.

Share | 

Geraldo kabinetas

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next
AuthorMessage

Alias :
G ♛

Credit :
Kodas STARBOY

Claim :
Juan Luis Londoño Arias

Other accs :
Adriana Smith Herrera

Yo soy grosero y no te lo voy a negar

Tue 19 Jun 2018 - 21:38

First topic message reminder :

The fear of death follows from the fear of life. A man who lives fully is prepared to die at any time.
Back to top Go down

AuthorMessage

Alias :
G ♛

Credit :
Kodas STARBOY

Claim :
Juan Luis Londoño Arias

Other accs :
Adriana Smith Herrera

Sat 14 Jul 2018 - 18:28

Buvo jis toks biški lengvam šoke, klausėsi merginos nu debilas visiškas pasiliko dabar. Rimtai gal jam nieko sakyt nereikėjo. Bet savo principų jis tikrai nenorėjo peržengti. Jis pats nežinojo ką jaučia Lexie. Ji per tokį trumpą laiką sugebėjo taip sudrebinti Enriques pasaulį, kad jis tapo kaip ne savas. Tai po jos monologo šis atsistojo paėmė iš jos ta kavos puodelį ir padėjo ant stalo. Apkabino ją taip netikėtikai ir atsiduso. Sunku ir jam buvo tik to niekada nerodė. 
- tu galvoji , kad aš nieko nesuprantu ? Tiesa?  Bet pats nesigaudau savo jausmuose. Tu pyksti, kad taip kalbu ? Tiesa? Žinoma , kad pyksti. - pradėjo kalbėti. - tu tikrai nori žinot ką aš manau, ką jaučių. Galu gale ką galvoju ? - pažiūrėjo jai akis atsitraukęs nuo jos. Paklausė jos rimtai Žinoma jis mylėjo Diana, Lexie jautė kažką, bet pasinaudoti ją tikrai nenorėjo. Aplanai nežinojo ar ką jai jautė - jeigu nebučiau su Di, tikrai bandyčiau tavę atmušti nuo Geraldo. Jei jau nori žinot tai, pats nežinau ką tau jaučiu. Su tavim man gera, tikrai gera. Su tavim sugebi kažkaip užsimiršti. Negalvoti nieko. Nežinau kas man nutinka kai esu su tavimi... bet faktas, kad jaučiuosi kaip ne savas.  Pirmom diemomis tikrai mane traukei. O tas bučinys, norėjau įsitikinti ar tai ne kokia mano iliziuja. Ar rimtai būdamas su tavim galėčiau išduoti Dianą. - atsiduso  net nes jau kartotis turbūt pradėjo. Šitie Cox žodžiai išmušė jį iš vėžių. Tai nutilo kai ji numetė tuos raktelius, nesureikšmino ir tai, kad ji nori išeiti.  Tai vėl pažiūrėjo į ją. - Lexie ... - tik sumurmėjo jos vardą tylesniu balsu- tiesiog tavo žodžiai išmušė manė iš vėžių. Tikrai nežinau ką sakyt.  - prisipažino jai. O ir veidas toks rodė, kad jau gailėsi savo ištartų žodžių. - ką tu nori jog padaryčiau? Arba jei kitaip tai ko nori iš manęs  - dar taip paklausė jos. Po viso jos pareiškimo, kad išeina iš bdarbo. Atrodė kai debilas, nes visai jau blaiviai negalvojo. Dabar tik prisigert tenotėjo. 

The fear of death follows from the fear of life. A man who lives fully is prepared to die at any time.
Back to top Go down

Claim :
Halsey

They think I'm insane and my lover is strange, But I don't have to fucking tell them anything
They think I'm insane and my lover is strange, But I don't have to fucking tell them anything

Sat 14 Jul 2018 - 19:30

Lexie jau rimtai būtų nešusi muilą iš ofiso, tiesiog laukė kol Enrique pasakys ar jai reikės atidirbti tas porą savaičių kol naują žmogų ras, ar ji jau šiandien gali susirinkusi šmutkes nešdintis iš ofiso. Bet jis ta tema net nekalbėjo, o sustabdė merginą. Lexie kūnas įsitempė, kai vyras ją apkabino, iš arti užuodė jo kvepalus, kurių aromato taip buvo išsiilgusi, Cox užsimerkė trumpam ir atsiduso, gumulas užstrigo gerklėje, vis dar negalėjo patikėti savimi, kad šitam niekšui atvėrė savo širdį, kai iš tiesų turėjo atverti ją žmogui, kuriam iš tiesų nuoširdžiai rūpėjo ir kuris dėl jos net geriausiam draugui snukį išmalė. Lexie apie tai pagalvojusi pakėlė akis į Luis, nužiūrėjo sužalojimus ant jo veido, susirūpinusi ėmė mąstyti kiek Geraldui kliuvo, ar jis darbe, ar smarkiai jį sužalojo... Atsitraukus Enriquei tik dabar Lexie suvokė, kad ji nė velnio negali užmiršti Geraldo net ir būdama su Escobaru. Tik ne tada, kai ant boso veido puikavosi aiškiausias įrodymas, kad Geraldas turi jausmų Lexei, o ji galvojo, kad jos santykiai netikri... Bet gal iš tiesų yra visai kitaip? Escobaro žodžiai nieko nepasakė, jis pats nežinojo ką jaučia, bet aiškiai parodė, kad dėl Jazzlyn jis nekovos, nes turi Dianą. Lexie paklausta ką norinti jog jis padarytų, atsiduso ir vėl pakėlė akis į Luis. - Pasakyk man tiesą, už kokius žodžius Geraldas tave taip išgrąžino? - paklausė ji lyg tyčia nebekalbėdama apie savo jausmus Enriquei, norėjo sužinoti už ką Geraldas pylė savo geriausiam draugui į veidą. Lyg ir naudojosi, kad Enrique kažkiek norėjo sulaikyti merginą, gal bent atsivėręs turintis jausmų jis nebemeluos ir pasakys, kokia priežastis, kad du draugai eilinį kartą išsidraskė. Jos net širdis pradėjo smarkiau plakti atsiradus vilčiai, kad galbūt... Galbūt ją Wayne myli.

I find it very, very easy to be true. I find myself alone when each day is through. Yes, I'll admit that I'm a fool for you Because you're mine, I walk the line
Back to top Go down

Alias :
G ♛

Credit :
Kodas STARBOY

Claim :
Juan Luis Londoño Arias

Other accs :
Adriana Smith Herrera

Sat 14 Jul 2018 - 20:19

Šitą visą situacija iš ties buvo tokia, kad net sunku paaiškinti buvo. Pykti nepyko. Ką jautė pats nežinojo. Net jo veidas rodė, koks jis supistai  pasimetęs yra. Nežino už kurio šiaudo griebtis.  Labiau už viską, nenorėjo būti gimę. Nes tokios situacijos jį nervino. Tiesiog viskas taip susidėjo į krūvą, kad vyras to jau pakelti negalėjo. Norėjo  dingti bent savaitei iš miesto.  Pailsėti nuo tu dramų kurios čia vyksta lyg kokiam seriale. O dar tie santykiai jos ir Geraldo .Nu vakar pats jis davė jam suprasti , kad atstotu nuo Lexie. Tai po tokio Lexie pareiškimo šis atsitraukė nuo jos. 
-Šiaip tai už viską. Už automobilį, už darbą kurį tau davia, kad bendravau su tavimi ir jam nesakėm. Ir... Na, neklydau pasakydamas , kad pati kabiniesi prie manęs,  nes ką tik tai pati pasakei. Taip esu šmikis ir visoks kitoks ,  vadink mane kaip nori įžeidinėk, trenk antausi, man nerūpi, nes to nusipelniau. Lexie,  bet savęs neapgausi, jog Geraldui nejauti nieko, o  jis tau.  Kitaip  jis man snukio išmanęs taip nebūtų. Toliau turbūt galvoja, kad bandau tave nuvilioti nuo jo, kad tau kažką jaučiu. Na daugiau nei paprastą draugystę,  o jis matomai pavydi. Pažįstų jį dešimt metų ir dar tokio nesu matęs.  Bet kas aš toks Lexie ?- net vėl atsiduso. Nu kalbėjo, kad kalbėti - Nors ir galutinai susipykau su juo, bet gal viena diena jis supras , kad smarkiai suklydo. Tiek tu , tiek aš  neesam šventi. Padarėm dag klaidų.  Viena buvo tą , kad nieko ja nesakėm. Bet, kas padaryta tas ,neverta savęs kaltint. Ar apgaudinėti dėl to. Suvokiu tą faktą labai gerai, Lexie. Žinau, kad tau sunku.Bet suprask ir mane, tu išdykai taip netikėtai, sujaukei man protą, o dar draugas pasakė , kad jus pora. Tai kaip man elgtis reikėjo ? Aišku man buvo šokas, reikėjo tam laiko susivokti. Vakar iš pykčio prikalbėjau daug visko. Mes susimušėm. Tokie jau esam. Jei žodžiais nieko neišsprendžiam - sprendžiam kumščiais - jau kaip davė kalbos tai davė. - Nežinau patikėsi ar ne, bet tu man rūpi .Rūpi kaip draugė. Tikrai.  - kiek šyptelėjo jis jai. - Nenoriu, kad per mane jaustumeisi blogai. Suprasiu, jog supyksi ir nenorėsi daugiau čia dirbti. Matyti ir kalbėtis su manim - Dadūrė - ne tik tu , bet ir aš turiu rūpesčių kurie tuoj mane tikrai pribaigs.  O viskas kas čia įvyko irgi prie to prisidėjo - net atsiduso . įsikalbėjo biški, nieko konkretaus kaip visada nepasakęs. 
- Jeigu atvirai, tai man pačiam nelengva. Nenoriu stoti tarp tavęs ir Geraldo, jei esat laimingi, nors ir ateities neturit.Žinau ne lengva, bet nenori būti šuniui penkta koja. Jau ir taip per daug viską sumoviau , nenoriu sumati dar labiau. Neneigiu to fakto jog ir nenorėjau tavęs tavęs įsitempti į lovą po to bučinio čia, tiesiog.. bet nesu toks, ką galbūt tu galvoji apie mane.. - pasakęs persibraukė per plaukus buvo ryškiai susinervinęs. Nežinojo ne ką dar pasakyti, Jei jau Lexie akyse yra bailys,  tai geriau tokiu ir pasiliks. Jau kalbėjo ne aišku ką, tiesiog buvo sunku blaiviai mąstyti. Dėl darbo net į kalbas nesivėlė, tiesiog supras, jog nenorės čia daugiau dirbti, po to kas čia ką tik įvyko.

Back to top Go down

Claim :
Halsey

Sat 14 Jul 2018 - 20:49

Enrique žodžiai iš tiesų sukrėtė merginą, ji nežinojo, kad Geraldui taip smarkiai rūpi ir tik dabar tai suprato. Juk dar vakar Enrique minėjo, kad yra visiškai atvirkščiai ir tai begalo įskaudino Lexie. Po vyro žodžių Lexei širdis pradėjo smarkiau plakti, o delnai prakaituoti, ji buvo įsmeigusi žvilgsnį Luis į krūtinę, nors prieš akis stovėjo Geraldo veidas. Ar jis rimtai ją įsimylėjo? Tai nėra santykiai paremti vien tik beprotišku seksu? Kad ir kaip save bandė įtikinti, kad pusbroliui negalima nieko jausti, dabar net pulsas buvo užkilęs sužinojus, kad jis tikrai turi jausmų Lexei. - Kodėl man tada vakar sakei, kad Geraldas su manim nerimtai? - virpančiu balsu paklausė Jazzlyn duodama Enriquei suprasti, kad tai jis pasėjo merginos širdyje abejonę, juk ją net guosti vakar dėl to reikėjo... - Kiekvieną dieną abejoju dėl savo santykių, bijau, kad esu išnaudojama vien tik dėl seksualinių ketinimų. Ar tu suvoki kiek įtakos turėjo vakarykščiai tavo žodžiai? Mes su Geraldu per plauką vos neišsiskyrėm, nes tikėjau tavimi, o ne juo. Enrique... Aš nebegaliu taip daugiau. Tu mane plėšai iš vidaus. Nori būti su Diana, sakai man turįs kažkokių jausmų, kitą akimirką sakai, kad žiūri į mane tik kaip į draugę... Tu mane klaidini siaubingai. Paklausyk kaip tu kalbi, kas sakinys tavo nuomonė vis keičiasi apie mane. Nežinau kokiu tavo žodžiu tikėti, o kokiu ne. Atėjau pas tave galutinai išsiaiškinti, o likau sutrikus dar labiau nei prieš tai. Bent jau pamačiau, kad savo vaikinui nuoširdžiai rūpiu.. - blausiai šyptelėjo nužiūrėjus vyro veidą, kuris buvo to vizualus įrodymas, kad ir ką Luis besakytų. - O dėl darbo... Dirbsiu čia kol Geraldas dirbs, - atsiduso persigalvojus, ant karštų juk sugalvojo mesti darbą. O tuomet pačiupo automobilio raktelius nuo stalo, ketindama važiuoti pas Wayne. - Enrique, ne man reikia suvokti ko aš noriu iš tavęs, o ko tu nori iš manęs. Jei nori likti tik draugais ne tik su manim, bet ir Geraldu... Lauksim tavęs su Diana prie ežerų. Jei ne... Na pats žinai, geruoju tai neužsibaigs, - pasakiusi finalinius žodžius Lexie pasičiupo kavos puodelį, o kita ranka priglaudė telefoną prie ausies skambindama Geraldui ir išėjo iš boso kabineto.

I find it very, very easy to be true. I find myself alone when each day is through. Yes, I'll admit that I'm a fool for you Because you're mine, I walk the line
Back to top Go down

Alias :
G ♛

Credit :
Kodas STARBOY

Claim :
Juan Luis Londoño Arias

Other accs :
Adriana Smith Herrera

Sat 14 Jul 2018 - 22:31

Ta vakarė jie gėrė, o jis durnas taip ir pasakė. Ne iš blogos valios. Bet kas padaryta tas. Paskutiniu metu Enrique daug klystą, tai jei kas jį ir nuimtų nuo vaizdo tai net nenustebtų, nes nebūtų kada to padaryti. Tai išklausė jos .  Tie jos žodžiai įdomiai nuskambėjo. Pati sau ir Lexie prieštarauja. Bent jau taip atrodė Escobarui. 
- Tu pati savęs nesupranti . Sakai  kad su manim negalvoji apie Geraldą, o kita sekunde jau verki, kad vos neišsiskyrėt. Tik pasakiau ką jis man girtas svaičiojo. Dar syki atsiprašau. Daugiau nesakysiu nei žodžio. Pamirškim kas buvo ir gyvenkim toliau, visiems bus geriau. Nesiaiškinsiu daugiau kaip jaučiuosi, ką jaučiu ir ką noriu ir nenoriu jausti,  nes tai beprasmiška. Nes , žinai, toks  jausmas,  kad tuoj užsismaugsiu nuo šito cirko. - jau negalvojo ką sakė, kvailas pasiteisinimas būtų jog čia dėl miego trūkumo ar šiaip viso streso. Bet jau neturėjo noro toliau kalbėti. Dar norėjo apie mašina užmesti paklausti ar patogi buvo, bet patylėjo. O dar sako, kad pats Luisi taip elgiasi. Na tai vyras buvo savanaudis. Bet jo akyse pati Lexie nežinojo ko nori. Ai nu jau nesigilino. Toliau išklausė jos ir pavartė akis - ir kodėl viskas su tavimi taip sudėtinga turi būti - dar čia taip burbtelėjo jau nelabai klausė ką jinai kalbą . Tik sukluso kuomet užsiminė apie ežerus - busiu jei jau pažadėjau. - dar pridūrė. Daugiau nieko jis jai nesakė tiesiog palaukė kol mergina išeis. Susiskambino su vienu čiuveliu susitarė dėl vienų reikalų. Ir pats netrukus išvarė. 

Back to top Go down

Credit :
xionide, starboy

Claim :
G-Eazy

They be telling me to slow down I be screamin' out
They be telling me to slow down I be screamin' out "Fuck that!"

Tue 14 Aug 2018 - 19:51

Po incidento ligoninėje su Lexie tėvu Geraldas iš ten dingsta labai greitai, apsigalvoja net su Enrique susitikt ir kuo greičiau sutvarkyt kažkokius reikalus. Įsėdęs į mašiną važiuoja ne tiesiai į Escoship ofisą, bet į namus. Ten apsiprausia, persirengia kitais drabužiais, nes džemperis visas kruvinas, dar kiek palaiko ledą ant nosies, palaukia kol kraujas nustos bėgt ir tik tada nuvažiuoja iki ofiso. Nemalonu kažkaip lankytis pastate, iš kurio nori kuo greičiau dingt ir neturėt nieko bendra. Užkilęs liftu iki reikiamo aukšto Geraldas prieina Erkės kabineto duris, prieš tai atrėmęs gal penkių kolegų žvilgsnius į savo marmūzę, bet nieko jiems garsiai nepasako, tik pasisveikindamas linkteli galva. Nesibeldęs atidaro duris ir žengia vidun, bet susiraukia, nes suskausta nosį prie akių srities. - Sveikas, - pasisveikina su draugu ir ištiesia jam ranką. Galėjo šiaip pleistrą bent užsiklijuot ant nosies, bet Wayne labai nenorėjo, jog Luis atkreiptų dėmesį į išmaltą Geraldo veidą, tad surizikavo čia atvykti ką tik po priimto smūgio. - Kaip sekasi? - paklausia neskubėdamas pereiti prie įmonės reikalų, nes laiko Geraldas dabar turi marias, kol Bernardas ligoninėj tupės. Lėtai atsisėda į kėdę ir atsirėmęs į ją užverčia galvą, pažvelgia į lubas, bet tuoj užsimerkia, nes galva pradeda svaigti. Galingai čia dėdė kirto, nepaneigsi.

I'll never be your mother's favorite, your daddy can't even look me in the eye. If I was in their shoes, I'd be doing the same thing. Sayin' there goes my little girl, walkin' with that troublesome guy 
Back to top Go down

Alias :
G ♛

Credit :
Kodas STARBOY

Claim :
Juan Luis Londoño Arias

Other accs :
Adriana Smith Herrera

Tue 14 Aug 2018 - 20:03

Nuo ryto šis bandė užimti savo galvą kitom mintimis. Negalvoti kas buvo ir kas bus. Žodžiu bent jau veiklos buvo susiradęs kai ką susikruati ko labiausiai jam reikia, arba ką grįžęs namo tikriausiai peržvelgęs sudegins židinyje. Šiaip kabinetas kaip įprastai atrodė taip pat, nebuvo jis toks žmogus kad daug apsigriozdinti darbo vietą. Tai iš pradžiu nelabai suprato Geraldo, nu bet px, nes greitai gan persigalvojo. Tai na kol laukė spėjo ir dokumentus parengti. Įėjus draugui šis atsitraukė nuo lango prie kurio stovėjo į žiūrėjo į miestą,  o atsisukęs kilstelėjo net antakį. - Sveikas - pasisveikino ir pats ištiesęs jam ranką ją paspaudžia. Dar pažiūrėjo į draugo marmuzę, bet kol kas nieko nekomentuos.  Gavęs tokį kausimą, kiek patraukė pečiais  į viršų - Normaliai - nieko per dug nesakydamas draugui apie tai kas vyko per šias dienas, kurios matyt prilygo jam pragarui. Bet ir Wayne nebūtina tai žinoti. - O tau ? - pasiteiraują ir pats atsisėsdamas pusę lūpų šyptelį - tai nuo ko šį syki gavai į nosį ? - visgi neištvėręs paklausė draugo. Nu įdomu pasidarė ir tiek. 

Back to top Go down

Credit :
xionide, starboy

Claim :
G-Eazy

Tue 14 Aug 2018 - 20:12

Nespėja nei Erkės veido išraiškos nužvelgt, kad suprastų, jog Escobarui irgi ne pačios geriausios dienos. Tik iš vyro balso supranta, jog draugas kažkoks pridvėsęs, liūdnokas. Atlenkęs galvą Geraldas paliečia nosį pirštais ir kiek paspaudęs nosį suinkščia. - Blet duok ledo. Arba kompresą iškart, - paprašo pažiūrėdamas į Luis, o tada į savo ranką, tikrina ar kraujas vėl nebėga. Kilsteli antakį kai Erkė neparodo noro pasipasakot kaip jam sekasi, nu jeigu jis taip, tai ir Geraldas taip elgsis. O juk galėjo viskas būt kitaip. Sujudėjęs kėdėje Wayne atsidūsta, išsitraukęs telefoną dar atrašo sms Lexie, o tada abiem rankom persibraukia per plaukus. - Kaip matai. Jei ne su tavim daužausi, tai su kuo nors kitu, - pasako atsakydamas į Luis klausimą ir pusiau šypteli, kažkaip juokinga situacija jam pasirodo. Abu draugai kažkokie sugniuždyti, lyg žemę pardavę sėdi. - Geriau sakyk kas per reikalai, kad šitaip dega, - pasako pereidamas prie pagrindinės temos ir taip nustumdamas į šalį savo beviltišką meilės istoriją. Paprašytų Escobaro kokio viskio, bet kadangi dar dienos metas ir Geraldas už vairo, tai susilaiko nuo tokio prašymo.

I'll never be your mother's favorite, your daddy can't even look me in the eye. If I was in their shoes, I'd be doing the same thing. Sayin' there goes my little girl, walkin' with that troublesome guy 
Back to top Go down

Alias :
G ♛

Credit :
Kodas STARBOY

Claim :
Juan Luis Londoño Arias

Other accs :
Adriana Smith Herrera

Tue 14 Aug 2018 - 20:29

Na kalbėjo kaip neįprastą jam, kažkiek kankino liūdesėlis, na bet tikėjo, kad viskas gal laikui bėgant susitvarkys. Va pasiners vėl į darbus verslą. Šiek tiek gaila bus šiai vietai pasakyt adios, bet toks gyvenimas. Geraldas Escobaro akimis ir ne ką gerai atrodė, na ne dėl to kad kažkas jam piso į snukį vidurį baltos dienos, bet ir balsas išdavė ,kad ne viskas čia gerai. Tas ežeras irgi prisidėjo prie viso šito, na omeny turint draugystę, kuri pasirodo irgi nėra amžina. Paprašytas ledo, priėjo prie mini baro kuriame buvo įmontuotas šaldiklis ir sudėjęs į rankšluostį ledo priėjęs prie draugo padavė jam ir pats prisėdo priešais ant kėdės - imk, ir nerėkia tų dramų, gerai - ramiai kalbėjo Luis. - Tiesiog Diana pranešė blogas naujienas ir tiek - pasakė, o kad va jie čia viska nutraukė kol kas to draugui nesakė.  Šiaip jis labiau toks iškirtęs buvo dėl to ką Di jam pasakė, o ne dėl to, kad duris parodė. Ne pirmas kartas kai tą gražuola bėga nuo jo. - Tai nesakysi kas taip  išgražino ? - neatlyžo Enrique, o paklaustas apie reikalus, atsiduso. - Reikalas, tas, kad viska raukiu. Parduodu įmonę. - lėtai pradėjo aiškinti - Kadangi tu dalininkas, ir tau šios įmonės priklauso 50 procentų , tai pagalvojau gal nori įsigyti ir kitą pusę mano akcijų. - užbaigė ramiai žiūrėdamas į subaladotą draugą. Nelaikė jis ant jo pykčio ir tas net matėsi, bet na jau yra kaip yra.  

Back to top Go down

Credit :
xionide, starboy

Claim :
G-Eazy

Tue 14 Aug 2018 - 21:07

Gavęs rankšluostį su ledu Geraldas prisideda prie nosies ir kiek prispaudžia, išleidžia garsą panašų į aimaną, tik žinoma, iš skausmo. - Aš ir nekeliu dramų, kas tau yra, - pasako nustebęs ir suraukęs kaktą klauso ką Enrique kalba apie Dianą. Palinguoja galva, vadinasi, tikrai jiems abiems dabar sunkus metas. - Kas per naujienos? - paklausia kiek atitraukdamas rankšluostį ir pažvelgdamas į priešais sėdintį Luis. Kai draugas vėl paklausia kas davė į snukį Geraldas atsidūsta ir pavarto akis, matyt, teks pasakyti tiesą, šiaip ar taip Erkė buvo pirmasis, kuris sužinojo apie jo ir Lexie santykius. - Lexie tėvas, - atsako vėl prispausdamas ledą ir užsimerkdamas. Atsimerkia kai išgirsta apie įmonės pardavimą, va šito Geraldas iš Enriquės tikrai nesitikėjo. O dar Wayne galvojo išeit iš darbo... Nustebęs palinksta į priekį, nužvelgia Escobaro kabinetą, nu neblogas toks, ir sofkutė patogi yra... - Tu rimtai? O ką dabar veiksi? - paklausia negalėdamas patikėt, bet iš tiesų akcijų įsigijimo idėja net geresnė nei išėjimas iš darbo, Geraldui nereikės pirkt ar pradėt verslo kaip priedangos nuo mafijos, turės Escoship ir nesuks galvos. - Nu... man praverstų šita idėja, - pasako kiek pagalvojęs ir patraukęs rankšluostį paminko pirštais nosį. - Kažkaip maniau, jog numirsi su šita įmone, - priduria nusišypsodamas, atmosfera vėl tokia, kaip ir anksčiau, lyg jie niekada nebūtų pykęsi.

Back to top Go down

Alias :
G ♛

Credit :
Kodas STARBOY

Claim :
Juan Luis Londoño Arias

Other accs :
Adriana Smith Herrera

Tue 14 Aug 2018 - 21:34

Gal per švelniai pasakytą sunkus metas, bet na tikrai nešokinėjo Enrique iš laimės - Ai , nekreipk dėmesio, kelios dienos kaip ne savas. - atsiduso ir pažiūrėjo į draugą gal kiek liūdnu žvilgsnių, realiai jis jau kelintą parą taip negali normaliai sumerkti akių . 
- Uff... net nežinau kaip čia pasakyti...  - nuleido galvą, dar persibraukė delnu per savo ševeliūrą - na Dianai vėžys.O tai mane tikrai išmušė iš vėžių - tiesiai šviesiai pasakė draugui. Nes tie merginos žodžiai iki dabar jam skambėjo ausyse, nenustojo nei sekundei apie taip galvoti. - tai tokios va naujienos. - Pridūrė ir net nenustebo , kad gavo į dūdą nu savo dėdės. - Na aišku, bet nebloga ranka turi, nelūžo ? - pasiteirauja. Kažkaip net neklaus už ką gavo, kad ir taip akivaizdu. O ir draugo nevers čia pasakoti. - Taip aš rimtai. Nežinau, turiu pora idėjų.. bet artimiausiu metu skrendu į Kolumbija vėliau į Niujorką, o paskui jau bus matyt. Sugalvosiu kažką - trumpai čia apšvietė draugą, ir vos girdimai susijuokė 
- Galima sakyti , kad aš ir taip jau miręs. Tiesiog man šį įmonė nebereikalinga, o parduoti kažkam kitam.. na žinai. Visgi daug kuo padėjai,  viską žinai, todėl tau ir siūlau. Tiesą pasakius pirmas žmogus apie kurį pagalvojau, buvai tu. Nepaisant visko,kas per šį laikotarpį  nutiko.  - bekalbėdamas nuo darbo stalo paėmė įmonės perrašymo dokumentus ,prikimo ir pardavimo sutartį kuria parengė atsakingas asmuo ir viskas legaliai ir net notariškai patvirtina. Padėjo visus reikiamus dokumentus ant staliuko su rašikliu priešais Geraldą - Viskas čia legalu, mano advokatas tuo pasirūpino, tau tik perskaityti ir pasirašyti reikia.- dar pridūrė ir atsilošė kėdėje. 

Back to top Go down

Credit :
xionide, starboy

Claim :
G-Eazy

Tue 14 Aug 2018 - 22:02

Nusprendęs, kad nosiai ledo kol kas užteks Geraldas padeda rankšluostį į šalį, o tada išpučia akis išgirdęs naujienas apie Diana. Kažkokie keisti sutapimai tarp Geraldo ir Erkės... Vienam su panos tėvu nepaėjo ir pačiai panai sveikata nekažką, o čia ir kito pana serga rimtai. - Ką? Koks vėžys? Kokia stadija? - pradeda klausinėt, nes maža ką, gal pagydomas reikalas, jeigu dar tik ligos pradžia ir ji nespėjusi apimti viso organizmo. Atsidūsta sunkiai, suskausta vėl nosį, todėl prisimerkęs užverčia galvą į kėdės atlošą. - Ligoninėj sakė, kad nelūžo, - tarsteli neužsimindamas, kad ir taip ligoninėj buvo kai gavo į nosį, nepasakos apie Lexie persileidimą kol ji pati nenuspręs pasipasakot. Vargu ar Enrique apskritai apie tai kada nors sužinos. Švilpteli lūpomis kai Enrique įvardina šalį ir miestą, kuriuose lankysis. - Nu jasna... tai ką, su Diana jau viskas? - paklausia tylesniu tonu, nes tikriausiai pranešusi apie vėžį nusprendė ir atsiriboti nuo Escobaro, dažniausiai juk taip būna. Geraldo aplinkoje nemažai buvo pažįstamų, kurie sužinoję apie tam tikrą ligą stengėsi visai izoliuotis nuo kitų, bet nieko gero iš to neišėjo. Kilsteli antakį po kitų draugo žodžių, visai jau nusišneka, matyt pergėrė pastarasias dienas... - Kaip suprast jau miręs? Tu čia ką žudytis ruošiesi? - paklausia visai rimtai, net kėdėj atsilenkia ir pramerkia akis. Palinksi galva kai vyras pasako kodėl pakvietė būtent Geraldą ir jam pasiūlė perimti įmonę. Vyras iškart mintyse pagalvoja apie Jaysoną ir Aaroną, kuriems galėtų legalų darbą pasiūlyti, o tuo tarpu sukti varkes naujai įkurtoje mafijoje. Pirštais pasislenka popierius arčiau savęs ir sumirksėjęs porą kartų bando skaityt kas parašyta sutartyse. Šiaip pasitiki Luis, nemano, jog jis apmulkins Wayne dėl akcijų, jau vien iš Erkės veido matosi, jog jis pervargęs ir visai nenusiteikęs nieko pakišinėti. Suėmęs rašiklį Geraldas palinksta virš lapų ir vieną po kito pasirašo. Baigęs pakelia galvą į Enrique ir įdėmiau į jį pasižiūri. - O tu rimtai, gerai jautiesi? - pasiteirauja šįkart draugiškai, kažkaip neramu pasidaro, pirmą kartą tokį Escobarą mato, neskaitant to karto kai Herrera paliko jį. Tai čia vėl turbūt tas pats variantas bus.

Back to top Go down

Alias :
G ♛

Credit :
Kodas STARBOY

Claim :
Juan Luis Londoño Arias

Other accs :
Adriana Smith Herrera

Tue 14 Aug 2018 - 22:51

O , kad tik jis būtų galėjęs su ja dar pasikalbėti ir viską išsiaiškinti su ja, gal dabar viskas būtų kitaip. Dar nužvelgia draugą, nu nosis jo ne kažką. Gavęs tokių klausimų ir Geraldui taip sureagavus, pats dar syki sunkiai atsidustą. Na bent jis su Lexie nesusipyko, tas bent jau guodė patį Luis. Kad vienam iš jų pasisekė nesugriauti santykių. 
- tiesą pasakius jinai man daug nieko nepasakojo, tik kad krūties vėžys , bet Diana stiprį išgys. Aišku be operacijos neapseis, ir bent tiek gerai, kad laiku pastebėjo - sukalbėjo  čia taip trumpai ir papurtė galvą, į draugo klausimą ar su Di viskas baigta. Gi ir jam nebūtina žinoti visų niuansų kas vykstą  Escobaro ir Herreros gyvenime.  - Ne, ne Kolumbijoj turiu kelis reikalus sutvarkyti, o paskui į Niujorką pas Diana, tiksliau kai jinai grįš iš Londono, nes nepanoro kad skrisčiau kartu,  tai susitarėm susitikti iš karto Niujorke. Ten radom gera gydytoja ir klinika. - pakalbėjo biški draugui įtikinamai. Nes nus taip sušiktai jis atrodė, kad dabar atrodė, kad jis rimtai sako gryną tiesą. Pats irgi neklausė nieko apie Lexie, nelabai jau jam ir rūpėjo tie jų santykiai. Toliau stebėjo draugą, galvojo ką jis darys pasirašys ar ne, nes Luis parašai jau senai buvo sudėti. Neberūpėjo ir tai, ką Wayne pasirašęs darys su įmonę. visgi kiek šyptelėjo pamatęs kai jis deda parašus.-  Ai kalbu nesąmones, nemiegu jau kelinta naktį.. ir ne nėra man gerai , žmogau. Ne kiekvieną dieną sužinai, kad tavo merginai vėžys , o jinai dar užsimano skristi į Londoną vieną. Manu tu irgi būtum  kaip an adatų. Bent jau tiek gerai, kad Niujoirke kartu busim.  Tai manau greitai čia negrįšiu.O tos dienos dar kaip tyčia varo mane iš proto  - susako kas ir kaip  - nu verkti tai gal nepradės, nėra dar ant tiek loxas, bet nu grįžęs namo tai eilinį syki bandys prisiskambinti Dianai. - Žodžių, nekreipk tu dėmesio į mane. Ačiū , kad atėjai ir sutikai nupirkti akcijas - blausiai šyptelėjo ir ištiesė dar syki ranka naujam savininkui - Tikiuosi tau seksis  geriau, nei man - sukirsdamas rankomis pasakė. Ir na ištiesė rankas norėdamas apkabinti draugą. Galbūt ir paskutinį kartą. Nes vargu ar daugiau jie ir besimatys. 

Back to top Go down

Credit :
xionide, starboy

Claim :
G-Eazy

Wed 15 Aug 2018 - 11:01

Negali patikėt Erkės tariamais žodžiais, kalba lyg ne Dianai, o jam pačiam vėžys būtų. Cakteli liežuviu pastumdamas sutartis į draugo pusę, o tada vėl pasiima rankšluostį su kiek aptirpusiu ledu ir prisideda prie nosies. Nemano, kad Enrique galėtų meluoti tokiais dalykais, nes čia jau būtų toks kritimas žemyn... - Nu žodžiu... linkiu, kad Diana pasveiktų, - pasako pagaliau išklausęs Escobaro monologo ir tada sukerta rankomis su juo, tada prisiverčia net šyptelėti. - Nėra už ką, - tarsteli ir atsistojęs net nedvejodamas apkabina Enrique. Matydamas tokį draugą Geraldas visiškai pamiršo jų nesutarimus ir jo santykius su Lexie. Jam iš tiesų kelia nerimą Luis savijauta, todėl atsitraukęs Wayne nueina iki baro, prie kurio įmontuotas šaldiklis, sumeta ten neištirpusius ledus, o tada vėl lėtai prieina prie Escobaro. - Tai kad gerai tau sekėsi su ta įmone, - pasako vėl stebėdamasis depresyviais Erkės žodžiais. Sustoja per vidurį kabineto ir susikiša rankas į švarko kišenes. - Tai gal... į barą? - pasiūlo savo senam draugui, nes sužinojęs, jog kone paskutinį kartą matosi su juo užsimanė ir sugert paskutinį kartą.

Back to top Go down

Alias :
G ♛

Credit :
Kodas STARBOY

Claim :
Juan Luis Londoño Arias

Other accs :
Adriana Smith Herrera

Wed 15 Aug 2018 - 13:17

Na tokios savijautos žmogus gali kalbėti lyg jam pačiam tą liga būtų. Aišku jis nervinosi pergyveno dėl Dianos. Žinoma ir mylėjo, o jinai kaip visada pasielgė kaip jai atrodė geriausiai - pabėgo. Tai dar peržvelgė tuos dokumentus ir padėjo juos ant stalo. O kopija pasiėmė sau kuria aišku pasiims rytoj, nes reikės dar su visais atsisveikinti ir šiaip tą visokia xirnia padaryt. Tai į draugo žodžius linktelėjo galvą ir blausiai šyptelėjo jam. Nebereikėjo net ir nieko daugiau sakyti.. Tai Geraldui irgi apkabinus paplekšnojo jam per nugarą kaip senais gerais laikais.  O dar tas draugelio susirūpinimas veide, na nebuvo Enrique tas žmogus kuriam reiktų užuojautos. Bet na gal kažkas ir suveikė Wayne's galvoje. Per daug į tai Luis nesigilino - gal ir sekėsi, bet kartais ateina ir toks metas kai norisi kažką gyvenime keisti, o praeitį palikti už užrakintų durų. Bet tikiu jog ir tau neprastai seksis - kiek šyptelėjo susptelėdamas draugo petį. - Rytoj ryte pasiimsiu likusius daiktus ir raktus paliksiu sekretorei. - dar pasako. Geraldui  pasiūlius į barą pasitriną viena ranką sprandą . Gal ir nebloga mintis , na ne aišku ar paskutinį, bet kurį laiką tai jo čia tikrai nebus. O paskui negali žinot, kada jų keliai vėl susikirs. - Na viena kita taurelė nepamaišyti ir kompanija prie jos - jau kiek normaliau pasakė. 

Back to top Go down
Sponsored content

Back to top Go down

Geraldo kabinetas
View previous topic View next topic Back to top 
Page 7 of 11Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next