. 

Share
 

 G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas

Go to page : 1, 2, 3  Next
avatar
Likes : 1138
Posts : 2236

G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas Empty
G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas Empty
Wed 20 Jun 2018 - 1:12
View user profile

G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas E4702b2c9f6d7275bae33f504f8e2b13


Last edited by Lexie Jazzlyn Cox on Mon 19 Nov 2018 - 11:59; edited 1 time in total
Back to top Go down
avatar
Likes : 1138
Posts : 2236

G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas Empty
G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas Empty
Wed 20 Jun 2018 - 9:30
View user profile

Praėjo beveik savaitė nuo išsiskyrimo su Geraldu, Lexie jo vengė net ir darbe, jei reikėdavo vadybininkui su juo sukontaktuoti, tą už ją padarydavo senasis vadybininkas Erikas. Tačiau penktadienį buvo jo išleistuvės, kolegos suorganizavo mini vakarėlį, jame dalyvavo ir Lexie, tačiau Geraldo nebuvo, nesitikėjo ji ten jo išvysti, gal taip ir geriau. Pirmadienis dirbant vienai be jokios pagalbos buvo gana sudėtingas, gal ir nebūtų jis toks įtemptas, jeigu Lexie nebūtų užsibrėžusi didelių tikslų atnaujinti su esamais klientais sutartis, sutvarkyti visus dokumentus ir dar gerokai pasidairyti naujų klientų. Aišku, viskas buvo suderinta su Escobaru dėl plėtros, bet jai reikėjo susisiekti su Geraldu, kuris atsakingas už produktų tiekimą ir gavimą prieplaukoje. Mergina delsė jam skambinti, juk taip sėkmingai pavyko jo vengti, bet darbai ją smaugė ir nors pirmadienį dar nieko nedarė, antradienį jau nebegalėjo delsti, klientams reikia galutinai paruoštų atsakymų dėl siuntų, o tuos atsakymus gali duoti tik Geraldas. Paėmusi darbo telefoną į rankas kelias minutes spoksojo į skaičius ant jo, ketindama surinkti Wayne numerį ir jam paskambinti, tačiau savyje drąsos neatrado su juo kalbėtis. Atsidususi dar kartą galiausiai padėjo ragelį į šoną ir išsitraukusi savo dešimtą aifoną, kurį padovanojo Geraldas, surinko sms tekstą ir jam nusiuntė. Kaip neprofesionalu... Bet Lexie dar nesijautė pajėgi su juo kalbėtis balsiai. Nervinosi baisiai, nesusilaikiusi čiupo cigaretes ir nuėjo parūkyti į rūkomąjį, grįžusi vėl sėdo prie darbų, ruošė visus dokumentus Geraldui. Tiksliau jie jau iš vakar paruošti, tiesiog juos sudėjo į papkutes ir įdėjo į blanką, tikrino ar nieko nepamiršo, kad jam nereiktų antrą kartą važiuoti.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas Empty
G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas Empty
Wed 20 Jun 2018 - 11:39

Per tą savaitę Geraldas nesusilaikė neišgėręs alkoholio, nors tikrai norėjo paklausyti Erkės patarimo pristabdyti bent kuriam laikui, nes ne tik kepenis, bet ir smegenis jau baigia pragert. Kone visą savaitgalį prapylė su draugais, guosdamasis jiems kaip jam nesiseka su moterimis ir kokios jos visos kvailos ir melagės. Žodžiu, apstūmė kaip turi būti. Tik pro jo lūpas nebeišsiveržė Lexie vardas. Kiekvieną rytą vyras keldavosi pagalvodamas kaip sekasi jo pusseserei, juk ji dar ir studijuoja. Bet nė karto nedrįso parašyt jai sms ar paklaust tetos. Iš tos vienatvės net atėjo noras su mama pagaliau susitikt, tik deja, jai padėt įsikraustyt turės tik Geraldas. Gavęs sms iš Lexie vyras kelis kartus pamirksi tikrindamas ar jam nesivaidena. Žinoma, tekstas pernelyg dalykiškas, jokių neužbaigtų minčių su daugtaškiais, jokių emocijų. Jis net neatrašo jai, tiesiog sėda į automobilį ir atvažiuoja iki ofiso. Tiek laiko nematęs Jazzlyn net neįsivaizduoja kaip jausis vėl išvydęs jos akis, jos lūpas... Užkyla liftu ir pasijunta keistai eidamas vėl tais pačiais koridoriais, kolegos vėl pradeda įdėmiai į jį žiūrėt, prisimindami kas čia vyko prieš savaitę. Vienam jų Geraldas nesusivaldęs iškelia vidurinį pirštą, bet tuoj vėl pabando suimti save į rankas ir su visais mandagiai sveikinasi linktelėdamas galvą. Žino kur randasi pardavimų vadybininko kabinetas, bet ten neskuba staigiai nert, pirma užsuka į virtuvėlę pasidaryt juodos stiprios kavos, nes vis dar iš po savaitgalio pilnai neatsigavęs, o tada su puodeliu pasibeldžia į duris ir palenkia rankeną. Net nelaukdamas merginos žodžio įeina vidun, linkteli galva ir priėjęs arčiau pasideda garuojantį puodelį ant jos stalo. Ką padarysi, teks jiems bendraut karts nuo karto, nes Wayne užima gana svarbias pareigas eksporto ir importo srityje, tik tiek kad neturi savo atskiro kabineto, bet jo darbo grafikas ganėtinai laisvas. - Labas, - pasisveikina neutraliai, be jokių ten oficialių ,,laba diena'' ir panašiai. Atsisėda į fotelį priešais Lexie ir nuryja seiles ją nužvelgdamas. Tada užmeta akį į paruoštų dokumentų šūsnį, jau senokai kada senasis vadybininkas jam buvo tiek darbo davęs. Mintyse šiek tiek pasidžiaugia už Cox atsakingumą ir atsidavimą darbui, matosi, kad ir Geraldas su tokia pareiginga vadybininke nebebus toks atsipalaidavęs. - Kas ten konkrečiai pasikeitė? - iškart paklausia ir pasiima savo puodelį, kurį tuoj pridėjęs prie lūpų papučia.
Back to top Go down
avatar
Likes : 1138
Posts : 2236

G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas Empty
G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas Empty
Wed 20 Jun 2018 - 12:21
View user profile

Lexie nervingai tikrino telefoną kas kelios minutės, dar tikėjosi kad galbūt Geraldas jai atrašys į žinutę, bet aifonas vibravo tik nuo grupiokų žinučių, deja. Kuo labiau minutės kapsėjo, tuo mergina labiau nervinosi, bandė save įtikinti, kad tai tik darbas, jie pasišnekės apie reikalus, ji paduos jam dokumentus ir jiedu išsiskirstys prie savo darbų. Tačiau jai kur kas buvo įdomiau kaip laikosi Geraldas, ar jos pasiilgo, ar jau pamiršo, ar jo gyvenime per tą savaitę spėjo atsirasti kita moteris, o gal ji jo iš vis nebeatpažins užsidrepesavusio. Ačiū dievui, Geraldas nesugalvojo atvažiuoti į darbo galą, o atlėkė per pusvalandį nuo Lexie žinutės. Per tą pusvalandį ji net nesugebėjo produktyviai dirbti, tik telefone pralindėjo kone. Ar jis ją ignoruoja? O jeigu Geraldas piktybiškai neatvažiuos, kas tada? Tačiau kaip tik su tom minim ji išgirdo beldimą į duris ir staigiai pakėlė galvą nuo telefono. Pamačius pusbrolio akis, Lexie visa nukaito, širdis krūtinėje pradėjo smarkiau daužytis, o galvoje pradėjo suktis prisiminimai apie paskutinę jų naktį duše, akys lyg tyčia nuslydo pusbrolio kūnu ir mergina nugurkė seiles, atrodo net burna išdžiūvo. Atsikrenkštė. - Labas, sėskis, - paprastai ir ji pasakė, bent jau jos balsas buvo pakankamai skaidrus, neišgerinėjo ji vakar, turėjo reikalų, nors savaitgalį tai visą praūžė. Bent jau džiaugėsi, kad nedrebėjo kalbėdama, bet buvo sunku išlaikyti dalykišką atstumą, kai viskas ko ji dabar norėjo, tai paragauti Geraldo lūpų. - Paruošiau visą informaciją blankuose, išsinagrinėsi, paprasčiau bus. Realiai prisidės keli krovininiai laivai produkcijos, susiskambinau su tiekėjais, keli užsakovai padidino užsakymus, vieną naują klientą turim. Atnaujinau kelias sutartis, turėtum permesti akimis, nes pasikeitė sąlygos. Reikės man iš tavęs terminų, kad galėčiau informuoti klientus, dokumentacijos, eksportavimo kaštų. Šiek tiek popierizmo, bet tik į naudą, - kone greitakalbe Lexie suvarė ir pastūmė šūsnį dokumentų Geraldui, kurie jam buvo skirti. - Į el paštą dar nusiunčiau viską, pasitikrink, - pridūrė, galėtų ji dabar pat viską išaiškinti, tačiau kiekviena minutė praleista su Wayne vienoje patalpoje buvo skausminga.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas Empty
G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas Empty
Wed 20 Jun 2018 - 12:43

Kai Lexie gana žvaliu balsu pasisveikina vyro visos viltys, kad galbūt ji jaučiasi lygiai taip pat tragiškai kaip ir jis - subliūkšta. Arba ji tiesiog puiki aktorė, nes makiažas padarytas tobulas, nėra pavargusių paakių, nepalyginsi kaip po savaitgalio atrodo Wayne. Jam smalsu ar Lexie vis dar palaiko ryšius su Enrique, ar susisiekia su tuo Elijah, ar vis dar klausosi jo dainų telefone, kaip tą kartą kai Geraldui grįžus naktį muzika buvo užpildžiusi visą erdvę. O gal su kokiu grupiokiu jau romaną pradėjo sukt.... Nuveja tokias mintis ir atsigeria kavos, eilinį sykį per skubėjimą nusidegina liežuvį, todėl nežymiai išleidžia atodūsį, o tada padeda puodelį ant stalo. Stebi kiekvieną Jazzlyn lūpų judesį ir jo veidu nukrypstančius žvilgsnius, ji tokia rimta, grynai ofisinė. Mažai kas liko iš tos naivios mergaičiukės, kuri atsikraustė pas seniai matytą pusbrolį, norėdama pažinti didelio miesto gyvenimą. Nuryja seiles ir paima viršutinę papkę su dokumentais, palinkčioja galva po Cox žodžių, nuleidžia akis vien tik į popierius, vengia ilgesnio kontakto su pussesere. Jai tai dar nieko gyvent pas mamą naujam name, o ką Geraldui daryt... Kur tik eina - ar tai būtų miegamasis, ar vonia, visur prisimena ką veikė su Lexie, netgi ką vienas kitam sakė. Vis prisimena kaip jam grįžus iš darbo ji gamindavo vakarienę dviems, paprastai judėdama į pasileistos muzikos ritmą. Dabar butas toks tylus, nebent pas Wayne užsuka koks vienas kitas draugas, bet visą likusį laiką jis leidžia vienui vienas. Nėra noro net vienos nakties nuotykių ieškot, o tai jau keista iš vyro pusės. Iš tiesų net neskaito kas surašyta dokumente, tiesiog skęsta savo mintyse. Pakėlęs akis padeda papkę ant viršaus ir vėl pasiima puodelį į rankas. - Atsiųsiu viską paštu, jei tau tinka, - pasako apsilaižydamas lūpas ir akimis fiksuodamas Lexie veido išraišką. Klaust jos kaip sekasi ar geriau nereikia? Atsidūsta gurkštelėdamas svilinančios kavos, trumpam pasuka galvą į šoną ir pažvelgia pro stiklines duris. - Kalbėjotės dar ką nors su Enrique? - paklausia gana subtiliai, tačiau iš klausimo formuluotės galima suprast, kad ne apie darbo reikalus Geraldas klausia. Pats per savaitę nesugebėjo susisiekt su geriausiu draugu, vis dar pyksta, o ir Erkė nesiteikė normaliai atsiprašyt bent sms parašydamas. Tokie ir draugai.... - Ir kaip šiaip darbas? - pasiteirauja nerūpestingu tonu, lyg klaustų kokio draugelio, bet akys jį išduoda. Prieš savaitę Geraldas iš vadybininkės kabineto būtų nėręs vos tik pasiimtų dokumentus, tačiau dabar jo emocijos kiek susigulėjusios, lengviau save tvardyt, nors faktas, kad iš jų net neprasidėjusių santykių nieko neliko - be galo skaudina.
Back to top Go down
avatar
Likes : 1138
Posts : 2236

G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas Empty
G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas Empty
Wed 20 Jun 2018 - 13:02
View user profile

Gerai, kad Geraldas nebuvo praeitą savaitę užsukęs į ofisą, nes Lexie atrodė tragiškai, įraudusį nuo sūrių ašarų veidą buvo sunku užmaskuoti makiažu, tačiau raudonoms akims nuo verkimo jau niekas nepadėjo. Mergina net nesugebėjo su niekuo išlaikyti akių kontakto trunkančio ilgiau negu sekundę ar dvi, Enrique labai rimtai su ja pakalbėjo siūlydamas pasiimti kelias laisvas dienas ir atsigauti, tačiau Lexie bijojo likti viena namuose, nes grynai tą laiką prabliaudavo apsikabinusi pagalvę. Todėl ji pragariškai daug dirbo ir dar mokėsi papildomai laisvu laiku, anksčiau negu aštuonios vakaro ji neišeidavo iš savo kabineto, tad nieko keisto, kad per savaitę tiek daug popierizmo prikaupė Geraldui ir tiek nemažai nuveikė. Veikla gelbėjo nuo depresijos. Kiek atsigavo po ištiso savaitgalio su grupiokėmis, nusigėrė, išdėjo į šuns dienas visus vyrus ir smagiai praleido laiką mergaitiškoje kompanijoje, paprotino jos Lexie, nors tikriausiai po šiandienos susitikimo su Wayne, vėl tas begalinis skausmas atsinaujins. Ji nesveikai pasiilgo Geraldo, rodos tik porą savaičių pas jį gyveno, bet tai buvo geriausias laikas jos gyvenime.
Kuomet Geraldas žvelgė į dokumentus, Lexie paslapčiomis tyrinėjo jo fizionomiją, prisimerkus bandė įsivaizduoti kas būtų, jeigu jis nustumtų dokumentus į šalį, apeitų stalą ir pasilenkęs įsisiurbtų į jos lūpas, rankomis perbrauktų per jos kūno linkius, kaip visuomet daro... Net nepajuto, kaip prikando padažytą lūpdažiu lūpą ir kai Geraldas pakėlė akis, ši akimirksniu nudelbė žvilgsnį žemyn, tarsi jis būtų galėjęs perskaityti jos mintis. Išgirdus apie elpaštą, Lexie vėl nudiegė paširdžius, jis net nenori čia lankytis... - Gerai, - tepratarė ji, nesiginčydama, vis dar jautėsi siaubingai prasikaltusi po savo melų virtinės. Tačiau ko nesitikėjo, kad Wayne paklaus apie Enrique, negi jam vis dar įdomu kokie Lexie santykiai su juo? - Kalbėjom tą praeitą antradienį, - užgniaužė kvapą Lexie, kažkodėl jautėsi vėl prasikaltusi, nors nebuvo dėl to. - Nuo to laiko palaikom tik formalius ryšius, - tarstelėjo, tiesą pasakius, Enrique bandė su Lexie kalbėti, bet ji nelabai leidosi į kalbas, pyko ir nutraukė visiškai jų draugystę. Bet ar dabar tai ką nors keičia? Ji vis tiek prarado Geraldą ir jiedu vienas pas kitą nebegrįš. Paklausta apie darbą, gūžtelėjo pečiais. - Džiaugiuosi, kad turiu kuo užsiimti pastarosiomis dienomis, sunku ir daug visko, kol įsivažiuosiu, - tiesa, jeigu ne darbas, tai Lexie būtų išprotėjusi, o dabar ji užimta nuo ryto iki vėlaus vakaro, todėl išgyventi skyrybas buvo kiek lengviau. Planavo kiekvieną laisvą minutę, tik naktimis būdavo kiek liūdniau. - O kaip tu? - nedrąsiai mergina paklausė pagaliau įstengusi pakelti akis į Geraldą, vėl nudiegė paširdžius, po velnių, kaip ji jo ilgisi... net skauda.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas Empty
G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas Empty
Wed 20 Jun 2018 - 13:26

Tą antradienį po Lexie išsikraustymo Geraldas dar kelis kartus nesusitvardęs bliovė atsisėdęs ant grindų, dabar jam toks epizodas atrodo nerealus, nes po tos emocinės iškrovos Wayne dabar jaučiasi žymiai ramiau, net jeigu ir skaudu matyti Lexie prieš savo akis. Jis priešingai nei Jazzlyn, darbe sunkiai susikaupė, net kolegos stebėjo jį ir suprato, koks vyras išsiblaškęs. Gal tik šiandien suėmė save į rankas, o tada pyst ir Lexie parašė sms... Vėl viskas iš naujo. Pastebi, jog ji nužiūrinėja vyrą kol tas sklaido dokumentus, bet nieko apie tai nekomentuoja, nes užtektų porą žodžių mestelt ir jis prarastų savitvardą. Nustemba kiek išgirdęs, jog Erkės ir Lexie romantiniai santykiai neprasitęsė, Geraldas manė, jog buvo jiems tam tikras trukdis vystyti tolimenį bendravimą, bet pasirodo ne... Apskritai, jis turbūt dėl daug ko klydo kalbėdamas apie Lexie, bet laiko atgal nebeatsuks, kaip ir pasakytų žodžių nebeištrins iš merginos atminties. Kai tamsiaplaukė pabrėžia, jog džiaugiasi užimtumu, Geraldas nuryja seiles, lūpų kampučiai suvirpa. Pasineria į darbą ir mokslus, kad manęs neprisimintų... Nugeria kone pusę puodelio kavos vien tam, kad kuo greičiau išeit iš kabineto. Dar prieš kelias minutes manė, kad yra pajėgus čia praleisti mažiausiai dešimt minučių, bet dabar taip neatrodo. Širdis ima smarkiau plakti, jis nužvelgia Lexie seksualiai prigludusią suknelę, jos padažytas lūpas, akis. Tik deja, ant raktikaulio ir kaklo nematyti jokių bučinių žymių, kurias buvo palikęs Wayne. Vadinasi, ji su niekuo nesidulkina. Gal. - Tai nukankinsi ir mane, ar ne? - stengiasi kuo linksmiau paklaust, bet išeina kaip koks priekaištas, nors tikrai vyras to nenorėjo taip pateikti. Persibraukia pirštais per savo plaukus ir akis nuleidžia į ant stalo gulinčią galybę popierių, kuriais apsikrovusi Jazzlyn. - Kaip mama? - paklausia, nes įdomu kokia apskritai buvo Vanessos reakcija į staigų Lexie persikraustymą. Bet žino, jog pusseserė neįskundė jo, tikrai nepapasakojo apie jų kivirčą.
Back to top Go down
avatar
Likes : 1138
Posts : 2236

G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas Empty
G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas Empty
Wed 20 Jun 2018 - 16:47
View user profile

Lexie nemanė, kad bus taip sunku išbūti šalia Geraldo santūriai, norėjo ji į viską nusispjaut, sugriaut visus barjerus, kuriuos pastatė, priėjus prie vaikino apsižergti jo kojas, atsisėsti ant kelių ir įsisiurbti į lūpas. Pasiilgo jo, to intymaus artumo, kuris kone pakeitė Cox, skaudu buvo viso to netekti. Netekti Geraldo. Vaikinui paklausus ar Lexie jį nukankins, mergina blausiai šyptelėjo. - Dar tik pradėjau dirbti, bet... Money runs the world, tad grūsiu tas žuvis klientams į gerkles kol pasprings, bele užteks išteklių, - pasakė Lexie kiek karingai nusiteikusi, norėjo pajust gerų pinigų skonį, tad kol Enrique nestabdo jos, klientus rūrina kiek tik jie leidžiasi. Aišku, ne su visais pasiseka pagerint sąlygas, bet Lexie vis tiek juda į priekį. Tuoj reiks pradėt ieškoti naujų žuvingų ežerėlių. Paklausta apie mamą Cox atsistojo nuo kėdės ir pasiėmė cigarečių pakelį nuo stalo, apsidairė pro stiklinę sieną ar niekas po holą nevaikšto ir tuomet prasidarė plačiai langą. - Tikiuos tu nieko prieš, - leptelėjo ir įsidėjusi cigaretę į burną ją prisidegė. Užpakalį atrėmė į palangę, viena ranka apsikabino sau liemenį po krūtine, o kojas sukryžiavo ties čiurnomis. - Belekaip gražų namą mama įsigijo, net nesuvokiu iš kur pas ją tiek pinigų. O šiaip kaip visada, perdėtai manim rūpinasi, - papasakojo Lexie ir įtraukė dar vieną dūmą į plaučius, pamažu jį išpūtė į viršų. - O tu saviškei jau padėjai įsikurt? - pasiteiravo skenuodama žvilgsniu Geraldo kūną, manė, kad bent nikotinas apmalšins jos kančias bet nė velnio.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas Empty
G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas Empty
Wed 20 Jun 2018 - 17:16

Kad nukreiptų akis kažkur kitur Geraldas vėl paima vieną iš sudėtų papkių per vidurį, atsiverčia ją, bet po kelių sekundžių vėl pakelia akis į kalbančią Lexie. Jam įdomu ar Erkė supažindino merginą su visomis įmonės veiklomis, ar ji žino, kad prieplaukoje tenka priimti įvairią kontrabandą, narkotikus, ginklus. Ne tik žuvimi ''Escoship'' užsiima. Arba Enrique pasielgė protingai ir Lexie pavedė tvarkyti vien tik šviežios žuvies eksportą... Bet šito Geraldas neskuba klaust, galbūt ne darbe paklaus, o kur nors kitoj, neutralioj aplinkoj. Nuseka akimis atsistojusią Jazzlyn, suvokia, kad ji tuoj prisidegs, todėl netrukus šypteli. Peržvelgia dar kelis dokumentus papkėje ir padeda atgal prie visos krūvos, kurią jam teks išsinešti iš čia su savimi. Atsilošia fotelyje, nužvelgia rūkančią Cox, papurto galvą duodamas suprasti, jog neprieštarauja, o tada pats pakyla. Lėtai prieina prie lango, iš striukės kišenės išsitraukia savo pakelį, įsikiša cigaretę tarp lūpų, dantimis nesmarkiai ją suspaudžia, nenuleidžia akių nuo Lexie, tik trumpam kai tenka prisidegt. Atsisėda šalia pusseserės ant palangės, vyrui sukyla jaudulys, nes visa tai primena jų įprastą ritualą tiek ryte, tiek vakare. Dažniausiai jie rūkydavo po sekso, pusnuogiai, glausdamiesi vienas į kitą kūnais. Lengvai atsidūsta, pažvelgia į stiklinę sieną, tada įtraukia dūmą. - Gali rūkyt, Erkė tikrai už tai nebaus, - pasako pasukdamas galvą į tamsiaplaukę, nužiūri jos lūpas, apglėbusias cigaretę ir sustingusią veido išraišką. - Kurioj vietoj įsikūrė? - paklausia, kad žinotų tikslų adresą, nors ir taip juk per tetą galėtų laisvai susižinot kur dabar gyvena Lexie. Išgirdęs klausimą apie savo mamą papurto galvą, atsilenkęs nukrato pelenus į lauką, tada akimis vėl užstringa ties Jazzlyn veidu. Tada lėtai nuleidžia akis iki Lexie iškilios krūtinės, prikanda apatinę lūpą ir nusuka galvą į stalą. Jam tikrai labai nedaug trūksta, kad pratrūktų čia ir dabar. - Ne, keista, neparašė ir nepaskambino. Šiandien pats jai parašiau, žiūrėsiu ką atsakys, - susako atsikrenkšdamas ir įtraukia giliai. Išpūsdamas dūmus pasisuka į lango pusę, nužvelgia judrias gatves ir priešais esančius dangoraižius. - O... ką tu pasakei mamai? - paklausia akies krašteliu stebėdamas Lexie reakciją. Po velnių, noriu ją išdulkint dabar, net jeigu ir kas nors matytų. 
Back to top Go down
avatar
Likes : 1138
Posts : 2236

G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas Empty
G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas Empty
Wed 20 Jun 2018 - 17:39
View user profile

Lexie žinojo, kad Enrique nieko nesakytų dėl rūkymo kabinete bet yra kitų zanūdų, kurie pradėtų knisti protą, kad rūkyti skirtas rūkomasis. Retai ten Lexie ėjo, kolegos kažkaip kreivokai į ją žiūrėjo, pora vyrų buvo užkalbinę kiek draugiškiau, bet vien iš jų žvilgsnių Cox suprato, kodėl apskritai buvo užkalbinta. Susigadino ji reputaciją jau per pirmą savaitę, kai vieni viršiausių vyrų įmonėje kone riejosi dėl jos. Tikriausiai visas ofisas manė, kad Lexie draugaudama su Geraldu čiulpė Enrique bybį. Na ir tegu, jai nuo to nei šilta, nei šalta, ji čia vistiek tik tam, kad pinigų prisigrūstų pilnas kišenes.
Kuomet Geraldas priėjo arčiau taip pat parūkyti, per Lexie kūną nuėjo pažįstama elektros srovė. Būnant taip arti jo buvo sunku valdytis, norėjosi prisiliesti, perbraukti per jo plaukus, kaip pats taip kartais daro. Bet taip negalima, jie nebekartu, ji jį įskaudino savo melais ir tuo pačiu paliko susirinkusi savo daiktus. Susinervinusi nuo tokios minties paskubomis įtraukė dar kelis dūmus, net tas parūkymas drauge buvo skaudžiai sentimentalus. - Dėl jo mažiausiai jaudinuos, valytoja bjauri užtad, - suraukė nosį Lexie, jau aną savaitę gavo pyzdako, kad neina namo ir neleidžia damai tvarkytis. - Santa Monicoj, netoli univero, patogi vieta ten, - tarstelėjo, tiksliau adreso nepasakiusi, nes tiesiog primiršo. Nuo tos minties, kad Geraldas norėtų aplankyti Lexie po darbo net suvirpėjo krūtinėj. Jazzlyn negalėjo nepastebėti, kaip Geraldas pasižiūrėjo į jos papus , todėl specialiai dar suspaudė juos ranka, kuri laikė apglėbusi liemenį, taip nekaltai lyg taip stovėti būtų patogiau. Dieve mano, net pati nesuvokia, kad nori jį išprovokuoti kažkam daugiau. - Hm, keista, kad neparašė, - patempė lūpą, nors jos mama nuo Geraldo mamos skyrėsi kaip diena nuo nakties. - Pasakiau, kad su pana susitaikei ir man nepatogu jums trukdyt, - atsiduso Lexie nenoromis prisipažindama, kad užvėlė dar vieną melą dengdama savo subinę, matomai ji niekada neišbris iš melų jūros.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas Empty
G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas Empty
Wed 20 Jun 2018 - 17:57

Tikriausiai ir Geraldas amžiams susigadino savo susikurtą reputaciją ofise, nors ir retai čia lankosi, bet jau užteko šiandien žvilgsnius pamatyt, visi kone verte vėrė vyrą žengiantį link vadybininkės kabineto. Jis vis galvoja ar kuris nors iš darbuotojų susivokė, kad Geraldas ir Lexie yra giminės ar visi taip ir pamanė, kad jie tiesiog dulkinosi ir dabar yra susiėdę. Išpučia dūmus šįkart pasisukęs tiesiai, sulenkia ranką ir prideda ją lygiai taip pat kaip ir Lexie, nes visuomet tokioj pozoj rūko. Išgirdęs, jog Lexie dabar gyvena netoli universiteto vyras atsidūsta, nuleidžia galvą į grindis. Dabar jis tikrai jai nebereikalingas, nebereikia vežti iki mokymosi įstaigos, viskas arti, patogioj vietoj, o kur dar prabangus namas, palyginus su Geraldo kukliu butu... Bet jam kol kas ir taip gerai, nors jau senokai svarsto apie didesnį būstą. Net jeigu tektų amžinai gyvent vienam. Kai mergina lyg netyčia dar labiau ranka iškelia savo papus, Wayne net kiek prasižioja, tuoj įsikiša cigaretę į burną tam, kad suvaldytų save, bet akivaizdu, kad nikotinas šiuo metu per silpnas. Reiktų patraukt nemažai kokso, jog jis nukreiptų savo mintis kita linkme ir visiškai atsipalaiduotų. - Vėl meluoji, - tarsteli caktelėdamas liežuviu, bet veido išraiška nepikta, gal labiau nusivylusi. - Gal užsuksiu kurią dieną pas jus, - pasako ir pažvelgia į šalia sėdinčią Lexie, net nejausdamas palinksta arčiau jos, įkvepia jos kvepalų aromato, akimirkai prisimerkia. Ką jis daro? Specialiai ieško pretekstų susitikt su pussesere, nors turėtų elgtis priešingai. Jiedu turėtų susitikti tik darbe ir niekur daugiau. Na, nebent dar per šeimos šventes ar gimtadienius. Sutraukęs cigaretę išmeta nuorūką žemyn iš 10 aukšto net neužgesinęs, tada atitraukia užpakalį nuo palangės ir apsisuka taip, kad stovėtų priešais Lexie veidą. - Velniškai tavęs pasiilgau, - ištaria akimis keliaudamas po Jazzlyn kaklą, krūtinę, link pilvo ir klubų. Geraldas visiškas savanaudis, nes tokiais žodžiais siekia, jog mergina nepamirštų jo ir šiam išėjus visą likusią dieną galvotų vien apie pusbrolį. Nes pats tikrai nesugebės apie ką nors kitą galvot. Ištiesęs ranką pirštų galais prisiliečia prie Lexie krūtinės ląstos, lėtai paglosto jos apnuogintą petį. Veido išraiška kone rėkte rėkia: Ką darysim toliau? 
Back to top Go down
avatar
Likes : 1138
Posts : 2236

G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas Empty
G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas Empty
Wed 20 Jun 2018 - 18:29
View user profile

Tiesą pasakius, Lexie mieliau grūstųsi mažame bute su Geraldu, negu gyventų su motina rūmuose ir dar arti universiteto. Pasiilgo ji Wayne, pas jį gyventi buvo smagu, net jeigu jie kartais susiriedavo, bet ten jautėsi savimi ir kaip niekad gyva, o dabartinio kambario sienos kone dusino. Kuomet Geraldas užsiminė apie dar vieną Lexie melą, ši atsiduso, meluoti ji mokėjo geriausiai, todėl ir išnaudojo tą savo sugebėjimą kol jis teikė bent kokios naudos. Aišku, melo kojos trumpos, tačiau jos mamai tikrai nereikėjo žinoti apie dukros iškrypusius santykius. - O ką man daryt reikėjo? Gi nesakysiu, kad išsiskyriau su tavim, - pavartė akis Lexie, tiesiog nebematė ji kitos išeities tik kaip pameluoti Vannessai, realiai vargu ar kada apskritai Lexie užriš savo melų maišą, tiesiog ji tokia buvo, vengė sakyti tiesą, kuri gali sukelt nemalonią reakciją.
Lexie nesitikėjo, kad Geraldas nuspręs kurią dieną ją aplankyti, tad nustebusi kilstelėjo antakius, bet kai jis prilinko arčiau įkvėpti jos kvepalų... Cox sulaikiusi kvėpavimą prikando lūpą ir dar įsignybė sau į šoną, bandydama save suturėti nuo noro kažką kvailo iškrėsti. Tačiau kai Geraldas prisipažino pasiilgęs Cox, jau net ir savęs žnaibymas nepadėjo, Lexie tik išmetė nebaigtą rūkyti cigaretę pro langą ir visa nukaito nuo tokio deginančio vyro žvilgsnio. - Geraldai... - tyliai ištarė jo vardą su dideliu geismu balse. Taip kai jis prisilietė prie jos krūtinės, peties, visiškai išjungė merginos sveika protą, ji kiek agresyvokai įsikibo į vaikino striukės atlapus ir prisitraukė jį prie savo veido. - Velniop viską, - tyliai sumurmėjo ir įsiurbė Geraldui į lūpas, net jeigu ją ir atstums, bent jau bus gavusi savo narkotikų dozę kelioms sekundėms.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas Empty
G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas Empty
Wed 20 Jun 2018 - 21:15

Lexie teisi, sakyt tiesos ji negalėjo, bet bent jau melą kitokį galėjo sugalvot, o tai dabar Geraldas turės nepamiršt, kad susitaikė su tariama mergina ir dar apsigyveno su ja kartu... Šiame biure spėjo įvykt tiek dalykų, kad net sunku įsivaizduoti. Per vieną savaitę jie spėjo išsirėkt vienas ant kito, Geraldas vos nepiso į snukį savo bosui ir geriausiam draugui, kolegos nuo šiol nebegali normaliai žiūrėt į Wayne ir Cox, o dabar jie dar ir bučiuojasi, pamiršę viską, kas nutiko. Merginos agresyvumas varo iš proto, Geraldas prispaudžia Lexie prie palangės, beveik į langą jau remiasi, o rankas uždeda jai ant liemens. Kiek jie išbuvo neprisilietę vienas prie kito? Turbūt apie dešimt minučių. Wayne vos sulaiko savyje besiveržiančią aimaną, nes po tiek laiko vėl paragauti Jazzlyn lūpų jam yra palaima. - Lexie, - ištaria pro bučinius, lūpomis pereina prie merginos kaklo, giliai atsidūsta, delnais stipriai suima pusseserės klubus, kilsteli ją šiek tiek nuo palangės, kad galėtų suspausti ir sėdmenis. Sveikas protas nugali, Geraldas prisimena kur randasi, todėl pakėlęs galvą pažvelgia Lexie į akis. - Ne čia, - pasako nykščiu prisiliesdamas prie Cox lūpų ir šyptelėdamas. Taip, ji jam melavo ir gana žiauriai, bet noras būti su mergina kur kas didesnis nei tie principai. Atsisuka į stiklines duris, laimei, nieko už jų nepamato, lėtai patraukia rankas nuo Jazzlyn ir atsikrenkštęs paeina kelis žingsnius link stalo, kur sudėti jam skirti dokumentai. - Jei nori... vakare po darbo galiu tave pasiimt, - pakiša idėją, nes į tetos namus kol kas tikrai nevažiuos, o be to, turėtų visą laiką praleisti su Vanessa, nebūtų laiko jiems dviems. Jeigu dabar būtų nesustojęs bučiuoti Lexie tai čia visas ofisas ir visi aukštai turbūt būtų sulėkę ar informuoti, kad kažkas kabinete garsiai pisasi. Iš tikrųjų kažkiek slaptai didžiuojasi savimi, kad sugebėjo bent iš dalies atsispirti tokiam merginos veiksmui, nors kas laukia vakare jis jau puikiai žino.
Back to top Go down
avatar
Likes : 1138
Posts : 2236

G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas Empty
G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas Empty
Wed 20 Jun 2018 - 21:44
View user profile

Kažkokia kančia buvo visą savaitę tverti be Geraldo prisilietimų ir jo lūpų. Pagaliau gavusi ko troško nuo pat vaikino pasirodymo jos kabinete, Lexie pajuto nesveiką palaimą ir pasitenkinimą. Akimirksniu susijaudino, jautė, kaip apačioje pasidaro drėgna, galvoje jau sukasi mintys, kad galėtų Geraldą pasodinti ant savo kėdės ir patenkinti jį po stalu, kad kolegos nė nesuuostų. Tik šalia jo Lexie užvaldo iškrypusios mintys, jis jos sekso dievaitis. Prispausta prie lango, Lexie paleido vaikino striukės atlapus, tačiau suėmė už liemens ir prisitraukė arčiau savęs Wayne. Net nesusivokė, kad ji dabar darbo vietoje, jos kabineto siena perregima ir betkas juos gali pamatyti, matomai Lexie tai buvo nesvarbu, juk pagaliau gavo ko visa savo esybe trokšta. Geraldo lūpoms perėjus ant merginos kaklo, ji išleido tylią aimaną ir ištempė kaklą atlaisvindama kelią. Taip kaip slydo vaikino rankos jos kūnu - varė iš proto, Lexie net dusliai cyptelėjo, kai Wayne suspaudė jos sėdmenis, jau buvo beraitojanti suknelės sijoną ir maunanti Geraldo kelnes, bet nespėjus to padaryti jis sustabdė Cox. Tyliai alsuodama mergina atrėmė kaktą į vaikino krūtinę, suzirzė panosėje  mat jau visą savaitę kenčia be beprotiško sekso su Geraldu. - Mama supanikuos, jei vėlai grįšiu. Paliksiu pravirą langą savo kambario, galėtum įsmukti dvyliktą, ji tikrai tada miegos, - kiek prislopusiu balsu pasakė Lexie nulipdama nuo palangės, pirštai kiek virpėjo, bet ji vis tiek pasitaisė paglamžytą suknelę, timpteldama už jos krašto žemyn.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas Empty
G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas Empty
Wed 20 Jun 2018 - 23:07

Pajunta kaip Lexie pirštais jau graibo vyro kelnių užtrauktuką, bet nespėja atsegt. Geraldas nusišypso suvokęs kaip veda iš proto Lexie, kaip ji netveria savame kailyje nepajutusi Geraldo varpos viduje. Pasuka galvą kaip tik tuo metu, kai tamsiaplaukė tvarkosi savo suknelės sijoną, lėtai prisiartina prie jos ir padeda su suknele, patempdamas kraštus žemyn, visą tą laiką nenuleidžia akių nuo Lexie veido. Išgirdęs jos pasiūlymą vyras prunkšteli, bet tada kelias sekundes apsvarsto tokią idėją ir palinksi galva. - Kaip beždžionė pasikarstysiu po medžius, - pasako nusijuokdamas ir palinkęs trumpai pakšteli jai į lūpas. Apsidairo dar pro duris, pro šalį praeina keli darbuotojai, bet nelabai atkreipia dėmesį į tai, kas vyksta kabineto viduje. - O nebūtų paprasčiau vidurnaktį tiesiog tyliai mane įleisti pro duris? - paklausia netramdydamas šypsenos, nužvelgia Jazzlyn nuo galvos iki kojų, damn, ir visi čia dirbantys vyrai ryja ją akimis... Vis tiek turbūt teks dažniau Geraldui čia lankytis vien dėl čia dirbančios pusseserės. Ištuština savo atvėsusią kavą, mesteli vienkartinį puodelį į kampe esančią šiukšliadėžę iš toliau, pataikęs suploja delnais, lyg per krepšinį įmetęs kokį tritaškį. Tada pradeda rinktis visas papkes, vis užmeta žvilgsnį į Cox. Jis taip norėtų, kad jie ir vėl gyventų kartu, net jeigu ir tektų nuolat pyktis, bent jau būtų šalia vienas kito. Staiga atvykusi Vanessa Cox sumaišė visas kortas, o kur dar Wayne motina... Paėmęs į glėbį dokumentus vyras surimtėja, šiek tiek pasvilina Lexie aistros kupinu žvilgsniu, o tada žengteli atgal arčiau durų. Toks jausmas, kad nori kuo greičiau iš čia išeit, kad vakaras greičiau ateitų.
Back to top Go down
Sponsored content

G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas Empty
G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas Empty

Back to top Go down
 
G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» La Batcave
» Redemption by Wayne Sharrocks (Debut Novel)
» Vampiress by Wayne Sharrocks

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
Under the Sun :: Verslo centras :: Escoship ofisas-
Jump to: