. 

Post new topic   Reply to topic
Share
 

 Paieškos

I worship the sun, but I swoon for the moon
Diana Herrera
Paieškos 2
Alias : Simona☽
Credit : Starboy
Likes : 402
Posts : 2239
Claim : Selena Marie Gomez
I worship the sun, but I swoon for the moon

Paieškos Empty
Paieškos Empty
Wed 20 Mar 2019 - 22:43
View user profile


Forumo nariai čia gali kelti savo pasiūlymus, ieškant antrosios pusės, šeimos nario, ar tiesiog gero draugo- priešo. Tikimės, jog svečiams šį informaciją  padės apsispręsti  ir  pasirinkti norimą veikėją.

Code:
<center>
[table]
[tr style=][td]<img src="http://via.placeholder.com/200x300" class="iepa">[/td]
[td]<div class="paieska">aprašymas</div>[/td]
[/tr]
[/table]
</center>


trust that your soul has a plan
and even if you can’t see it completely, know that everything will unfold as it is meant to
Back to top Go down
Cesar Abel Vicente Duarte
Paieškos 42
Alias : Aistė
Credit : maliblue, starboy
Likes : 347
Posts : 715
Claim : José Álvaro Osorio Balvin

Paieškos Empty
Paieškos Empty
Mon 1 Apr 2019 - 19:43
View user profile

Ieškoma mergina iš praeities, su kuria kažkada (nu imam prieš kokius 3-4 metus) Cizas draugavo, bet ta draugystė truko tik kokią savaitę, nes Abelis tada nesiorientavo į rimtus santykius, norėjo tik linksmai gyvenimą gyvent, o čia jau jūsų būtų pasirinkimas, ar ta mergina nuo seniau buvo vienodo mąstymo, ar kažką jam prijautė. Dabar ji sugrįžta į Los Andželą, su maždaug tokio paties amžiaus vaiku, pasidomi Cezario gyvenimu, ir sugalvoja naudos iš jo pasidaryt. Sužino, kad jis jau vedęs, turi naujagimę, ir prie viso to, sugalvoja dar ir šeimą išardyt. Vienu žodžiu pasitelkus vaiką, jam pasako, kad tas vaikas jo, o su ta "naujiena" siekia pasipelnymo, o galbūt ir kažkokio tai keršto, jei visgi kažkokie jausmai egzistuoja. Esmė tame, jog tas vaikas būtų ne Cezario, tai čia reikalinga itin sukta mergina Paieškos 3391137150 Veidas - visiškai nesvarbus, jei kas susidomėsit parašykit į pm


When you first fall in love, it’s supposed to be awful. Awful, uncertain, scary, wonderful, confusing, all at once. That’s how you know it’s real. You have to care deeply. Passionately. That hurts.

Back to top Go down
Daniela Manuela Escobar
Likes : 53
Posts : 368
Claim : Sophia Miacova
ME?? SARCASTIC? NEVER!!

Paieškos Empty
Paieškos Empty
Wed 10 Apr 2019 - 14:19
View user profile

IEŠKOMAS VAIKINAS

Jis turėtų priklausyti Escobar mafijai, ir būti pametęs galvą dėl Danielos, bet kadangi brolis (mafijos galva) uždraudęs, bet kokį kontaktą su seserimi tiems kurie priklauso jo mafijai, jis tą slepia nuo Erkės, bet jam nematant rodo dėmesį jai.

Antras variantas, jis gali būti ir iš priešų mafijos, tarkim koks vadeiva ar vadeivos sūnus. Čia jūsų pasirinkimas, pagrindinis dalykas, jis turi būti pametęs galvą dėl jaunėlės Escobar, ir vis jos broliui pranešinėti su kuo ir ką ji daro.


Back to top Go down
Thalía Eileen Duque
Paieškos 66
Credit : midnight breeze
Likes : 74
Posts : 627
Claim : Natti Natasha
Right person. Wrong time. I hate that.

Paieškos Empty
Paieškos Empty
Mon 9 Sep 2019 - 14:49
View user profileIeškomas senas Thalios draugas iš tų laikų kai dar mergina gyveno Prancūzijoje. Jiedu lankė tą pačia mokyklą, buvo geri draugai, kol vaikinui jinai pradėjo patikti ne kaip geriausia draugė , o mergina kurios širdį jis norėjo užkariauti. Bet mergina buvo per daug aklą, kad šalia savęs nepastebėjo jos verto vaikino.  Duque pradėjus daug keliauti ir tie santykiai atšalo su vaikinu, bet dabar jie galėtų susitikti kur Los Andžele, ar tose pačiose nelegaliose lenktynėse, nes jis taip pat yra prie nelegalios veiklos ir mėgstantį azartą, bei  pradėti viską iš naujo. Taigi jei kam ko reikia ir jei tinka /patinka mielai lauksiu pm. Arba visada galima pasirašyti visiškai naujam scenarijui. FC visiškai nesvarbus.
Maybe we could heal

each other’s wounds if we stopped comparing them. Is hurting not enough? Must we spend so much time debating about who is hurting more?

Back to top Go down
Sponsored content

Paieškos Empty
Paieškos Empty

Back to top Go down
 
Paieškos
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:
You can reply to topics in this forum
Under the Sun :: Welcome! :: Let's get started-
Post new topic   Reply to topicJump to: