu išprotėjai... - negalėdama patikėti savo akimis kokią mašiną Erkė jai nupirko. Nu gerai, įmonei, darbinis automobilis, bet vairuos tai Lexie. M3 hečbekas merginai pats tas, bet užtad 317kw... Bus sunku neviršyti greičio. - Enrique.. Aš neturiu žodžių, - suvebleno mergina ir tuoj stipriai apsikabino vyrą gerokai patraiškydama jam kaulus. - ačiū ačiū ačiū, - greitakalbe padėkojo žiauriai susijaudinusi ir dabar dar labiau nekantraudama bėgt teisių pasiimt.

I find it very, very easy to be true. I find myself alone when each day is through. Yes, I'll admit that I'm a fool for you Because you're mine, I walk the line
Back to top Go down

Alias :
G ♛

Credit :
Kodas STARBOY

Claim :
Juan Luis Londoño Arias

Other accs :
Adriana Smith Herrera

Fri 6 Jul 2018 - 11:43

Na taip BMW retai kur pamatysi, tiesiog Luis buvo kai kas skoloj tai už tai atvarė šiam automobilį. Aišku kiti darbuotojai važinėjo ir darbiniais senesniais modeliais, bet dabar dauguma visi atvarydavo savais. Na , o šitas, šitam jo garaže vietos nebuvo. O Enrique tuos automobilius pirko tik, nes tai buvo jo hobis. Dar va Dianai galvojo nauja nupirkti. Pamatęs jog Lexie apsidžiaugė pats greitai sutraukė cizą ir ją sutrinė. 
- smagu, jog patiko... ir niekas nesakė, kad aš neišprotėjęs. - čia taip įdomiai pasakė. Lexie apkabinus , apkabino ir ją. - nedėkok, laikyk tai premija už gerus darbo rezultatus - mirktelėjo jai.

Back to top Go down

Claim :
Halsey

Fri 6 Jul 2018 - 11:56

Lexie vis dar negalėjo patikėti, kad gavo tokią šūstrą ir brangią mašiną, atleidusi rankas nuo vyro kūno, suėmė delnais jo veidą ir stipriai pabučiavo į jo skruostą, jau net nežinodama, kaip daugiau atsidėkoti. - Tu tobulas, - išsišiepė ji gerokai nuotaikai pasitaisius ir paleidusi Luis susirinko visas savo šmutkes. - Soriukas, bet šiandien jaučiu imu laisvą paraižyt su nauja mašinyte, - sukrizeno Lexie ir surinkusi Geraldo numerį pridėjo prie ausies ragelį. - susirašysim, okey? - mirktelėjo Lexie ir išlėkė iš kabineto visa susijaudinusi.

Back to top Go down

Alias :
G ♛

Credit :
Kodas STARBOY

Claim :
Juan Luis Londoño Arias

Other accs :
Adriana Smith Herrera

Fri 6 Jul 2018 - 17:28

Tai dar džiaugėsi, kad jo nesutraiškė. O na bemvas yra bemvas  jam gi negaila. Gavęs bučki nusijuokė. - į sveikatą - dar pridūrė - gerai gerai, iki - tepasako šiai išėjus. Dar pats susiskambino su vienu žmogumi. Baigęs pokalbį dar sutvarkė kelis reikalus ir pats išmynė savais reikalais.

Back to top Go down

Claim :
Halsey

Sat 14 Jul 2018 - 13:19

Po vakarykščio barnio ir susitaikymo su Geraldu, Lexie žūtbūt norėjo pasikalbėti su Enrique apie jų visų trijų tarpusavio santykius ir iki galo viską išsiaiškinti. Mažiausiai Lexie norėjo, kad dėl jos pjautųsi du geriausi draugai, tad mergina jau per pirmą pertraukėlę nulėkė nupirkti du kavos puodelius, vieną sau, kitą bosui ir su jais prisistatė prie Luis kabineto durų. Alkūne pabarbeno į duris laukdama kokio nors atsako.

Back to top Go down

Alias :
G ♛

Credit :
Kodas STARBOY

Claim :
Juan Luis Londoño Arias

Other accs :
Adriana Smith Herrera

Sat 14 Jul 2018 - 13:42

Po vakar vakaro, Enrique beveik nemiegojo, lindo durnos mintys į galvą. Nors aišku vakar Diana kiek pagydė jį, bet vis tiek ant veido vis dar matėsi keli sužalojimai : praskeltas antakis ir lūpą. Nors ir pats Geraldas ne ką gražiau turėjo atrodyti už jį patį. Nesuprasi čia blemba to Wayne. Be kas jau padaryta - tas. Tas jo perdėtas pavydas ir įtarinėjimai... Na vakar pats Luis prikalbėjo to ko nereikėjo, pusės nei tiesos tikriausiai nebuvo. Bet dabar tai jau nerūpėjo. Aišku skaudu kai artimi tau suvaro peilį nu garą, to Luis negalvojo, kad taip bus. Kol nebuvo to Sebo viskas buvo gerai. O dabar net su geriausiu draugu susipyko. Bet kaip tokiam debilui išaiškinsi, kad jo merga jo nedomina visai. Na tiesa pasakius jau nebedomina. 
Tai visgi šiaip ne taip išsikrapštė iš namų ir nuvažiavo į darbą, sutvarkyti kelių reikalų. Apsirengė taip kaip ne į darbą visai. Džinsai, balti polo marškinėliai ir juodi nuo saulės akiniai ir balą kepurė su snapelių, kurį slėpė jo subaladotą marmūzę.  Baigęs telefoninį pokalbį ir išgirdęs beldimą į duris pakvietė tą asmenį užeiti. Pats nesivargino pakelti galvos, nors aišku veidas neatrodė labai baisiai, gan visai padoriai atrodė. 

Back to top Go down

Claim :
Halsey

Sat 14 Jul 2018 - 13:49

Išgirdusi pakvietimą užeiti, Lexie alkūne palenkė durų rankeną ir klubais jas pastūmė, taip užeidama vidun, o duris uždarė su koja, nes abi rankos buvo užimtos kava. - Labas rytas, - pakankamai guviai pasisveikino ir priėjusi prie Luis stalo padavė jam kavos puodelį, realiai dažnai jie rytais gerdavo kavą, o dabar dar ir proga tam buvo. Tik atsisėdusi priešais stalą mergina pastebėjo kaip nestandartiškai apsirengęs Enrique. - Pakeitei stiliuką? - pasiteiravo nesuprasdama kas vyksta, bet tuomet akys užkliuvo už Escobaro praskeltos lūpos. Lexie tuoj pastatė savo kavą ant stalo, pakilo nuo kėdės, palinko į priekį ir suėmusi už smakro vyrą pakėlė jo veidą į save. - Kas tave taip išgražino? - surimtėjusi ir susirūpinusi paklausė savo boso mintyse melsdamasi, kad tai nebūtų Geraldo darbas.

Back to top Go down

Alias :
G ♛

Credit :
Kodas STARBOY

Claim :
Juan Luis Londoño Arias

Other accs :
Adriana Smith Herrera

Sat 14 Jul 2018 - 14:02

Vos tik durims prasivėrus su vėjų gūsių jo nosį ir kavos aromatas pakuteno. Tai suprato, kad čia Lexie.  O dar kai pasisveikino tai ir abejonių neliko. -Labas ryta, Lexie - kiek pakimusiu balsu pasisveikino. Priešingai nei Cox, Enrique vpš neturėjo nuotaikos su niekuo kalėti ar kažką matyti.  Pasirėmęs dviem  pirštais kaktą dar perskaitė kelis lapus ir ant jų greitai pasirašė. Kuomet išgirdo sekantį Lexie klausimą, - tai, kad ne - atsakė į klausimą, bet vis dar akių nepakėlė į Cox. Bet toji buvo greitesnė. Po dar sekančio klausimo, galvojo ką pasakyti, meluoti ar ne. Tai švelniai patraukė jos ranką ir atsirėmė į kėdės atlošą - na ką gražesnis pasiliko ir tas kuris mane išgražino - nenorėdamas pats nieko jai aiškinti leido jai pagalvoti. pačiai.  Dar akis nudelbė į kavą - Be to , ačiū kavą. - Padėkojo. O gal jam vpš nieko jai neaiškinti, tegul pati išsiaiškiną pamačius savo pusbrolį. Tada ir suves visus galus. 

Back to top Go down

Claim :
Halsey

Sat 14 Jul 2018 - 14:16

Pastebėjo, kad Enrique negali Lexei net į akis pažiūrėti, o dar po jo komentaro tapo viskas aišku. Prašė Geraldo pakalbėti su savo geriausiu draugu, tai va kaip jis pakalbėjo. Patraukus Enriquei jos ranką, Lexie pliaukštelėjo sau per kaktą. - Idiotas, - sumurmėjo turėdama galvoje ne Luis, o Geraldą. Juk kiek kartų jam vakar kniso protą, kad pabandytų pasikalbėti su Enrique ir susitaikyti.. O jis va kumščius į darbą paleido. - Geraldo darbelis, ane? Dieve, Enrique, atsiprašau už jį... Iš dalies aš kalta, prašiau su tavim pasikalbėti, kad kaip du suaugę žmonės išsiaiškintumėt ir susitaikytumėt, tikrai nenorėjau, kad nutiktų visa šitai, - atsiduso ir prikando lūpą, net kavos jau nebenorėjo, gal tik parūkyti. Pažiūrėjo dar į Enrique veidelį, nugurkė seiles ir susmuko ant kėdės. - Tiesą pasakius, atėjau su tavim pasikalbėti... Po to bučinio... Juk mes niekada ir nebuvom tik draugai? Enrique, nežinau, gal tu bandai įtikinti ne tik Geraldą ir mane, bet ir save, kad tarp mūsų niekas nevyksta? Pavargau nuo visų tų kaukių... - nuoširdžiai Lexie pradėjo pokalbį, užtenka jai jau visos tos painiavos, nori ji išsiaiškinti kaip yra iš tiesų.

Back to top Go down

Alias :
G ♛

Credit :
Kodas STARBOY

Claim :
Juan Luis Londoño Arias

Other accs :
Adriana Smith Herrera

Sat 14 Jul 2018 - 15:22

Stebėjo mergina, ir jos veiksmus Tai aišku, kad suprato jog tai Geraldas. Žinoma po jos žodžių kiek nustebo. 
-Tai ir pasikalbėjom, bet savais būdais - paprastai pasakė. Na bent jau gal nesakys, kad jos bernužėlis jam su ginklu grasino ir vos nenudėjo. Tai šiandien čia ji nebent tik šarvojimo salėje pamatytų. - Nereikia čia savęs kaltinti. Jei Geraldas mokėtų blaiviai galvot, to net nebūtų buvę - pridūrė tai sunėrė rankas po krūtinę ir toliau klausėsi ką kalbą Lexie - Tai tik bučinys kuris nieko nereiškia. Nebent tau jis kažką reikškia ? - dar paklausė čia taip jos. -  Prisipažink, kad pati tą bučinį ir išprovokavai. - taip tiesiai šviesiai pasakė Enrique. Jei jau čia Lexie užsimanė atvirumo valandėlės tai tokia ir bus. - Ir aš nebadau nieko įtikinti, nes tarp mūsų tikrai nieko nėra ir negali būti. Tu su Geraldu, aš su Diana. Taip jau yra Lexie.  Nesistengiu nieko išskirti ar sukiršinti, Dėl dievo meilės. Puiku jei vėl susitaikei su Geraldu. Džiaugiuosi. Aš nekaltas , kad Geraldas galvoja,jog noriu tave tik į lovą įsitempti. Nesu aš aklas, negalvok, jog nematau nieko tavo elgesį.  - pats jau ėmė kalbėti kažkokias pievas, norisi čia viską gražiai pasakyti bet ir pats to matomai nesugeba. Nenori nei merginos įžeisti nei ką. - Lexie, esi tikrai nuostabi mergina, ne kartą ai sakiau, ir  jai nuoširdžiai, tai ir norėdamas negalėčiau pamilti kitos moters. Atleisk jei ką ne taip padariau, ar pasakiau. Gal ne taip mane supratai, bet tikrai jokiu blogų ketinimų neturėjau. O Geraldo fanatzijai tai ribų nėra. Nesiruošiu aš jam dar syki aiškinti visko. - atsiduso net po savo kalbos. Dievaži tikrai nebuvo jis šiandien nusiteikęs tiek kalbėti, Matosi, kad žmogus nemiegojęs visai ir su lengvom pagiriom. 

Back to top Go down

Claim :
Halsey

Sat 14 Jul 2018 - 16:07

Vyro šaltumas ir atsispindinti ironija visoje kalboje Lexie gerokai nustebino, ši net nesistengė nuslėpti tos nuostabos savo veide. Ji atėjo pas jį ir kone nusižeminusi atveria pamažu savo širdį, o Enrique kone pasišaipo ir išvarto, kad čia Lexie prisigalvoja nebūtų dalykų ir kariasi jam ant kaklo pati. - Enrique, žinai kaip atrodo bučinys, kuris nieko nereiškia? Paprastas bučkis į lūpas. O tu man aiškini, kad taip kaip mane lietei, kaip mane nusinešei ant šito stalo, kaip bučiavai - nieko nereiškia? Jei būčiau tavęs nestabdžiusi, o toliau skatinusi, būtum mane padulkinęs ir tai vistiek nieko nereikštų? Ar tu visai mane debile laikai? - jau nebeapsikentusi ėmė pyškinti tiesiai šviesiai ką galvoja. - Gerai, dabar nustumkime į šalį trumpai Geraldą ir Dianą, nes ne apie juos noriu šiuo momentu kalbėti, o apie mudu. Ir man nusišikt ar tu turi nuotaikos apie tai kalbėti, nes man to siaubingai reikia kol visai nenušokau nuo proto, - atsistojusi suskėryčiojo rankom susinervinusi po Luis visos prakalbos. Apėjo stalą, sustojo priešais Enrique ir prilinko prie jo veido. - Nuo tos dienos, kai mane partrenkei, tu siaubingai mane trauki. Ir nebijau to pripažinti garsiai, nes to fakto nieks nepakeis, nei Diana, nei Geraldas, tiesiog taip yra. Ir neskiesk man tų šūdų apie meilę, gali mylėt ar negali, nes aš nė velnio tokių dalykų nesuprantu, - suirzimas jautėsi tiek Lexie žodžiuose, tiek pačiame balse. Tuomet Cox atsitiesė ir atsiduso giliai. - Nori manęs, būk vyras ir pasiimk. Gal tada nustosi man siųsti klaidingus signalus, nes į akis sakai vieną, o darai visai ką kitą. Nors ką aš čia kalbu su bailiu... Sugriovei savo santykius su Geraldu dėl manęs, sugriausi ir su Diana, tik dėl savo bailumo dar ir mane prarasi, - sumurmėjo Lexie ir apsisukusi ant kulno pasiėmė savo kavos puodelį, pasilenkusi per stalą. Metė paskutinį žvilgsnį į Enrique laukdama jo atsako. Jei nesulauks - pati žino kur durys, išeis daugiau savęs nebežemindama.

Back to top Go down

Alias :
G ♛

Credit :
Kodas STARBOY

Claim :
Juan Luis Londoño Arias

Other accs :
Adriana Smith Herrera

Sat 14 Jul 2018 - 16:35

Lexie pradėjus taip kalbėti, vos nesusižvengė. Nu tikrai pati čia atėjo kalbėti pradėjo, tik ne aišku ko jinai tikėjosi. Kadjis jai paplos. Ar tai , kad pradės varažinti , kad ir jis jai neabejingas... ne nu cirkas vidurį baltos dienos. 
- nelaikau, tau tiesiog reikia susivokti ko nori iš gyvenimo. O kas dėl to bučinio  tai tik bučinys. Nesureikšmink tokio dalyko. Jei atvirai, tai kas čia žino, gal bučiau. Bet to juk nepadariau. O tai jau senai užmiršau. - atvirai tai jai pasakė,  jog ir Geraldui dar skiedė, kad pati čia su juo flirtuoja.  Nu bet vis tiek jo draugui ir Lexie reiktu galvas pasigydyti. Nu ir jam pačiam, nes per juos tikrai baigia išprotėti. Na jis jau viena syki prarado Diana, tai nenustebtų ,jog ir antrą kartą ją prarastų. Tai išklausė Lexie , dar pažiūrėjo rimtai į ją kai šioji priėjo prie jo nu tiesiog žvilgsnis kone klausė "ar tu rimtai ? " Na taip ar taip išgirdo ką ir norėjo išgirsti.  Tesiog pati mergina galėtų savęs taip nežimti ir būti su savo pusbroliu kiek širdis geidžia nekvaršindama Luis galvos. 
- Tai jei nesupranti ir nesuprasi.  Aš nežiūrių į moterį tik kaip į kokį sekso ir pasilinksmino  objektą , ar  tai mėsos gabalą kurį galimą pamaigyti kaip tik užsimanai. Pyk nepykus,  Lexie, bet aš ne toks žmogus. Nežaidžiu.  Man svarbaus ir jausmai. O jei Diana ir prarasiu, tai nebus pirmas kartas kai mes išsiskiriam.  Ir aš ne bailys,  tiesiog užimtos moterys manęs nedomina. Ir dar syki atsiprašau jog kažką ne taip padariau. - pasakė palyginus ramiai. Atsiduso dar tyliai. Galbūt ir įskaudino Lexie, bet ir pati turėtų suprasti, kad savęs žeminti nereiktų.
 - O jei taip teigi, jog tave taip traukiu, tai įrodyk. Nors pala pagal tave aš bailys, kurio nedomina užimtos merginos , tai gal ir tu bailė ? - toliau jau pievas kalbėjo. Bet išliko gan ramus. Nors realiai ką jis čia kalba. Nenustebtu ir antausį gautų nuo Lexie.  Nors dabar nei pats nesuprato ar Lexie jį išvis traukia kaip moteris. 

Back to top Go down

Claim :
Halsey

Sat 14 Jul 2018 - 17:16

Enrique žodžiai buvo kaip su šlapiu skuduru per veidą, jau geriau jis būtų patylėjęs ir nebeskaudinęs Lexie. Merginos veidas persikreipė, siaubingai nusivylė Luis, sudiegė paširdžius. Nudelbė žvilgsnį į šoną, kiek prisimerkė. - Žinai kodėl niekada nekalbu apie savo santykius ir nenorėjau, kad sužinotum, jog aš su Geraldu? - tyliai ji paklausė vyro, nors nereikėjo jai atsakymo į retorinį klausimą. - Nes tai laikina, sumauta beprotybė. Jis mano pirmos eilės pusbrolis. Mes neturim jokios ateities, nesituoksim, neturėsim vaikų, nepasensim drauge. Taip, dabar faina, atrodo neegzistuoja žmogus, su kuriuo būtų geriau negu su juo. Tačiau vieną dieną viskas grius, užsimanys jis tikrų santykių, užsimanysiu aš, kada tai nutiks bus tik laiko klausimas ir vienas iš mūsų liks įskaudintas. Enrique, aš nenoriu laukti, kol viskas pamažu pasibaigs. Tu aiškini, kad aš užimta. Užimta su kuo? Savo pusbroliu? Ar tu suvoki, kaip tai debiliška? Aš net savo mamai negaliu parodyt savo vaikino... Tu net nesuvoki kiek man reikia išgyventi, kasdien esu priversta neigti savo santykius, žiūrėti savo antrai pusei į akis ir žinoti, kad viskas pasibaigs vis tiek, - drebančiu balsu pirmą kartą Lexie garsiai išsakė ką galvoja apie santykius ir tik emociškai palūžusi sugebėjo tą padaryti. - Žinai kodėl aš trinuosi prie tavęs? Nes tik su tavim būdama aš nepasiilgstu Geraldo, tavo prisilietimai kompensuoja jo prisilietimus. Kai tu šalia, aš imu jaustis kvailai... Joks kitas vaikinas nesugeba man iš galvos išmesti pusbrolio, o tu gali. Bet pasirodo tu man nei meilužis, nei draugas. Juokies iš manęs, išvartai, kad pati vilioju ir provokuoju. Žinai, kas didžiausias provokatorius čia? Tu, - su paskutiniu žodžiu Lexie išsitraukė mašinos raktelius ir numetė Enriquei ant stalo. - Tokias mašinas turėtum dovanoti savo merginai, o ne man. Šio darbo taip pat nenusipelniau, net neturiu tam atitinkamo išsilavinimo. Tad išeinu, kad tavęs nebeprovokuočiau ir nebegriaučiau tavo santykių su mylima moterim. Atleisk, bet matomai geriausio draugo nepadėsiu susigrąžinti, - net nežiūrėdama į Enrique Lexie akimirksniu nusprendė išbraukti iš savo gyvenimo viską, kas ją sieja su Enrique. Net jeigu teks paaukoti finansinį stabilumą.

Back to top Go down
Sponsored content

Back to top Go down

Geraldo kabinetas
View previous topic View next topic Back to top 
Page 6 of 11Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next