Share | 
 

 Pardavimų vadybininkės Lexie Cox kabinetas

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
avatar
Likes :
874

Posts :
1681

Claim :
Halsey

wtf is love with no pain no suffer

Wed 20 Jun 2018 - 1:12

First topic message reminder :I said I'd catch you if you fall And if they laugh, then fuck 'em all
And then I got you off your knees Put you right back on your feet Just so you could take advantage of me
Back to top Go down

AuthorMessage
avatar
Likes :
874

Posts :
1681

Claim :
Halsey

wtf is love with no pain no suffer

Wed 20 Jun 2018 - 23:22

Kuomet Geraldas priėjo padėti su suknele, Lexie nugurkė seiles ir užgniaužė orą plaučiuose, jai tikrai nebuvo taip lengva tvardytis, norėjo pusbrolio čia ir dabar, o ne laukti nakties... Ir taip visą savaitę prisikentėjo. Kai vaikinas trumpai pakštelėjo merginą į lūpas, ši išsišiepė plačiai, nu jetus kaaaip miela, jau buvo pasiilgusi tų bučinukų. Dėkui dievams, kad tarp jų viskas vėl gerai, nereikėjo net varginančio pokalbio, vos tik kelių žodžių užteko ir jie vėl kartu. - Galėsiu pabūt auksaplaukė ir nuleisti savo auksinius plaukus, kad įsmuktum pas mane nepastebėtas mamos drakonės, - sukrizeno Lexie, jau ir nuotaika akimirksniu pasitaisė jos. - Žinok saugiau bus, jeigu visgi nešmirinėsi po namus, maža kas, gal mama vandens kokio sugalvos atsigerti. Plius nakčiai signalkę įjungia, bijau aš prie jos lįsti, kad ne taip suspaudžius neįjungčiau aliarmo, - paaiškino Lexie, kodėl planuoja pravirą langą palikti, šiaip galės paieškot gal kokios virvės, kad galėtų Geraldas lengviau užlipti, nes namo lubos aukštokos, didelis, sudėtinga ten šiek tiek į antrą aukštą patekti. Sukrizeno, kai Geraldas pasimaivė įmetęs tiesiai į šiukšliadėžę tuščią puodelį ir palaukė, kol jis susirinks visus savo dokumentus. Aišku, negalėjo nepastebėti, kaip pusbrolis ją nužiūrinėja, jautė, kaip vėl užverda kraujas venose, nu tas jo žvilgsnis visuomet užkaitina Lexie. - Baik su manim koketuoti žvilgsniu, o tai dar neišleisiu, - burbtelėjo Cox su šypsena veide priėjo pati prie durų išleisdama Geraldą. - Nepamiršk ko prašiau padaryt su dokumentais. Ir jei grįši namo, paimk mano pižamą, - uždėjusi delną ant vaikino peties, dar perbraukė lėtai per jį ir atidariusi duris paleido Geraldą svajingai nužiūrinėdama jo tolstančią fizionomiją.


I said I'd catch you if you fall And if they laugh, then fuck 'em all
And then I got you off your knees Put you right back on your feet Just so you could take advantage of me
Back to top Go down
avatar

Credit :
icon - xionide; gif - midnight breeze

Likes :
562

Posts :
1062

Claim :
G-Eazy

Tell my friends I'm coming down, we'll kick it when I hit the ground

Wed 20 Jun 2018 - 23:47

Nusijuokia iš Lexie apibūdinimo apie auksaplaukę, regis, jie vėl gali vienas su kitu juokauti, pamiršdami visus melus ir nuoskaudas. Trumpam Geraldas prisimena kas čia vyko prieš savaitę ir nuryja seiles, šypsena trumpam dingsta nuo jo veido. Bet po kitų pusseserės žodžių vėl lūpų kampučiai pakyla aukštyn. - Nu kur matyta, pusbrolis negali per duris kaip žmogus įeit, kad pusseserę aplankyt, - tarsteli ir merginai priėjus nuleidžia akis į jos tiesiog virstančią krūtinę, o dar tas jos grasinimas neišleisti... Wayne atsidūsta, jam jau kokias dešimt minučių stovi nuo tada kai įėjo į kabinetą, kaip dabar normaliai praeit pro patalpas, kai pro kelnes vos ne matosi. Mirkteli Lexie akį, dedasi į galvą viską, ką susako, tada akimis nuseka Lexie ranką ant savo peties ir ištaikęs progą uždeda vieną ranką jai ant užpakalio, spusteli ir išsišiepia. Deja, tokią intymią akimirką netoliese pradeda sukiotis vienas įkyrus kolega, todėl Geraldas iškart nuleidžia ranką nuo Jazzlyn kūno ir atsidaręs duris dar kartą pažvelgia į ją, o tada sparčiu žingsniu pereina vestibiulį, kol galiausiai įsėdęs į mašiną išvažiuoja.


What am I supposed to do without you? Is it too late to pick the pieces up? Too soon to let them go? Do you feel damaged just like I do? Your face, it makes my body ache, it won't leave me alone. I'd rather choke on my bad decisions, then just carry them to my grave

Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Pardavimų vadybininkės Lexie Cox kabinetas
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» [D] Chillygodzilly's Colorings (UPDATED: 5/11/2014)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Under the Sun :: Verslo centras :: Escoship ofisas-
Jump to: