Post new topic   Reply to topic
Share
Paieškos
Cesar Abel Vicente Duarte
Paieškos LOLLLLLLLLLL
Alias : L.
Credit : maliblue, starboy, midnight breeze
Likes : 502
Posts : 967
Claim : José Álvaro Osorio Balvin
Cesar Abel Vicente Duarte

Paieškos Empty
Fri 3 Apr 2020 - 20:35


Forumo nariai čia gali kelti savo pasiūlymus, ieškant antrosios pusės, šeimos nario, ar tiesiog gero draugo- priešo. Tikimės, jog svečiams šį informaciją  padės apsispręsti  ir  pasirinkti norimą veikėją.

Code:
<center>
[table]
[tr style=][td]<img src="http://via.placeholder.com/200x300" class="iepa">[/td]
[td]<div class="paieska">aprašymas</div>[/td]
[/tr]
[/table]
</center>


When you first fall in love, it’s supposed to be awful. Awful, uncertain, scary, wonderful, confusing, all at once. That’s how you know it’s real. You have to care deeply. Passionately. That hurts.

Back to top Go down
Kaylee Ester Duarte
Paieškos 5
Alias : patrikas žvaigždė
Credit : midnight breeze // starboy
Likes : 510
Posts : 988
Claim : Anitta
Kaylee Ester Duarte
So, I love you because the entire universe conspired to help me find you

Paieškos Empty
Sat 4 Apr 2020 - 14:56Ieškomi tėvai : Robert 47 (m) ir Anastasia (45 m) Rianne  yra Kaylee (25 m ) ir Rosalie (24 m) tėvai. Prieš 25 metus jie susilaukė pirmosios dukros - Kaylee Ester, bet vos gimusią mergaitę pagrobė iš ligoninės Roberto priešai. Kol Kaylee augo vaikų namuose ir vos ją įsivaikinus  jai teko kęsti smurtą, badą ir ji buvo išnaudojimą kelių baisių šeimų. Kai tuo tarpu Rianne's  susilaukė kitos dukros Rosalie, kuriai buvo viskas paklota ant auksinės lėkštutės. Buvo aprūpinta viskuo net tėvų meilę ir rūpesčių.  Priešingai nei Kaylee, kuria gyventi išmokė gatvės, užsiiaugino storą odą ir dabar yra kokia yra.  Žinoma kol tėvai nesugalvojo tris kartus ieškoti savo pirmagimės , bet aišku nesėkmingai, nes tris kartus ieškoję nutraukę paieškas neradę jos. O netikėtai apsireiškus jos seseriai Rosalie ir papasakojus jai viską kas ir kaip nutiko , netrukus pristato ir jos tėvai norėdami norėdami pelnyti dukros meilę ir pamatyti savo vienintelę anūkę Angelica. Aišku šioje istorijoje būtų visko, neapykantos barnių ir taip toliau, nes Kaylee charakteris yra tikrai ne dovanėlė, nes visą savo gyvenimą galvojo, kad tėvai  jos tiesiog atsikratė kaip nereikalingo daikto. Susidomėjusius šiuo skelbimu laukiu pm. Pažadu įdomius meet. ;')‪I think people would be happier if they admitted things more often. In a sense we are all prisoners of some memory, or fear, or disappointment—we are all defined by something we can’t change.

Back to top Go down
Diana Herrera
Paieškos 10
Alias : Simona☽
Credit : Maliblue, starboy
Likes : 605
Posts : 2656
Claim : Selena Marie Gomez
Diana Herrera
I worship the sun, but I swoon for the moon

Paieškos Empty
Mon 6 Apr 2020 - 16:15

... herrera
45-55 - criminal - mother of 2 - mexican - salma hayek, monica bellucci, arba jūsų pasirinkimas
Lengvabūdė jauna studentė susipažįsta su žaviu, puikiai besimokančiu studentu, ir prisiekia vienas kitam amžiną meilę. Bėda tame, kad ta meilė pas juos taip įdomiai pasireiškia - juos abu patraukia viena aistra pavojui. Galimybė praturtėti paskatina išeiti iš "normalumo" ribų. Susituokę iškart pradeda "bendrą versliuką". Vogia, apgaudinėja žmones, išvilioja iš jų pinigus - lyg visa tai būtų jų pašaukimas. Tačiau gyvenimas laikui bėgant kiek apsiverčia. 1992 metais su savo vyru, moteris susilaukė pirmosios dukros - Adrianos. Vos gimusią motina nusprendė atiduoti į vaikų namus, vyrui net jeigu ir skaudėjo - išpildė mylimos žmonos prašymą. Po dar trijų metų susilaukė antrosios dukros - Dianos. Tai buvo dar vienas trukdis Herrerų šeimoje, tačiau šį kartą vyras paprieštaravo žmonai, ir vietoj vaikų namų porelė atidavė antrąją dukrą seneliams (tėvams iš motinos pusės). Po dar penkiolikos metų, kai tiek moteris tiek vyras pasijaučia taip, lyg ne viską pasiimtų iš gyvenimo - abu nusprendžia susigrąžinti Dianą iš senelių. Jokios meilės savo dukrai, o Dianos naivumas - jų galingas prietaisas ją valdyti. Motina uždraudė dukrai lankyti mokyklą, ir vietoj to, pati išmokė kaip reikia suktis gyvenime. Šiuo atveju vėl pasinaudojo Dianos patiklumu, nes moters dukra tikrai tikėjosi, kad tokiu būdu motina jai rodo savo meilę. [spoiler="<...>"]Tiek motina, tiek tėvas priverčia Dianą padėti šeimai, todėl dar paauglę savo dukrą įtraukia į pavojingą pasaulį. Visi Dianos "uždirbti" pinigai toli gražu ne jai pačiai - o į šeimos fondą. Realiai jų jauniausioji atžala neturėjo kito pasirinkimo - nesurinkta tam tikra suma reikšdavo labai griežtą motinos bei tėvo elgesį prieš savo dukrą. Pasijausdama labai valdinga motina, pati mažų mažiausiai mušdavo dukrą, arba tiesiog liepdavo nakvoti gatvėje. Viskas pasikeitė, kai jaunesnioji Diana dar paaugo, ir Herrerų šeimos gyvenime atsirado vyriškis kuris buvo pasiryžęs padėti jų šeimai, mat kaip tik tuo metu visa šeimynėlė buvo bankroto ribose, o rizika prarasti pastogę tik didėjo. Pasirodęs vyras nemažai pinigų paklojo šiai meksikiečių šeimynai, bet aišku, turėjo savų tikslų. Su šeimos moterimi susitarė, kad jeigu ji atiduos jam Dianą į žmonas - padės taip, kad niekada bėdų piniginiu klausimu jų šeima neturės. Aišku, moteris sutiko, vistiek, niekada nemylėjo savo dukros. Gal didžiausią šoką ši kieta moterėlė išgyveno tada, kai Diana netikėtai pabėgo iš namų, ir po to pabėgimo... dar kurį laiką tiek ji, tiek jos vyras nieko apie ją daugiau negirdėjo, o vos moters tėvai prasitarė, kad Diana gyvena Los Andžele - nežinia, ar dėl naudos sau, ar dėl užklupusio noro būti motina, kokia niekada nebuvo, susikrovė daiktus ir išvažiavo iš Meksikos susirasti bent Dianą. Na kas čia žino.. gal atvažiavus susiras ir pačią pirmąją dukrą.
Prieš gerą pusmetį atvažiavusi į LA moteris, susitiko su Diana, bet netrukus atvažiavo į jos vyras, tai taip gavosi, kad eilinį kartą spjovė į savo dukras, ir su juo pradėjo kurti naujus planus. Tačiau tą pačią dieną, kai atvažiavo jos vyras, moterį pasiekė žinia, jog kažkur virš Indijos vandenyno nukrito lėktuvas, kuriuo skrido abi jos dukros - Adriana ir Diana. Gal kiek ir užgraužė sąžinė moterį, tai net nesulaukusi jokių konkretesnių žinių, apie jų išgyvenimą, išsitempė gėdintį vyrą iš miesto.
<...>
Nežinia kur jie tuo metu laiką leido, čia jau paliksiu jums spręsti, bet dabar veiksmas nuo to ir prasidėtų, kad tėvai vėl sugalvotų sugrįžti į LA, gal dėl naujo gyvenimo, o gal šiaip, aplinkai pakeisti.

... herrera
46-60 - criminal - father of 2 - mexican - antonio banderas, robert downey jr, arba jūsų pasirinkimas
Šeimos galva. Ir ne šiaip sau pasakyta. Jis - kur kas geresnis už savo žmoną, nes bent jau abi dukras savotiškai tikrai mylėjo. Labai skaudėjo prarasti pirmąją dukrą - Adrianą, bet nelabai jis turėjo kur dėtis. Gimus Dianai pirmą kartą paprieštaravo žmonai, ir bent jau šios dukros taip lengvai kaip pirmosios neatsikratė. Pinigai - jam šventas reikalas. Vertybė. Tačiau vertybė buvo ir šeima. Lyg paveiktas žmonos vykdė visus jos pageidavimus, net susigrąžinus jaunėlę - nedrįsdavo pyktis su žmonele, nes labai nenorėjo ir jos prarasti. Per visą gyvenimą Dianą jis mušė tik vieną sykį - ir tą kartą buvo it priremtas prie sienos savo žmonos, kuri kaip kokia sadistė norėjo, kad šis parodytų dukrai, jog tėvų reikia klausyti. Išnaudoti savo atžalą pačiam skaudėjo, todėl visada slapta džiaugėsi, kai Diana pabėgo iš namų ir išvažiavo iš Meksikos. Dar labiau apsidžiaugė sužinodamas, kad jų viena iš dukrų gyvena Los Andžele. Paskui žmoną atsekė galima sakyti tik dėl to, kad susirastų dukras.
<...> Prieš gerą pusmetį vyriškis atsekė savo žmoną iki LA, su mintim pirmiausia susitikt su Diana, o paskui jau pradėt Adrianos paieškas, kadangi jis žinojo, jog toji mergaitė gyvena tam pačiam mieste. Tačiau žmonos pagundų eilinį sykį pavestas, spjovė į savo dukras, ir su ja pradėjo kurti naujus planus. Sąžinė užgraužė, kai jį pasiekė žinia, jog kažkur virš Indijos vandenyno nukrito lėktuvas, kuriuo skrido abi jos dukros - Adriana ir Diana. Nenorėjo išvažiuoti iš LA nesužinojęs visų smulkmenų, tačiau pasidavęs žmonai išvyko su ja toli nuo miesto versti naują gyvenimo lapą.<...>
Nežinia kur jie tuo metu laiką leido, čia jau paliksiu jums spręsti, bet dabar veiksmas nuo to ir prasidėtų, kad tėvai vėl sugalvotų sugrįžti į LA, gal dėl naujo gyvenimo, o gal šiaip, aplinkai pakeisti.There are good people and bad people in the world. The ones who start the fires, and the ones that put them out
Back to top Go down
Evelyn Elody Meitson
Paieškos XE6oMrG
Credit : fire breather
Likes : 0
Posts : 14
Claim : Camila Mendes
Evelyn Elody Meitson

Paieškos Empty
Wed 29 Apr 2020 - 22:35

I-oji paieška

Ieškomas tas pats įtakingasis prokuroras,Evelyn tėvas.Griežtas,sekundės tikslumu dėliojantis ne tik savo,bet ir dukros gyvenimą.Visa taip yra po netikusio dukros nuotykio.Iš tiesų šis vyriškis labai myli savo vienturtę,todėl linkintis jai tik geriausio ir viską darantis dėl jos gerovės.Pageidavimų dėl veido jokių,tad laisvas pasirinkimas.II-oji paieška

Vaikystės draugas taip pat kokio nors įtakingo tėvelio sūnelis.Savaime suprantama,kad jaunuolių tėvai labai geri draugai.Tad nieko nuostabaus,kad gimus vaikams gimė ir mintis kada nors juos apženyti.Visi jų planai ėjo link to,tačiau patys vaikai niekada nesutarė.Pešėsi kaip šuo su kate,dažnai traukdavo vienas kitą per dantį.Tačiau po visu tuo slėpėsi ir kita pusė.Jie visada buvo geriausi draugai,vienas kitą palaikė ir suprato.Kai patys jaunuoliai ėmė tai suprasti ir apie tai kalbėtis,suvokė,kad nieko geriau neras ir ėmė susitikinėti ir jausti vienas kitam šiltus jausmus.Pageidavimų nei dėl vardo nei dėl veido nėra.
Back to top Go down
Jayson Smith
Likes : 14
Posts : 135
Jayson Smith

Paieškos Empty
Fri 1 May 2020 - 12:59Jayson ieško buvosios merginos,kuri jo nenorėtų paleisti ir būtų pasiryžusi,bet kokia kaina jį turėti,tai yra tapti jo žmona. Palikęs ją vaikinas iš Londono grįžo į LA. Ji galėtų jį susirasti ir mėginti susigražinti bet kokia kaina. Būtų galima padaryti daug veiksmo ir intrigų. Vaikinas ją paliko,dėl jos pavydo priepoliu,nes ji jo pavydėdavo,net ir jo sesei


hat’s how you know you really trust someone, I think; when you don’t have to talk all the time to make sure they still like you or prove that you have interesting stuff to say.

Back to top Go down
Sarah Alaïa Mercuri
Paieškos 8
Credit : MALIBLUE, MØØNLIGHT
Likes : 6
Posts : 78
Claim : ARIANA GRANDE
Sarah Alaïa Mercuri

Paieškos Empty
Fri 29 May 2020 - 18:48


Qm8YhC7.png
Ieškomas Saros tėvų pasiųstas "pasiuntinukas", "apsauginis", ar kaip pavadinsit taip tiks, kurio užduotis - jos tėvams pranešinėti ką jų dukra veikia, ir saugoti ją pačią. Trumpai tariant: kadangi Sara visiška vėjavaikė, ir į Los Andželą buvo atsiųsta ne savo noru mokytis, tėvai jai siunčia pinigus, ir staiga jiems pasirodo įtartina, kai ji taip toli išauga nepasitikėjimas, ir nusprendžia pasamdyti žmogų kuris iš arčiau matantis jos gyvenimą galėtų pranešinėti jiems, kaip jų dukrai sekasi gyventi savarankiškai. Į tą žmogų, jeigu Sara žinotų kodėl jis atvažiavo, iš pradžių ji žiūrėtų kreivai, bet paskui tas žmogus galėtų tapti jos draugu, iš draugystės laikui bėgant turbūt išaugtų kažkas daugiau. Arba jis galėtų nuslėpti šį faktą, ir šitokiu būdu su ja susibendrautų. Tikiu, kad iš tokios situacijos būtų galima kažką daugiau išspausti, ar ko įdomiau prigalvoti.

Veidui smagu būtų pamatyti kažkurį iš šių - Don Benjamin, Zayn Malik - nors realiai tai nėra būtinybė, tinka bet koks, koks tiktų ~ 25-30 metų veikėjui.


bQqZUHq.gif ezgif-3-31f41f5e99c8.gif
The most intimate thing we can do is to allow people we love most see us at our worst. At our lowest. At our weakest. True intimacy happens when nothing is perfect.

Back to top Go down
Sponsored content

Paieškos Empty

Back to top Go down
Page 1 of 1

Permissions in this forum:
You can reply to topics in this forum
Under the Sun :: Welcome! :: Let's get started-
Post new topic   Reply to topic