. 

Share
 

 G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
avatar
Likes : 1138
Posts : 2236

G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas - Page 2 Empty
G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas - Page 2 Empty
Wed 20 Jun 2018 - 1:12
View user profile

First topic message reminder :

G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas - Page 2 E4702b2c9f6d7275bae33f504f8e2b13


Last edited by Lexie Jazzlyn Cox on Mon 19 Nov 2018 - 11:59; edited 1 time in total
Back to top Go down

AuthorMessage
avatar
Likes : 1138
Posts : 2236

G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas - Page 2 Empty
G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas - Page 2 Empty
Wed 20 Jun 2018 - 23:22
View user profile

Kuomet Geraldas priėjo padėti su suknele, Lexie nugurkė seiles ir užgniaužė orą plaučiuose, jai tikrai nebuvo taip lengva tvardytis, norėjo pusbrolio čia ir dabar, o ne laukti nakties... Ir taip visą savaitę prisikentėjo. Kai vaikinas trumpai pakštelėjo merginą į lūpas, ši išsišiepė plačiai, nu jetus kaaaip miela, jau buvo pasiilgusi tų bučinukų. Dėkui dievams, kad tarp jų viskas vėl gerai, nereikėjo net varginančio pokalbio, vos tik kelių žodžių užteko ir jie vėl kartu. - Galėsiu pabūt auksaplaukė ir nuleisti savo auksinius plaukus, kad įsmuktum pas mane nepastebėtas mamos drakonės, - sukrizeno Lexie, jau ir nuotaika akimirksniu pasitaisė jos. - Žinok saugiau bus, jeigu visgi nešmirinėsi po namus, maža kas, gal mama vandens kokio sugalvos atsigerti. Plius nakčiai signalkę įjungia, bijau aš prie jos lįsti, kad ne taip suspaudžius neįjungčiau aliarmo, - paaiškino Lexie, kodėl planuoja pravirą langą palikti, šiaip galės paieškot gal kokios virvės, kad galėtų Geraldas lengviau užlipti, nes namo lubos aukštokos, didelis, sudėtinga ten šiek tiek į antrą aukštą patekti. Sukrizeno, kai Geraldas pasimaivė įmetęs tiesiai į šiukšliadėžę tuščią puodelį ir palaukė, kol jis susirinks visus savo dokumentus. Aišku, negalėjo nepastebėti, kaip pusbrolis ją nužiūrinėja, jautė, kaip vėl užverda kraujas venose, nu tas jo žvilgsnis visuomet užkaitina Lexie. - Baik su manim koketuoti žvilgsniu, o tai dar neišleisiu, - burbtelėjo Cox su šypsena veide priėjo pati prie durų išleisdama Geraldą. - Nepamiršk ko prašiau padaryt su dokumentais. Ir jei grįši namo, paimk mano pižamą, - uždėjusi delną ant vaikino peties, dar perbraukė lėtai per jį ir atidariusi duris paleido Geraldą svajingai nužiūrinėdama jo tolstančią fizionomiją.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas - Page 2 Empty
G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas - Page 2 Empty
Wed 20 Jun 2018 - 23:47

Nusijuokia iš Lexie apibūdinimo apie auksaplaukę, regis, jie vėl gali vienas su kitu juokauti, pamiršdami visus melus ir nuoskaudas. Trumpam Geraldas prisimena kas čia vyko prieš savaitę ir nuryja seiles, šypsena trumpam dingsta nuo jo veido. Bet po kitų pusseserės žodžių vėl lūpų kampučiai pakyla aukštyn. - Nu kur matyta, pusbrolis negali per duris kaip žmogus įeit, kad pusseserę aplankyt, - tarsteli ir merginai priėjus nuleidžia akis į jos tiesiog virstančią krūtinę, o dar tas jos grasinimas neišleisti... Wayne atsidūsta, jam jau kokias dešimt minučių stovi nuo tada kai įėjo į kabinetą, kaip dabar normaliai praeit pro patalpas, kai pro kelnes vos ne matosi. Mirkteli Lexie akį, dedasi į galvą viską, ką susako, tada akimis nuseka Lexie ranką ant savo peties ir ištaikęs progą uždeda vieną ranką jai ant užpakalio, spusteli ir išsišiepia. Deja, tokią intymią akimirką netoliese pradeda sukiotis vienas įkyrus kolega, todėl Geraldas iškart nuleidžia ranką nuo Jazzlyn kūno ir atsidaręs duris dar kartą pažvelgia į ją, o tada sparčiu žingsniu pereina vestibiulį, kol galiausiai įsėdęs į mašiną išvažiuoja.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas - Page 2 Empty
G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas - Page 2 Empty
Mon 19 Nov 2018 - 12:34

Merginai sunėrus judviejų rankų pirštus Geraldas nuryja seiles, akimirkai net prisimerkia, lyg mėgaudamasis tokiu paprastu pusseserės prisilietimu. Spustelėjęs Lexie ranką vyras išeina kartu su ja į koridorių, o jau po kelių sekundžių rakina asistentei skirtą kabinetą. Pravėręs permatomas duris Geraldas iš pradžių praleidžia Jazzlyn, tada pats pasukioja galvą į šalis, tikrindamas ar niekas pernelyg nesusidomėjęs pusseserės ir pusbrolio dalykiniu bendravimu, o tada neria vidun į kabinetą, paskui save uždarydamas duris. - Tai kas gi tau neaišku dėl tų pareigybių? - paklausia lėtai artindamasis prie merginos, tuoj sugriebia ją už liemens ir prisitraukęs arčiau pažvelgia į akis. Įkvėpęs jos kvepalų aromato Geraldas atsidūsta, neištvėręs pabučiuoja Cox į lūpas, aistringai dantimis timpteli jos apatinę lūpą. Atsitraukia gal tik po trisdešimties sekundžių, plačiai nusišypso. - Turėsi dulkintis su savo bosu, - pasako viena ranka nuslysdamas iki Lexie sėdmenų, kuriuos tuoj suima delnu, o tada pakreipęs galvą lūpomis susiranda merginos kaklą. Žinoma, dulkintis jiems saugiau būtų Geraldo kabinete, ten bent jau durys nėra stiklinės... Bebučiuodamas pusseserės kaklą vyras paeina į priekį kartu su ja ir atremia merginą į stalo kraštą. - Dažnai ir ilgai... - priduria kiek atitraukdamas lūpas nuo jos odos ir įkvėpdamas oro.
Back to top Go down
avatar
Likes : 1138
Posts : 2236

G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas - Page 2 Empty
G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas - Page 2 Empty
Mon 19 Nov 2018 - 12:46
View user profile

Lexie užėjo į kabinetą, kuris kadaise priklausė jai, viskas buvo iki skausmo pažįstama, kad tik pareigos buvo visai kitos. Matomai Geraldas norėjo, kad pusseserė būtų arčiau jo negu pardavimų vadybininkas, tad sukeitė korteles esančias ant durų. Lygiai kaip ir Geraldas Lexie apsidairė ar niekas jų nestebi, bet matomai kolegos buvo sulindę į savo kabinetus ir užsiėmė darbais, mat pietų pertrauka jau buvo pasibaigusi. Tas lėtai ištartas Wayne klausimas privertė merginos odą pašiurpti, ji žengtelėjo pusę žingsnio atgal, bet koja taip ir pakibo nepristačius antrosios prie jos. Pritraukta prie Geraldo kūno Lexie tyliai aiktelėjo, atrėmė abu delnus į jo krūtinę, o galvą pakėlė į viršų. - Geraldai... - tyliai ir dusliai ištarė vaikino vardą prieš jam įsisiurbiant į lūpas. Lexie automatiškai rankomis apsivijo jo kaklą, visu kūnu pasistiebė į viršų, prisišliedama prie pusbrolio ir leido užsimegzti alkanam iki skausmo bučiniui. Merginos kvėpavimas net patankėjo, ši apdujusi atitraukė šiek tiek veidą po bučinio ir įsmeigė akis į pusbrolį. - Tai vadinama seksualiniu priekabiavimu... - ištarė ji vos girdimai, aiktelėjo, kai Geraldas suėmė už sėdmenų, o kai lūpos nusileido ant kaklo - palenkė jį į šoną ir išleido duslų atodūsį. - Tikiuosi gerai man mokėsit, kitaip pasiskųsti galiu... - sumurmėjo Lexie eidama atbulomis link stalo ir atsirėmusi užpakaliu į jį, užšokusi atsisėdo. - Nors... priimsiu ir natūra,- neištvėrusi dadūrė, sučiupusi tvirtai už vaikino švarko skvernų prisitraukė jį prie savo lūpų ir įsisiurbė dar vienam bučiniui. Lexie viena ranka vis dar laikė Geraldą už švarko, o kitą delną uždėjo ant jo sustandėjusios lyties.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas - Page 2 Empty
G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas - Page 2 Empty
Mon 19 Nov 2018 - 13:11

Vien tai, kaip Lexie taria vyro vardą verčia jį jaustis ypatingu, verčia laikyt pusseserę kuo arčiau savęs ir niekada nepaleist. Toliau lūpomis keliaudamas merginos kaklu Geraldas šypteli, kai ji pabrėžia apie seksualinį priekabiavimą. - Gi žinojai kur veliesi, - pasako jis kilstelėdamas galvą ir pažvelgdamas jai į akis, kol rankos tuo tarpu siekteli ant merginos liemens esančio diržo. Lėtai jį segdamas jis neatitraukia akių nuo Jazzlyn, pusę lūpų šypteli. - Šššš, - dar užtildo ją, kai mergina išleidžia atodūsį. Pusseserei atsidūrus ant stalo Wayne nuima diržą nuo jos liemens, o tada pirštais užčiuopia suknelės iškirptę, kurią tvirčiau suėmęs praskleidžia drabužį ir nužiūri Lexie kūną. - Šitaip ateiti apsirengus pirmą darbo dieną... - sumurma tarsi sau po nosim, bet labai greitai nusišypso, kiek žemiau nuleidžia suknelės kraštus, atidengdamas Lexie pečius, tada palinkęs ten prideda lūpas. Jazzlyn pasakius, kad priims tokį priekabiavimą savo noru, Geraldas tyliai prunkšteli, atlenkia galvą ir viena ranka nusileidžia iki merginos apatinių, kuriuos pradeda lėtai traukti žemyn, žvelgdamas pusseserei į akis. - Alga tikrai neteks skųstis, jei klausysi manęs, - tarsteli toliau žaisdamas tą patį, nors Lexie žino, kad Wayne negalėtų jos nuskriausti piniginiu atžvilgiu, net jeigu ji atsisakytų mylėtis su juo. Kai Jazzlyn ranka prisiliečia prie vyro lyties, šis numykia, atsako į bučinį nerdamas liežuviu į merginos burną. Atsikratęs jos kelnaitėmis padeda jas šone ant stalo, o atitraukęs lūpas nusivelka savo švarką, pameta jį ant fotelio, tada vėl pabučiuoja merginą.
Back to top Go down
avatar
Likes : 1138
Posts : 2236

G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas - Page 2 Empty
G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas - Page 2 Empty
Mon 19 Nov 2018 - 23:08
View user profile

Žinoma, kad Lexie puikiai žinojo, kur veliasi, tačiau darbas, kuriame gali dulkintis su savo seksualiu vaikinu - argi ne svajonių darbas? Todėl tramdydama kylančią šypseną Lexie prikandusi lūpą linktelėjo, leisdama Geraldui su ja daryti ką tik nori. Juk jis dabar bosas. Tas intymus žvilgsnis kol vyras segė jos diržą - begalo sujaudino merginą, lūpa išsprūdo iš po dantų, Jazzlyn šiek tiek prasižiojo, stebėdama akylai pusbrolio lūpas. - Atsiprašau, bose, - tildoma Lexie įsijautusi į asistentės vaidmenį ištarė, nors Geraldui praskleidus jos iškirptę ir krūtims įkalintoms liemenėlę ėmus virsti lauk, ji čiut susilaikė vėl neišleidus atodūsio. - Jums nepatinka mano apranga? Atsižvelgsiu į jūsų norus, pone Wayne... - atsakė Lexie vis dar palaikydama tą intymų žvilgsnį, kuris kone degino merginą iš vidaus. Pusbrolio lūpoms nusileidus ant peties, mergina ėmė giliau kvėpuoti pro burną, pasirėmusi delnais į stalą pakėlė užpakalį, kai Wayne bandė numauti jos kelnaites, kol galiausiai vieną po kitos iškėlė iš jų kojas apautas žudiškiškais aukštakulniais. - Aš jūsų klausau, - linktelėjo galva Lexie ištardama paskutinius žodžius, nes po jų įsisiurbė į pusbrolio lūpas. Likusi be kelnaičių Lexie kiek pasimuistė ant stalo, o tuomet lėtai vieną po kitos praskėtė savo kojas. Pirštais užsikabino už vyro kelnių diržo, atsegė jį, netruko susidoroti su saga ir užtrauktuku. Tik šiek tiek nusmaukė kelnes su apatiniais žemyn, kad išlaisvinti jo lytį, paseilėjo šiek tiek savo delną ir juo apglėbusi pusbrolio pimpalą ėmė jį stimuliuoti.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas - Page 2 Empty
G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas - Page 2 Empty
Mon 19 Nov 2018 - 23:24

Lexie vis atsiprašinėjant įsijautus į asistentės vaidmenį, Gerald vieną akimirką kiek per garsiai prunkšteli iš juoko, bet tuoj susikaupęs vėl rankomis liečia pusseserės kūną, tik suknelės galutinai nepašalina nuo merginos kūno, vis tik durys stiklinės... - Labai jau... - pradeda sakyti lūpomis nutūpdamas ant Lexie raktikaulio, kur kiek smarkiau dantimis sukanda odą, o tada lyžteli liežuviu. - Atvira darbui, - užbaigia savo mintį ir pakėlęs galvą pažvelgia pusseserei į akis, pirštų galais perbraukia per jos skruostą, o Cox praskėtus kojas kita ranka tuoj atsiduria žemiau juosmens, vienas Geraldo pirštas lėtai sueina į merginos lytį. Jausdamas kaip Jazzlyn atsega vyro kelnes ir nusmaukia jas žemyn, Geraldas nuryja seiles, susijaudinęs net užkaista, tuoj pat pasuka galvą į šoną, atsidūsta kai pro stiklą nepamato jokio vaikštinėjančio darbuotojo. Lexie pradėjus stimuliuoti pusbrolio kotą, šis prisimerkia, prisiliečia skruostu prie merginos smilkinio, net kiek susvyruoja kai lytis pradeda pulsuoti it išprotėjusi. - Lexie, - ištaria jos vardą tokiu žemu tonu, kad net savo balso neatpažįsta. Dar kartą numykęs sau po nosim Wayne uždeda delną ant Lexie judančios rankos, pristabdo jos veiksmus, tada pagaliau pramerkęs akis pažvelgia į josios. Išleidęs orą iš plaučių Gerald įsisiurbia į Lexie lūpas, taip užsitikrina sau, kad ji nepradės spiegti iš malonumo, o tada ištraukia pirštą lauk. Ilgiau nebelauks, tad lėtai įeina į jos lytį, rankomis prilaikydamas Lexie klubus. Vis galvoja apie tą kartą, kai Lexie lytis paplūdo kraujais sekso metu, tikisi, kad bent šį kartą taip nebus...
Back to top Go down
avatar
Likes : 1138
Posts : 2236

G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas - Page 2 Empty
G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas - Page 2 Empty
Tue 20 Nov 2018 - 0:03
View user profile

Lexie labai vylėsi, kad stiklinės durys pakankamai blokuoja sklindančius garsus, nes pernelyg sunku buvo save suturėti tyloje. Wayne pradėjus lūpomis ir liežuviu glamonėti merginos raktikaulio odą, ji visgi nesusilaikė neišleidusi tylios aimanos. Bandė įsidėmėti pusbrolio žodžius dėl aprangos, bet vargu ar sugebės į juos atsižvelgti, kai pasakyti tokią intymią akimirką. Vos tik Geraldas įėjo pirštais į merginos lytį, ši užvertė galvą bandydama suturėti kylančius malonumo persisunkusius garsus, bet visiškai nepavyko, tik išėjo šiek tiek prislopinti decibelų lygį. - Geraldai... - išstenėjo ji pusbrolio vardą, jausdama kaip jo pirštai užpildo iš vidaus, kaip jie lengvai slysta per jos drėgmę ir kaip neapsakomai malonu nuodėmingai mylėtis stikliniame kabinete. Merginos širdis pasiutusiai daužėsi nuo adrenalino ir baimės būti pastebėtiems. Vis tik, kad ir kaip buvo nepakeliamai malonu, Lexie nenustojo tenkinti savo vaikino ranka, patiko jai slysčioti delnu per jo didelį sustandėjusį kotą ir užsimerkus įsivaizduoti, kad tą daro su savo vagina. Duslus Wayne tonas tarsi pažadino merginą iš savotiško transo, ji atlošusi galvą pažiūrėjo apdujusiu žvilgsniu į vyro veidą, norėjo pradėti smarkiau masturbuoti vaikiną, tačiau šis pristabdė Jazzlyn ir sugavo jos lūpas savosiomis. Atsiduoti bučiniui su kiekvienu pirštų stūmiu buvo vis sunkiau, Lexie nepajėgė stimuliacijai tęsiantis, nes jautė, kaip erzinamas jos G taškas pamažu vedė prie orgazmo. Tačiau veiksmui nutrūkus, Jazzlyn numykė į vyro lūpas ir netyčia įkando jam į lūpą, kai šis netrukus pakeitė pirštus savo pimpalu. Visa išsirietė, užgniaužė kvapą merginai nuo pilnumo jausmo, ji pirštais įsikibo į vyro pečius. - O dievai... - aiktelėjo ji visa įsitempdama nuo užpildusio jausmo. Netrukus užčiaupė save Wayne lūpomis, praplėtusi iškirptę iškėlė savo krūtis iš liemenėlės ir krimstelėjo vaikino lūpą, tarsi ragindama nesustoti.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas - Page 2 Empty
G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas - Page 2 Empty
Tue 20 Nov 2018 - 0:20

Kiekvienas Lexie išleistas garselis, nors ir tylesnis nei namie, bet priverčia Geraldą dairytis į durų pusę. Jeigu kažkas juos pastebėtų, Geraldui, žinoma, nieko blogo nebūtų, tik kasdien gautų kreivus žvilgsnius iš kolegų pusės ir jaustųsi nuolatos stebimas. Lexie išstenėjus vyro vardą, šis suvirpa, nes žino, kad būtent dėl jo kaltės merginai šitaip gera. Pusseserei sukandus apatinę lūpą vos tik Wayne įeina į jos lytį, jis ir vėl tyliai numykia, bet net ir pradėdamas lėtai judėti merginos viduje, sulaiko besiveržiančias aimanas. Užtat Jazzlyn kiek pratrūksta, jai aiktelėjus Geraldas pirštų galais suima už merginos smakro ir pažvelgia jai į akis. - Tyliau, - paliepia jau griežtesniu tonu nei prieš tai. Wayne pagreitina tempą, netrukus pradeda jausti artėjančią kulminaciją, jau vien aplinka, kurioje jie dulkinasi be galo jaudina vyrą, o ir šiaip, Geraldas niekada gyvenime iki Lexie nėra nieko panašaus patyręs. Vėl pajutęs merginos lūpas ant savųjų vyras net nepajunta, kaip stūmiai tampa agresyvesni, reiklesni, šaukte šaukiantys orgazmą. Jau net į stiklines duris nebežiūri, visas dėmesys sutelktas ties Lexie dulkinimu ir jos lūpomis, nors bučinio Geraldui ilgai išlaikyti nepavyksta, jau po keliolikos sekundžių jis atitraukia lūpas, palieka jas visai prie pat, bet pravėręs burną bando prisigaudyti oro.
Back to top Go down
avatar
Likes : 1138
Posts : 2236

G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas - Page 2 Empty
G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas - Page 2 Empty
Tue 20 Nov 2018 - 23:16
View user profile

Lexei labai sunku save kontroliuoti, kai dėl sveikatos problemų pastaruoju metu negalėjo padoriai nuleisti garo. Po to kruvino įvykio Geraldo namuose teko visgi apsilankyti pas ginekologą apsidraudimo atveju ir jis sudrausmino merginą mylėtis grubiai, kol organai tokie pažeidžiami. Bet... gi čia Lexie ir Geraldas, jiems sunku suturėti save, todėl Jazzlyn ir vėl eilinį kartą nepaisė gydytojo nurodimų ir slaptai vylėsi, kad šį kartą viskas bus gerai. Geraldui primygtinai reikalaujant, kad Lexie užgniaužtų besiveržiančius garsus, ji it kenčianti numykė ir tiesiog priglaudusi riešą prie lūpų įsikando į jį, nes tiesiog negalėjo kitaip išbūti rami. Ranka ten ilgai neužsibuvo, nes ją tuoj pakeitė pusbrolio lūpos, su kiekvienu stūmiu Lexei vis sunkiau sekėsi save kontroliuoti, iš visų jėgų ji bandė laikytis nebaigus, tačiau kuo labiau kenti - tuo aštresni pojūčiai ir po pagreitinto tempo ji iš vis pratrūko. Kone sucypė į savo naujojo boso lūpas, visa trūkčiodama ir baigdama priešais pusbrolį, kūnas maloniai aptirpo, o apačioje pasidarė velniškai jautru ir šlapia. Lexie užsimerkė smarkiai, bandydama kontroliuoti besiveržiančias emocijas ji net suleido nagus į pusbrolio pečius, bet taip sunkiai sekėsi, kad ji kone kratėsi prisispaudusi prie vyro kūno. Pamažu pramerkė akis, bandydama giliai kvėpuoti, nes kurį laiką užmiršo kaip tą daryti ir žvilgsnis susidūrė su už durų esančiu kolega. Lexie žioptelėjo, akimirksniu prisidengė delnais veidą, bet užuot kad nustumtų pusbrolį nuo savęs, ji tik atsigulė bejėgė ant stalo net nedrįsdama suskleisti savo kojų.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas - Page 2 Empty
G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas - Page 2 Empty
Tue 20 Nov 2018 - 23:33

Matydamas kaip Lexie stengiasi neišleisti iš burnos nė garselio, Gerald ir pats sunkiai tvardosi, o švelnus seksas ir jis - nesuderinami dalykai. Lexie apskritai mylėdamasi su juo neturėtų tikėtis jausmingo ir švelnaus sekso, Geraldui žinomi tik šiurkštumai, per kuriuos jis greičiau pasiekia orgazmą, o ir pusseserei, akivaizdu, kad jo veiksmai patinka ir suteikia begalinį malonumą. Lexie taip greitai baigus vyras nesustoja, tik prilėtina tempą, nenorėdamas pažeisti merginos lytinių organų, kaip aną kartą prisižaidė. Jazzlyn drebant visu kūnu Geraldas prisiglaudžia dar labiau prie jos, viena ranka suspaudžia jos klubą, tada nusileidžia kiek žemiau link užpakalio ir kiek pavyksta pasiekti, taip pat spusteli delnu. Įkvėpęs oro ir kiek užvertęs galvą Wayne artėja prie orgazmo, prireikia labai nedaug, kad vyras baigtų iškart po Lexie, bet jai prisidengus veidą, Wayne susivokia, kad kažkas stovi už stiklinių durų ir mato juos. Jis net nebaigęs lėtai atsitraukia nuo pusseserės, bet užstoja ją savo kūnu, kol tuo tarpu kilsteli apatinius ir kelnes aukščiau. - Kas ten, Lexie? - paklausia tyliai žiūrėdamas į ją atsigulusią. Būtų baigęs ir kažkam iš šalies stebint, bet vis tik darbe randasi, jau dabar Geraldas junta kaip gėda apima jį visą ir giliai atsidusęs vyras užsisega kelnes, tada pirštų galais pabaksnoja į praskėstas Lexie kojas, duodamas ženklą, kad jau gali jas suskleisti, nes Geraldas ketina stoti akis į akį prieš tą žiūrovą.
Back to top Go down
avatar
Likes : 1138
Posts : 2236

G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas - Page 2 Empty
G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas - Page 2 Empty
Tue 20 Nov 2018 - 23:43
View user profile

Lexei pačiai patiko grubesnis seksas, juk su Elijah išbandė ką reiškia jausmingai mylėtis ir nei vienas kartas jos neprivedė prie orgazmo. Su Geraldu visiškai kitaip - ji jaučia pavojų, azartą, patiriamą nuodėmę, norisi skausmo ir grubumo, o visa tai gavus - utopijos viršūnė pasiekama vos per kelias minutes. Bet tie stiprūs orgazmai viešose vietose, tokios kaip darbas ar helovyno vakarėlis tikrai apsunkiną visą situaciją. Lexie iškaito kaip burokas, žiauriai buvo gėda prieš kolegą, kuris atėjus merginai į ofisą ir taip žiūrėjo visas persikreipęs ir nepatenkintas, ko ta viršininkų kekšė čia švaistosi. Gulėdama ant stalo, Jazzlyn virpančiais pirštais šiaip ne taip sugaudė savo krūtis, paslėpė jas po liemėnele, o suknelės pečius pasitaisė taip kaip buvo prieš seksą. - Ha... Haroldas, - drebančiu balsu išmekeno Cox lėtai atsidengdama veidą ir pakreipdama jį į šoną, kad įsitikinti, jog jis nebestebi akto. Deja. Lexie vos tik pusbrolis atsitraukė iškart suskleidė savo kojas ir pasitaisiusi sijoną atsisėdo atgalios. Sučiupo savo kelnaites nuo stalo ir nušokusi, skubiai jas apsimovė. Neturėjo kur akių dėti iš gėdos, vos tik pasirašė sutartį, o jau dulkinasi su savo bosu... Ir ką ji sau galvojo? Dabar tikrai po ofisą ims sklisti kalbos.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas - Page 2 Empty
G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas - Page 2 Empty
Wed 21 Nov 2018 - 0:01

Rydamas seiles Geraldas pabando per tas keliolika sekundžių, kol yra nusisukęs nugara į duris, nusiraminti, kad bent jau pimpalas nusileistų žemyn, bet deja, nepavyksta. Širdis daužosi it pašėlusi, kvėpavimas patankėjęs, o paties vyro veidas išduoda, kad jis vis dar orgazmo pusiaukelėje. Bet vien matant kaip Lexie tvarkosi, kaip maunasi kelnaites, kaip delnais suima savo krūtis - veda Geraldą iš proto, jis trumpam net užsimerkia, įkvepia oro, bandydamas sureguliuoti kvėpavimą, o išgirdęs kolegos vardą lėtai palinksi galva. - Dabar nieko nedaryk, aš tuoj, - pasako merginai apsisukdamas į durų pusę ir rimtu žvilgsniu pervėręs Haroldą galiausiai praveria stiklą bei atsistoja tarpdury. Jis pasiūlo jam didesnę algą už visišką tylą bei tuo pačiu pagrasina, kad jeigu pradės sklisti kalbos apie viršininko ir jo asistentės erotiškus santykius - skris iš darbo tą pačią dieną, kai Geraldas apie tai sužinos. Žinoma, galėtų ir dabar juo atsikratyti, bet šįkart Wayne nusprendžia padaryti išimtį Lexie akivaizdoje. Apsidairęs po ofisą jis uždaro duris ir pasisuka į pusseserę. - Nebaigiau blet, - iškart pasiskundžia atsidusdamas, lėtai prieina arčiau Lexie, pažvelgia jai į akis, pirštais perbraukia per jos skruostą, tada per paraudusias lūpas. - Atsiprašau, - dar priduria akimis lakstydamas po Jazzlyn aprangą, uždeda vieną ranką ant jos liemens ir prisitraukęs arčiau pabučiuoja į lūpas. Tikrai išprotėjęs, ką tik pasirodė visu gražumu prieš seniai dirbantį kolegą, o dabar ir toliau tęsia savo seksualinius žaidimus.
Back to top Go down
avatar
Likes : 1138
Posts : 2236

G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas - Page 2 Empty
G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas - Page 2 Empty
Wed 21 Nov 2018 - 11:20
View user profile

Gyvenime tikriausiai taip nebuvo siaubingai gėda, kaip dabar... Darbo aplinkoj būti prigautai mylintis su savo bosu - nieko gero. Galbūt būtų paprasčiau, jeigu kolektyvas žinotų, kad Geraldas su Lexie seniai yra pora? Dirsčiojant pasimetusiai į Haroldą nekilo jokia gera mintis, o nieko nedaryt paprašyta Jazzlyn tik linktelėjo, sukryžiuodama rankas ant krūtinės, tarsi jos galėtų persišviesti kiaurai medžiagą. Kažin ar kolega daug matė jos nuogo kūno? O savo boso milžinišką pimpalą? Lexie tylėdama su susidomėjimu klausėsi kaip pusbrolis tvarko reikalus, kiek suraukė kaktą, kai jam pasiūlė didesnį atlyginimą. Na va, pirma diena kai dirba, o jau pridarė finansinių problemų įmonei. Pusbroliui grįžus arčiau ir pasiskundus, kad nebaigė, Lexie liūdnai šyptelėjo ir nuleido nuo krūtinės rankas. - Taip negalima, - Lexie papurtė galvą, turėdama omeny seksą stikliniame kabinete, čia žmonės vaikšto nori to ar ne, betkas gali pamatyti tokį aktą, tuo labiau išgirsti, o Geraldas nebeturi tokios prabangos visiems kelt algas. Vaikinui atsiprašius, Lexie širdis ėmė sparčiau plakti, uždėjo ji delnus ant pusbrolio liemens ir švelniai jį pabučiavo. - Palikau sutartį ir portfelį tavo kabinete, - sumurmėjo per bučinį į lūpas turėdama omenyje, kad geriau savo žaidimus užbaigs ten, kur duris rakinasi iš vidaus ir sienos nėra iš stiklo.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas - Page 2 Empty
G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas - Page 2 Empty
Wed 21 Nov 2018 - 12:51

Gerald tokios didelės gėdos, kaip Lexie, nejaučia, nors darbo vietoje užtinkamas pačiame įkarštyje pirmą kartą. Lexie pasakius, kad taip negalima, vyras lengvai nusijuokia. Kad ji žinotų kiek tokių ''negalima'' Geraldas yra padaręs per savo gyvenimą, įskaitant ir nusikaltimus, ir kontrabandą. - Kas taip sakė? - paklausia žvelgdamas merginai į akis, netrukus priima jos švelnų bučinį, bet jis tikrai nenuramina įsiaudrinusio Geraldo, netgi priešingai, dar labiau sujaudina. Pusseserei subtiliai užmetus, kad jiedu gali pratęsti pas Geraldą kabinete, jis žaismingai urgzteli, tuoj pat sugriebia Lexie už rankos ir jau tempiasi lauk iš kabineto, pakeliui dar paimdamas savo švarką nuo fotelio.
Back to top Go down
Sponsored content

G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas - Page 2 Empty
G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
G.Wayne asistentės Lexie Cox kabinetas
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» La Batcave
» Redemption by Wayne Sharrocks (Debut Novel)
» Vampiress by Wayne Sharrocks

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
Under the Sun :: Verslo centras :: Escoship ofisas-
Jump to: